Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Fytofontana Stem Cells Botu Emulsion – Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám SPF 25 30 ml

SKU: vivantis-kFY008
936.00 
Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám cíleně působí na mimické vrásky, k ošetření vrásek v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. UV faktor chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření.

Fytofontana Stem Cells Botu Intense – Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml

SKU: vivantis-kFY002
488.00 
Přípravek s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace. Díky vysokému obsahu účinných látek je dokonalým doplňkem přípravku Botu sérum . Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Toto intenzivní sérum proti vráskám je obohacené o šest dalších peptidů a tvoří nejsilnější kombinaci řady Fytofontana Stem Cells proti vráskám.

Fytofontana Stem Cells Botu Serum – Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml

SKU: vivantis-kFY001
1,150.00 
Přípravek bohatý na účinné látky proti mimickým vráskám se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst.Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Pro nejlepší výsledky kombinujte tuto péči s přípravkem Botu Intense .

Fytofontana Stem Cells Dárková sada DNA Revital Gift Set

SKU: vivantis-kFY030
1,421.00 
Sada obsahuje: DNA Revital Emulsion - Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA SPF 25 30 ml Pure Wrinkle - Čisticí gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 125 ml

Fytofontana Stem Cells Dárková sada Eye Care Gift Set

SKU: vivantis-kFY029
705.00 
Sada obsahuje: Pure Eye - Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami 125 ml EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml

Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion – Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA SPF 25 30 ml

SKU: vivantis-kFY009
1,391.00 
Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že emulze omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšila hydrataci pokožky o 107,6%.

Fytofontana Stem Cells EyeDark – Sérum s kmenovými buňkami proti tmavým kruhům pod očima 15 ml

SKU: vivantis-kFY005
535.00 
Sérum je určené na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy pod očima a viditelné znaky stárnutí redukují, případně se jim dá předcházet. V přípravku jsou zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, zmírňují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí. Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí.

Fytofontana Stem Cells Hyaluron – Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou 30 ml

SKU: vivantis-kFY0011
803.00 
Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou vyplňuje vrásky a chrání pokožku před vysušením. Testy prokázali, že se hloubka vrásek po 28 dnech snižuje o 70% a jejich polnost se snižuje o 93,5%, o 66% zvýšená produkce kyseliny hyaluronové.

Fytofontana Stem Cells Hydro – Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml

SKU: vivantis-kFY0012
630.00 
Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci s intenzivním účinkem proti vráskám pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion – Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 30 ml

SKU: vivantis-kFY0013
799.00 
Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 cíleně a šetrně působí na poruchy pigmentace. Zesvětluje silně pigmentovanou pokožku, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Testy prokázaly po 9 dnech, snížení aktivity enzymu tyrosináza, který je potřebný pro produkci melaninu o 55%.

Fytofontana Stem Cells Pigment Serum – Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace 30 ml

SKU: vivantis-kFY0015
749.00 
Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace vyrovnává tón pleti, podporuje zmírnění vrásek, cíleně a šetrně působí na poruchy pigmentace a zesvětluje silně pigmentovanou pokožku.

Fytofontana Stem Cells Pure Eye – Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami 125 ml

SKU: vivantis-kFY0016
270.00 
Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami ošetřuje jemné a citlivé okolí očí, zmírňuje vrásky okolo očí. Obsahuje 2 fáze pro dokonalé odlíčení i voděodolného make-upu, nevysušuje a neobsahuje mýdlo ani alkohol.