Zobrazen 1. – 12. z 21 výsledků

Epigemic Astaxantin Epigemic 30 kapslí

SKU: vivantis-z52721
390.00 
Astaxantin Epigemic patří mezi nejsilnější přírodní antioxidanty .

Epigemic Boswellia Serrata 90 kapslí

SKU: vivantis-z43538
310.00 
Přípravek Boswellia Serrata přispívá k normální funkci pohybového aparátu . Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je strom rostoucí v Indii a severní Africe. Extrakt z jeho kůry a pryskyřice je velmi bohatý na boswellové kyseliny, které jsou známé zejména svým kladným vlivem na stav kloubů. Výčet pozitivních účinků boswellie na lidský organismus je však mnohem širší.

Epigemic Bromelain 60 kapslí

SKU: vivantis-z69842
350.00 
Bromelain - Podpořte své trávení a získejte ze stravy maximum! Bromelain obsahuje směs proteolytických enzymů z ananasu, které mají pozitivní vliv na přirozenou funkci trávicí soustavy a přirozenou funkci imunitního systému . Bromelain může být užitečný také i při redukci váhy. Podporuje totiž spalování tuků a napomáhá omezit ukládání tuků.

Epigemic Coleus forskohlii Epigemic 60 kapslí

SKU: vivantis-z58807
350.00 
Coleus forskohli roste na suchých svazích nižších poloh Himaláje v severní Indii a Nepálu, dnes se ale již běžně pěstuje v několika asijských zemích. Ve fytoterapii se využívá její kořen. Ve starověkých sanskrtských textech je zmiňována jako tonikum zlepšující zdraví srdce a plic . Účinná látka V roce 1974 byl z CF poprvé izolován forskolin, látka chemickou strukturou patřící mezi diterpeny, u níž byla prokázána řada pozitivních účinků na lidské zdraví. Coleus forskohlii je přitom momentálně jediným známým přírodním zdrojem této látky. Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Epigemic EGCG – extrakt ze zeleného čaje Epigemic 100 kapslí

SKU: vivantis-z43533
470.00 
V zeleném čaji se nachází množství vysoce prospěšných látek. Jednou z nich je epigalokatechin galát (EGCG) . Tento koncentrovaný 98% extrakt ze zeleného čaje je duálně standardizovaný, aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality .

Epigemic Genistein Epigemic® 30 kapslí

SKU: vivantis-z58651
370.00 
Genistein Epigemic® díky svým pozitivním účinkům vám pomůže zvládnout nepříjemné příznaky období menopauzy , podpoří vaši vitalitu a pomůže udržet v kondici vaše kosti a cévy . Žádná žena nevítá menopauzu s otevřenou náručí. O nepříjemných symptomech v tomto období kolují téměř legendy, navíc se výrazně zvyšuje riziko některých zdravotních problémů. I na menopauzu lze ale vyzrát. Genistein přispívá k následujícím účinkům: Pomáhá udržet komfort v období menopauzy a regulovat nepříjemné symptomy, jako jsou pocení, návaly horka a podráždění. Podporuje udržení zdraví kostí. Pomáhá udržet tonus pokožky. Podporuje normální růst vlasů. Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu. Podporuje redukci vazomotorických symptomů spojených s menopauzou.

Epigemic Granátové jablko Epigemic 60 kapslí

SKU: vivantis-z52719
370.00 
Granátové jablko Epigemic vyniká obsahem vitaminů a minerálů a má i řadu dalších pozitivních účinků na organismus.

Epigemic Green Tea EGCG Extreme – extrakt ze zeleného čaje 100 kapslí

SKU: vivantis-z4117
695.00 
Green Tea EGCG Extreme - extrakt ze zeleného čaje obsahuje až 95 % polyfenolů a má velmi prospěšné účinky pro celkové zdraví nejen těla, ale i duše. Zelený čaj je tradičním nápojem mnoha asijských národů s řadou pozitivních účinků na organismus. Zároveň patří mezi nejstarší rostliny používané na podporu normální funkce mozku. Green Tea EGCG Extreme pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi, podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a krevní tlak, pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti, podporuje normální metabolismus lipidů, přispívá k vyšší mentální výkonnosti.

Epigemic Instantní nápoj Epicafe 150 g

SKU: vivantis-z43534
290.00 
Epicafe je instantní nápoj z praženého kořene čekanky doplněné zázvorem . Nápoj z praženého kořene čekanky nebo-li cikorky je tradiční lahodná náhražka kávy s řadou pozitivních účinků na organismus. Ve směsi Epicafe je navíc čekanka doplněna zázvorem , který představuje jednu z tradičních čínských bylin. Dohromady tak tvoří harmonicky vyváženou směs . Nápoj vám ráno vám dodá energii a vitalitu pro lepší začátek dne. Na podzim a v zimě vás zahřeje. A v jakoukoliv denní i roční dobu vás potěší svou příjemnou chutí.

Epigemic Kurperin BIO 90 kapslí

SKU: vivantis-z43539
290.00 
Přípravek Kurperin BIO je vytvořen z prášku z kořene kurkumy dlouhé a plodů pepřovníku černého v harmonickém poměru. Kurkuma obsahuje mimo jiné i barvivo kurkumin , které má řadu příznivých účinků na organismus . Obsažený piperin napomáhá vstřebávání a využití kurkuminu .

Epigemic Magnesium BioActive 120 kapslí

SKU: vivantis-z68649
490.00 
Magnesium BioActive - energie pro váš mozek i svaly ve formě, kterou vaše tělo opravdu využije – prémiový hořčík ve skvěle vstřebatelné formě bisglycinátu.

Epigemic Mučenka 60 kapslí

SKU: vivantis-z68043
310.00 
Využijte mimořádných zklidňujících účinků mučenky pletní, která přispívá k relaxaci, napomáhá rychlejšímu usínání a zlepšení kvality spánku.