Zobrazuji všech 9 výsledků

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí jahody 100 % Natural Teeth Whitening STRAWBERRY 30 g

SKU: vivantis-kHC002
241.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí jahody 100 % Natural Teeth Whitening STRAWBERRY je 100% přírodní prostředek na vybělení zubů. Je to přírodní prostředek na čištění, bělení zubů, který dělá vaši sklovinu silnější a detoxikuje celou ústní dutinu a to vše bez chemických přísad na přírodní bázi.

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí máty 100 % Natural Teeth Whitening PRO MINT 30 g

SKU: vivantis-kHC003
234.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů s příchutí máty 100 % Natural Teeth Whitening PRO MINT je 100% přírodní prostředek na vybělení zubů. Je to přírodní prostředek na čištění, bělení zubů, který dělá vaši sklovinu silnější a detoxikuje celou ústní dutinu a to vše bez chemických přísad na přírodní bázi.

Hello Coco Aktivní uhlí na bělení zubů Sweet Mint (Activated Natural Charcoal) 30 g

SKU: vivantis-kHC001
232.00 
Aktivní uhlí na bělení zubů Sweet Mint je 100 % přírodní prostředek na bělení zubů. Je vyroben na přírodní bázi bez použití chemických přísad. Odstraňuje skvrny způsobené kouřením, jídlem nebo stárnutím chrupu. Navíc pomáhá snížit vznik zubního kazu a dodává svěží dech. Je vhodný pro každodenní použití.

Hello Coco Barevný korektor na bělení zubů (Purple Whitening Colour Corrector) 30 ml

SKU: vivantis-kHC010
449.00 
Korektor pomáhá rozjasnit zuby pomocí technologie korekce barev. Vyvážením odstínů na vašich zubech korektor zakrývá žluté skvrny, čímž zlepšuje bělost zubů.

Hello Coco Bělicí gel na zuby (PAP+ Teeth Whitening Gels) 2 x 2 ml

SKU: vivantis-kHC005
411.00 
Bělicí gel Hello Coco je unikátní produkt k bělení zubů. Neobsahuje peroxid vodíku a díky tomu je šetrný k zubům i dásním.

Hello Coco Bělicí pásky na zuby PAP+ (Teeth Whitening Strips) 28 ks

SKU: vivantis-kHC008
699.00 
Bělicí pásky na zuby vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova a nebo na cestách. Přináší rychlé výsledky už po jednom použití.

Hello Coco Pudr na bělení zubů Advanced Teeth Whitening Powder Booster 30 g

SKU: vivantis-kHC007
251.00 
Tento prášek efektivně vybělí zuby s kaolinovým a bentonitovým jílem, které pomáhají tyto skvrny odstranit a odhalit jasnější a bělejší úsměv. Neutrální chuť a přírodní složení k tomu posiluje sklovinu a zanechává svěží a čistý dech. Celý svět je zdrojem krásy, proto v Hello Coco dbáme na ty nejlepší přírodní extrakty, díky kterým bude i váš úsměv zářit. Tento prášek je vyroben z unikátní směsi, včetně bílého kaolinu, bentonitového jílu, bílé kurkumy a sody, které pomáhají odstraňovat skvrny a odhalit bělejší úsměv.

Hello Coco Souprava na bělení zubů (PAP+ Pro Teeth Whitening LED Kit) 350 g

SKU: vivantis-kHC009
2,139.00 
Maximální výsledek bělení zubů, rychleji, bezdrátově as nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeně bez bolesti. Díky LED technologií pro bělení zubů vybělíte zuby efektivně, ale především jemně a bezbolestně. Se soupravou Pro Teeth Whitening LED Kit své zuby nejen vybělíte, ale díky červenému světlu jim dodáte důležité minerály jako hydroxylapatit. Technologie modrého světla okysličuje náš PAP gel a zároveň jej nahřívá na teplotu 40 °C, čímž aktivuje jeho maximální bělící účinky.

Hello Coco Souprava na bělení zubů (PAP+ Teeth Whiteting Led Kit)

SKU: vivantis-kHC004
1,399.00 
Naše nejsilnější souprava na bělení zubů. Dodává se s 3 našimi precizními pery nabitými našim extra pevným pap+ bělícím gelem. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření. Pokud jste milovníkem kávy a nechcete se ji vzdát, ale zároveň chcete mít krásné bílé zuby, Led Kit je skvělá volba. Můžete jej použít kdykoliv a kdekoliv, stačí jen zapojit do svého mobilního telefonu a už po 16 minútách můžete vidět vybělení zubů na profesionální úrovni.