Zobrazuji všech 10 výsledků

Himalaya Bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči 150 g

SKU: vivantis-z59771
184.00 
Bělící zubní pasta s mátou pro kompletní péči obsahuje přírodní látky, které čistí zuby, snižují tvorbu plaku, podporují zdraví dásní a zářivost zubů. Navíc skvěle chutnají. Neobsahuje Fluorid, karagenan, SLS a lepek. Díky obsahu látek z ananasu a papáji pomáhají odstranit skvrny na zubech a mají přirozený bělící účinek.

Himalaya Himalaya Vyživující balzám na rty 4,5 g

SKU: vivantis-z59766
55.00 
Balzám na rty s bylinným složením chrání před popraskanými rty . Obsahuje vitamin E, který vyživuje a dodává sílu. Obsahuje přirozený UV filtr a příjemně sladce voní.

Himalaya Zubní pasta Complete Care pro kompletní péči 75 ml

SKU: vivantis-z59749
83.00 
Zubní pasta Kompletní péče je bylinný přípravek s výtažkem z Nimba, jež má přírodní antibakteriální účinky . Poskytuje 12 hodinovou ochranu před škodlivými bakteriemi, odstraňuje povrchové skvrny a plak ze zubů . Udržuje čisté a bílé zuby. Granátové jablko je silný antioxidant, který udržuje dásně zdravé . Obsahuje flourid.

Himalaya Zubní pasta Dental Cream s přírodním fluorem 100 g

SKU: vivantis-z59748
80.00 
Krémová zubní pasta s obsahem Fluorsparu (přírodní Calcuim Florid), který účinně bojuje proti bakteriím, které způsobují zubní kaz a jiné ústní infekce. Chrání před tvorbou zubního plaku a redukuje zápach z úst . Díky výtažkům z Nimba s antibakteriálními účinky, Akácie arabské a Žlutodřeva křídlatého pomáhá stahovat dásně , dodává jim pevnost a tím pevné držení chrupu. Obohacena o extrakty z Granátového jablka, který jako silný antioxidant ochraňuje a posiluje zuby a dásně. Přináší zářivý úsměv.

Himalaya Zubní pasta kompletní péče Máta 150 g

SKU: vivantis-z59770
159.00 
Zubní pasta kompletní péče Máta obsahuje přírodní látky, které čistí zuby, snižují tvorbu plaku , podporují zdraví dásní a zářivost zubů. Navíc skvěle chutnají. Neobsahuje Fluorid, karagenan, SLS a lepek. Díky obsahu látek z ananasu a papáji pomáhají odstranit skvrny na zubech a mají přirozený bělící účinek.

Himalaya Zubní pasta kompletní péče Skořice 150 g

SKU: vivantis-z59772
158.00 
Zubní pasta kompletní péče Skořice obsahuje přírodní látky, které čistí zuby, snižují tvorbu plaku, podporují zdraví dásní a zářivost zubů. Při pravidelném čištění pomáhá tato bylinná pasta odstraňovat zubní plak a rozjasnit barvu vašich zubů . Obsažený skořicový olej může způsobit tmavší zbarvení zubní pasty. Navíc skvěle chutná. Neobsahuje Fluorid, karagenan, SLS a lepek.

Himalaya Zubní pasta Mint Fresh pro svěží dech 75 ml

SKU: vivantis-z59751
83.00 
Svěže mátová bylinná zubní pasta je plná osvěžujícího mentolu a indického kopru, které pomáhají předcházet zápachu z úst a zabezpečují dlouhotrvající svěží dech . Bojuje proti bakterii způsobující zápach z úst. Odstraňuje zubní povlak . Stahuje dásně, pomáhá předcházet bolesti zubů a zubnímu kazu. Neobsahuje fluorid.

Himalaya Zubní pasta s příchutí Nimba 100 ml

SKU: vivantis-z65451
82.00 
Himalaya zubní pasta s Nimbou obohacena o přírodní složky, které snižují tvorbu zubního plaku a tím i kazivost zubů. Bylinné složení pomáhá udržovat ústní hygienu a čisté zuby.

Himalaya Zubní pasta se solí 100 ml

SKU: vivantis-z65452
82.00 
Zubní pasta se solí - Jedinečná, klinicky testovaná receptura s přírodní soli pro zářivější a bělejší úsměv.

Himalaya Zubní pasta Sparkly White pro zářivě bílé zuby 75 ml

SKU: vivantis-z59750
80.00 
Zubní pasta Sparkly White pro zářivě bílé zuby - Základem ústní hygieny jsou zdravé dásně jsou a ty jsou klíčem ke zdravým zubům. Zubní pasta obsahuje Miswak (tzv. žvýkací tyčinka) a přírodní látky se stahujícími účinky. Díky nim zůstanou vaše dásně zdravé a chráněné . Tento bylinný přípravek je založen na enzymové technologii rostlin z papáje a ananasu. Ty odstraňují skvrny ze zubů a zabraňují jejich opětovnému zabarvení . Vaše zuby budou bílé a zářivé i bez chemického bělení. Neobsahuje fluorid.