Zobrazuji všechny 4 výsledky

HealthForce Antioxidant Extreme 360 kapslí

SKU: vivantis-z56263
1,890.00 
Antioxidant Extreme je účinný komplex rostlinných výtažků , který na sebe váže volné radikály a pročišťuje tak lidské tělo .

HealthForce Liver Rescue 120 kapslí

SKU: vivantis-z56266
1,059.00 
Liver Rescue je bylinná směs pro regeneraci jater .

HealthForce Vitamín C přírodní 20 g

SKU: vivantis-z68866
89.00 
Vitamín C přírodní je skutečně přírodním vitamínem C doplněným pouze přirozeně se vyskytujícími látkami, který je velmi dobře vstřebatelným a netoxický. Nedostatek vitaminu C v těle se projevuje např. sníženou pevností cévních stěn především u vlásečnic, což vede ke zvýšené krvácivosti (např. z nosu) nebo snížení pevnosti vazivového aparátu zubů a s tím souvisejícím vikláním až vypadáváním zubů.

HealthForce Vitamín C přírodní 400 g

SKU: vivantis-z63407
1,599.00 
Vitamín C můžeme považovat za jeden z nejdůležitějších vitamínů. Jistě jej znáte především pro jeho schopnost přispívat k udržení normální funkce imunitního systému. To ale zdaleka není vše. Podporuje totiž obrovské množství procesů a funkcí v těle. Má vliv na vstřebatelnost některých látek, s nimiž synergicky působí, a z dlouhodobého hlediska přispívá k zachování vnitřní harmonie těla. Vitamín C pomáhá navracet tělo do jeho přirozenosti a fyzického i psychického zdraví. Užívejte jej v přírodní formě z těch nejkvalitnějších rostlinných zdrojů a vaše tělo bude čerpat další výhody synergického působení blahodárných fytoživin.