Zobrazen 1. – 12. z 71 výsledků

Fytofontana Adenol kapky proti chrápání 10 ml

SKU: vivantis-z1398
178.00 
Adenol kapky tvoří směs 15 přírodních éterických olejů ve speciálním poměru, které přirozenou cestou zabraňují chrápání.

Fytofontana Adenol spray do hrdla proti chrápání 50 ml

SKU: vivantis-z2859
300.00 
Rostlinné oleje obsažené v přípravku Adenol spray do hrdla proti chrápání spolu s extraktem sojového lecitinu ve speciálním poměru způsobují silné překrvení a napětí na povrchu tkání a proudící vzduch nemůže způsobit hlasité zvuky. Použité oleje a lecitin pokrývají tkáně krku a zajišťují zvlhčení stěn sliznice a hrtanu, u kterých se tímto snižuje možnost vibrací.

Fytofontana Aloe Vera 30 kapslí

SKU: vivantis-z4712
179.00 
Aloe Vera na sebe aktivně váže jedovaté látky, které se hromadí v trávicím traktu a tím přispívají k detoxikaci organismu. Zároveň podporuje normální činnost imunitního systému.

Fytofontana Aloe Vera extrakt 500 ml

SKU: vivantis-z58095
124.00 
Aloe Vera extrakt je nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe Vera Barbadensis s příchutí Maracuji. Aloe Vera Pomáhá podporovat trávení Napomáhá normální činnosti gastrointestinálního traktu Přispívá k pravidelnému vyprazdňování a detoxikaci organismu Má antioxidační účinky Podporuje přirozenou obranyschopnost-imunitní systém

Fytofontana Aloe Vera extrakt forte 500 ml

SKU: vivantis-z58096
146.00 
Aloe vera vám pomůže s detoxikací celého organismu . Nápoj z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe Vera Barbadensis a pupečníku asijského příznivě působí na funkce střevního systému . Aloe Vera Extrakt Forte je nápoj z koncentrovaného extraktu Aloe Vera, který pomáhá podporovat trávení a příznivě působí na funkce střevního systému. Nápoj přispívá k pravidelné funkci střev , což přispívá k pravidelnému vyprazdňování, pozitivně ovlivňuje tvorbu inzulínu, což pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi , a také přispívá k detoxikaci organismu .

Fytofontana Aloe vera gel 100 ml

SKU: vivantis-z4708
159.00 
Fytofontana Aloe vera gel obsahuje 93% koncentraci extraktu z listů aloe vera . Je vhodný zejména na suchou citlivou pokožku, problematickou a zatěžovanou vnějšími vlivy.

Fytofontana Aloe vera nosní spray 20 ml

SKU: vivantis-z43373
78.00 
Aloe vera nosní sprej je přirozený neagresivní iontový roztok, který jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Obsahuje roztok z Mrtvého moře. Urychluje hojení drobných povrchových poranění v nose, má regenerační a hydratační účinky.

Fytofontana Aloe vera spray 200 ml

SKU: vivantis-z4711
156.00 
Aloe vera spray patří k základnímu vybavení pro kosmetickou péči o pokožku, protože je příjemný, snadno se roztírá, chladí, poskytuje úlevu a osvěžuje zejména po slunění.

Fytofontana Aurecon Ring stop 30 kapslí

SKU: vivantis-z4717
195.00 
Aurecon Ring stop je přípravek pro sluch bez šelestů a zvonění v uších .

Fytofontana Aurecon spray 50 ml

SKU: vivantis-z2411
148.00 
Aurecon ušní sprej s aktivními stopovými prvky mořského původu je přirozený neagresivní iónový roztok, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek, nebo kanál vnějšího ucha. Je speciálně určený pro běžnou hygienu a je vhodný proti ucpání zvukovodu ušním mazem, snižuje nadměrné množství ušního mazu.

Fytofontana Aurecon ušní kapky 10 ml

SKU: vivantis-z4713
89.00 
Aurecon ušní kapky s obsahem pouze přírodních látek zvyšují účinnost čištění ucha , omezují usazování nadbytečného ušního mazu ve zvukovodu, mohou zabraňovat tvorbě mikroorganizmů.

Fytofontana Aurecon ušní kapky Forte 10 ml

SKU: vivantis-z4714
119.00 
Aurecon ušní kapky Forte s obsahem pouze přírodních látek zvyšují účinnost čištění ucha , omezují usazování nadbytečného ušního mazu ve zvukovodu, mohou zabraňovat tvorbě mikroorganizmů.