Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Hansaplast Elastic náplast 20 ks

SKU: vivantis-z63142
37.00 
Elastic náplast je extra průžná a podyšná. Silně přilnavá. Ideální na oblast kloubů. Na ochranu menších každodenních ran, jako škrábnutí, drobné řezné rány a odřeniny.

Hansaplast Frozen náplast 20 ks

SKU: vivantis-z63153
65.00 
Frozen náplast jsou bezbolestně snímatelné a šetrné k dětské pokožce. Použité barvy jsou pro děti bezpečné.

Hansaplast Marvel náplast 20 ks

SKU: vivantis-z63139
55.00 
Marvel náplast jsou bezbolestně snímatelné a šetrné k dětské pokožce. Použité barvy jsou pro děti bezpečné.

Hansaplast Náplast na prsty 16 ks

SKU: vivantis-z63156
58.00 
Náplast na prsty je speciálně vyvinutá pro použití na prstech. Pružná a prodyšná Extra dlouhá náplast se dvakrát ovine okolo prstu, a tak dokonale drží. Pružný materiál se přizpůsobuje pohybu. Chrání ránu před nečistotami, je vhodná na ochranu drobných řezných ran a odřenin.

Hansaplast Odolná náplast Robust Tough 20 ks

SKU: vivantis-z63157
62.00 
Odolná náplast Robust Tough - High-Dry Tex technologie - vodotěsná, prodyšná. Odolný textilní materiál, rychle usychá.

Hansaplast Sensitive Kids Dětské náplasti pro citlivou pokožku s různými motivy zvířátek 1 m x 6 cm

SKU: vivantis-z66623
57.00 
Náplasti pro citlivou pokožku s motivy zvířátek na překrytí a ochranu drobných ran. Dermatologicky schváleno Pevná přilnavost Hypoalergenní Testováno na citlivé pokožce Bezbolestně snímatelná Prodyšná Nepřilnavý polštářek Velikost lze ustřihnout dle potřeby Použité barvy jsou pro děti bezpečné 0% latex Žádné riziko alergií způsobených latexem

Hansaplast Sensitive náplast 20 ks

SKU: vivantis-z63155
66.00 
Sensitive náplast je vhodná pro citlivou pokožku a diabetiky. Je bezbolestně snímatelná. Prodyšný materiál umožňuje pokožce volně dýchat, je silně přilnavá, s polštářkem. Chrání ránu před nečistotami.

Hansaplast Silicon náplast 8 ks

SKU: vivantis-z66626
81.00 
Náplasti na překrytí a ochranu drobných ran. Vhodné po menším chirurgickém zákroku. Bezbolestné odstranění Dokonalá rovnováha spolehlivé přilnavosti a zcela bezbolestného odstranění Bezpečně drží i po změně umístění Extra měkké a velmi pohodlné ošetření ran Vhodné pro křehkou a citlivou pokožku, pokožku kojenců a starších osob Obal tohoto produktu obsahuje latex. Produkt neobsahuje latex.

Hansaplast Silicon náplast Large 5 ks

SKU: vivantis-z66627
81.00 
Náplasti na překrytí a ochranu středních až větších ran. Vhodné po menším chirurgickém zákroku. Bezbolestné odstranění Dokonalá rovnováha spolehlivé přilnavosti a zcela bezbolestného odstranění Bezpečně drží i po změně umístění Extra měkké a velmi pohodlné ošetření ran Vhodné pro křehkou a citlivou pokožku, pokožku kojenců a starších osob Obal tohoto produktu obsahuje latex. Produkt neobsahuje latex.

Hansaplast Sprej na nohy Silver Active 150 ml

SKU: vivantis-z63147
114.00 
Antiperspirant sprej na nohy Silver Active - Složení s ionty stříbra poskytuje efektivní 72-hodinovou ochranu před vznikem pachu. Spolehlivě chrání před pocením. Předchází tvorbě plísní nohou vlivem nadměrného pocení. Má svěží vůni. Vhodný i na suchou a citlivou pokožku diabetiků.

Hansaplast Sprej na rány 50 ml

SKU: vivantis-z63143
102.00 
Sprej na rány je vhodný pro antiseptické čištění akutních poranění například řezných ran, oděrek, popálenin 1. stupně a drobnějších popálenin 2. stupně a otevřených puchýřů. Lze používat také na chronická poranění a jako pooperační péči o rány dle pokynů vašeho lékaře.

Hansaplast Textilní náplast Classic 1 m x 6 cm

SKU: vivantis-z63151
56.00 
Textilní náplast s polštářkem. Chrání ránu, je silně přilnavá, Odolná a prodyšná. Lze ji individuálně ustřihnout podle velikosti rány. Vhodná na ochranu drobných řezných ran a odřenin.