Zobrazuji všech 5 výsledků

Hask Kondicionér pro husté vlasy-biotin,kolagen & káva 355 ml

SKU: vivantis-z62505
199.00 
Kondicionér pro husté vlasy-biotin,kolagen & káva - proměňte jemné, slabé vlasy v nádherně plnější vlasy . Tento kondicionér pomáhá posílit vlasy biotinem pro objem, kolagenem pro sílu a kávou, která pomáhá posílit vlasová vlákna. Jemně se nanáší a zanechává vlasy měkké a hustější.

Hask Obnovující kondicionér – arganový olej 355 ml

SKU: vivantis-z62499
199.00 
Oživte a obnovte vzhled svých vlasů pomocí regeneračního kondicionéru HASK s obsahem marockého arganového oleje. Tento kondicionér, posílený hydratačním arganovým olejem, proniká do vlasových vláken, jemně jej změkčuje a narovnává a zároveň chrání před poškozením a lámáním, takže zanechává vlasy bez krepatění, hedvábně měkké a super lesklé. Není divu, že nazývají arganový olej „zázračným olejem“! Je vhodný zejména pro suché, poškozené nebo barvené vlasy, živá vůně šamponu osvěží a povznese vaše smysly.

Hask Obnovující olej na vlasy – argan.olej 18 ml

SKU: vivantis-z64107
79.00 
Vlnité vlasy se vám zacuchaly? Máte poškozené vlasy? HASK obnovující olej na vlasy s arganovým olejem vám pomůže. Tento lehký bezalkoholický olej se okamžitě vstřebává a poskytuje lesk bez krepatění vlasů, aniž by zanechal mastné vlasy. Arganový olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny a proniká do vlasů, aby obnovil lesk a zanechal vlasy hedvábně měkké a ošetřené. Není divu, že nazývají arganový olej „zázračným olejem“. Krásná vůně osvěžuje a povznáší vaše smysly.

Hask Obnovující šampon – argan.olej 355 ml

SKU: vivantis-z62495
199.00 
Oživte a obnovte vzhled svých vlasů pomocí regeneračního šamponu HASK s obsahem marockého arganového oleje. Tento šampon, posílený hydratačním arganovým olejem, proniká do vlasových vláken, jemně čistí a zároveň zabraňuje poškození a lámání vlasů. Není divu, že nazývají arganový olej „zázračným olejem“! Je vhodný zejména pro suché, poškozené nebo barvené vlasy, živá vůně šamponu osvěží a povznese vaše smysly.

Hask Šampon pro husté vlasy-biotin & kolagen & káva 355 ml

SKU: vivantis-z62503
199.00 
Šampon pro husté vlasy-biotin & kolagen & káva - Proměňte jemné, slabé vlasy v nádherně plnější vlasy . Tento šampon pracuje ve třech úrovních, biotin s objemovým účinkem, aby vlasy vypadaly silnější, kolagen zesiluje vlasová vlákna a káva, která pomůže posílit vlasy.