Zobrazuji všech 10 výsledků

got2b Lak na vlasy pro objem Volumania (Bodifying Hairspray) 300 ml

SKU: vivantis-kGOT014
129.00 
Lak na vlasy Volumania dodá vašemu účesu pořádnou dávku objemu od kořínků ke konečkům s dramatickou fixací 4! S jeho pomocí vytvoříte objemný účes, který vydrží opravdu dlouho.

got2b Matná pasta na vlasy Beach Boy (Surfer Look Matt Paste) 100 ml

SKU: vivantis-kGOT004
110.00 
Ať už rozcuchaný, nedbalý, uhlazený nebo slušňák, všichni mají jedno společné: matný vzhled se středně silnou fixací. Dopřejte vašim vlasům ten správný plážový look. Jeho příjemnou svěží vůni si oblíbíte - dopřejte si péči jako ze salónu!

got2b Modelovací guma Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml

SKU: vivantis-kGOT003
127.00 
Tato modelovací guma Chaotic je tvou vstupenkou do světa funky stylu - navrhni a vytvaruj si svůj účes se silným, ale tvárným zpevněním. Poskytne vašemu účesu stupeň fixace 4, usnadní tvarování vašeho účesu a má dlouhotrvající účinek.

got2b Pudr na vlasy pro dokonalý objem Powder`ful (Volumizing Styling Powder) 10 g

SKU: vivantis-kGOT006
118.00 
Změň svůj styling a nafoukni objem do nových výšin s pudrem na vlasy pro dokonalý objem Powder'ful od got2b. Revoluční receptura obalí každý vlas a vytvoří tak maximální objem již od kořínků a to okamžitě!

got2b Stylingový gel na vlasy Glued (Water Resistant Spiking Glue) 150 ml

SKU: vivantis-kGOT005
112.00 
Stylingový gel na vlasy Glued pro muže je speciálně vyvinutý přípravek pro vytvoření extravagantního účesu. Díky ultra jemné receptuře můžete snadno dosáhnout nejlepších účesů s extrémním zpevněním. Gel vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Testováno v aerodynamickém tunelu! Toto voděodolné "lepidlo na bodliny" dodá tvému extrémnímu účesu tak tvrdou fixaci, že vydrží až do příštího mytí vlasů.

got2b Suchý šampon pro okamžitý objem Fresh it Up Volume (Dry Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kGOT017
102.00 
Suchý šampon pro objem Fresh it Up Volume dodá vašim vlasům dlouhotrvající vůni a okamžitý objem. Působí proti mastnotě a nezanechává ve vlasech bílé zbytky (po vyčesání). Očistí vaše vlasy v okamžiku, dodá jim objem a vrátí vitalitu a lesk. Vždy zpět nasaďte víčko a skladujte na suchém místě.

got2b Tvarující hlína Phenomenal (Texturizing Clay) 100 ml

SKU: vivantis-kGOT010
124.00 
Tvarující hlína Phenomenal od značky got2b je stylingový přípravek pro muže, který dodá vašemu účesu strukturu, definici a matný vzhled. Poskytne vašemu účesu trvalou fixaci stupeň 5.

got2b Tvarující pasta Phenomenal (Molding Paste) 100 ml

SKU: vivantis-kGOT008
136.00 
Tvarující pasta Phenomenal dodá vašemu účesu přirozený vzhled a lesk - zkrátka nadčasový styl. Zajistí vašemu účesu trvalou fixaci se stupněm 4. Nevysychá a příjemně voní.

got2b Tvarující tmel Made4Mess (Texturizing Putty) 100 ml

SKU: vivantis-kGOT001
112.00 
Tvarující tmel Made4Mess je stylingový přípravek na vlasy pro perfektně rozcuchané účesy se zvlněnými vrstvami. Dodá vašemu účesu sílu fixace stupeň 4. Neslepuje vlasy, nedrolí se a snadno se vyčesává.