Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Fillerina Denní krém proti stárnutí pleti stupeň 1 (Day Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI004
867.00 
Denní krém proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti, který navíc pokožku důkladně hydratuje a chrání. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Přípravek s označením stupeň 1 je určen pro pleť, která má jemné vrásky způsobené věkem, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabování kůže, zejména v oblasti rtů a lící.

Fillerina Denní krém proti stárnutí pleti stupeň 2 (Day Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI005
1,136.00 
Denní krém proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti, který navíc pokožku důkladně hydratuje a chrání. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Přípravek s označením stupeň 2 je určen pro pleť, která má viditelné vrásky způsobené věkem, viditelné mimické vrásky, zřetelný, nerovný mikroreliéf, oblasti s viditelným ochabnutím kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Fillerina Denní krém proti vráskám 12 HA stupeň 3 (Day Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI018
1,736.00 
Denní krém Fillerina 12HA je určen ke každodennímu ošetření, vypíná a zpevňuje celý obličej. Hydratuje a chrání. K použití samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina. Krém je vhodný pro počínající vrásky a mimické linky (počínající vrásky způsobené stárnutím a nerovnoměrný mikroreliéf, počínající kožní prohlubně a úbytek tkání, ztenčující se pokožka se snižující se hustotou a plasticitou, počáteční známky ochablosti).

Fillerina Denní krém proti vráskám 12 HA stupeň 5 (Day Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI020
2,133.00 
Denní krém Fillerina 12HA je určen ke každodennímu ošetření, vypíná a zpevňuje celý obličej. Hydratuje a chrání. K použití samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina. Krém je vhodný pro velmi hluboké vrásky a mimické linky (vrásky způsobené přirozeným stárnutím s velmi výrazným a nerovnoměrným mikroreliéfem, zřetelné kožní prohlubně a úbytek tkání, pokožka s nedostatečnou tloušťkou, hustotou a plasticitou, výrazné známky ochablosti).

Fillerina Gel s vyplňujícím účinkem pro objem rtů 12HA stupeň 4 (Filler Effect Gel) 7 ml

SKU: vivantis-kFI027
1,816.00 
Gel Fillerina 12HA s vyplňujícím účinkem podporuje zvětšení objemu rtů. Složení se skládá z 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Tím zajistí působení přípravku Fillerina rychleji proniknout do rtů, vyplnit je a zvětšit. Jeho složení je velmi komplexní, obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech. Účinek kyseliny hyaluronové podporují další aktivní složky: matrifull, peptid přenášený cyklodextrinem, podporuje výživu tkání pokožky a přirozené zpracování vyplňujících látek a tím pozvolné a progresivní doplnění objemu. Hexapeptid reguluje pohyb vody pokožkou a napomáhá udržení její hydratace.

Fillerina Krém proti stárnutí pleti na kontury očí a rtů stupeň 1 (Eye And Lip Countour Cream) 15 ml

SKU: vivantis-kFI010
712.00 
Krém proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti v očním okolí a kolem rtů, který je speciálně vytvořen pro zpevnění jemné pokožky. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Přípravek s označením stupeň 1 je určen pro pleť, která má jemné vrásky způsobené věkem, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabování kůže, zejména v oblasti rtů a očí.

Fillerina Noční krém proti stárnutí pleti stupeň 1 (Night Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI007
943.00 
Noční krém proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti, který navíc díky své bohatší struktuře pleť především vyživuje. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Přípravek s označením stupeň 1 je určen pro pleť, která má jemné vrásky způsobené věkem, jemné mimické vrásky, patrný mikroreliéf a známky ochabování kůže, zejména v oblasti rtů a lící.

Fillerina Noční krém proti stárnutí pleti stupeň 2 (Night Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI008
1,239.00 
Noční krém proti vráskám a na vyhlazení a vypnutí pleti, který navíc díky své bohatší struktuře pleť především vyživuje. Složení se skládá ze 6 molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech a velikostech a tím zajistí působení přípravku nejen na povrchu pokožky, ale i do hloubky. Přípravek s označením stupeň 2 je určen pro pleť, která má viditelné vrásky způsobené věkem, viditelné mimické vrásky, zřetelný, nerovný mikroreliéf, oblasti s viditelným ochabnutím kůže, zejména v oblasti lící a rtů.

Fillerina Noční krém proti vráskám 12 HA stupeň 3 (Night Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI014
1,861.00 
Noční krém Fillerina 12HA (stupeň 3) je určen ke každodennímu ošetření, vypíná a zpevňuje celý obličej. Vyživuje a obnovuje. K použití samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina. 3. STUPEŇ: Počínající vrásky a mimické linky - Počínající vrásky způsobené stárnutím a nerovnoměrný mikroreliéf. - Počínající kožní prohlubně a úbytek tkání. Ztenčující se kůže se snižující se hustotou a plasticitou. - Počáteční známky ochablosti. Potřeba většího objemu lícních kostí a rtů

Fillerina Noční krém proti vráskám 12HA stupeň 4 (Night Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI021
2,212.00 
Noční krém Fillerina 12HA je určen ke každodennímu ošetření, vypíná a zpevňuje celý obličej. Hydratuje a chrání. K použití samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina 4. stupeň. Krém je vhodný pro hluboké vrásky a mimické linky (vrásky způsobené stárnutím s viditelným a nerovnoměrným mikroreliéfem, zřetelné kožní prohlubně a úbytek tkání, ztenčená pokožka se sníženou hustotou a plasticitou, viditelné známky ochablosti).

Fillerina Noční krém proti vráskám 12HA stupeň 5 (Night Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kFI022
2,160.00 
Noční krém Fillerina 12HA je určen ke každodennímu ošetření, vypíná a zpevňuje celý obličej. Hydratuje a chrání. K použití samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina 5. stupeň. Krém je vhodný pro velmi hluboké vrásky a mimické linky (vrásky způsobené přirozeným stárnutím s velmi výrazným a nerovnoměrným mikroreliéfem, zřetelné kožní prohlubně a úbytek tkání, pokožka s nedostatečnou tloušťkou, hustotou a plasticitou, ýrazné známky ochablosti)

Fillerina Oční krém proti vráskám 12HA stupeň 3 (Eye Contour Cream) 15 ml

SKU: vivantis-kFI023
1,578.00 
Oční krém Fillerina 12HA pro oční kontury má obnovující a vyplňující účinek. Poskytuje hloubkovou hydrataci, vyhlazuje vrásky a osvěžuje a zjemňuje oční okolí. K použití je samostatně nebo v kombinaci s jinými přípravky Fillerina 3. stupeň.