Zobrazuji všechny 3 výsledky

Enzymel Antimikrobiální gel na dásně Intensive 35 30 ml

SKU: vivantis-kEN001
209.00 
Antimikrobiální gel, který je vhodný k redukci chronického zánětu v dutině ústní a oblasti paradontu, především v důsledku výskytu bakterií. Usnadňuje komplikované hojení a zmírňuje otok. Navíc také zvyšuje obranyschopnost sliznic dutiny ústní. Doporučuje se užívat i před a po vytrhnutí zubu a operacích v dutině ústní, před a po implantaci zubu, po operacích a úrazech v dutině ústní s rizikem komplikovaného hojení. Gel je bez příchuti, aby nenavozoval zvýšenou tvorbu slin, která by účinné látky rychle odplavila. Jeho použití je vhodné pro lidi s diabetem a poruchami imunity.

Enzymel Enzymový gel na dásně Parodont 30 ml

SKU: vivantis-kEN003
209.00 
Mukoadhezivní gel bez příchuti obsahuje originální směs proteolytických enzymů trypsin a chymotrypsin. Je vhodný pro každodenní použití zejména u lidí s kvácením dásní nebo se zvýšenou tendencí k zánětům a onemocněním sliznice dutiny ústní, dásní a paradontu a s tendencí k větší kazivosti zubů. Velmi vhodný je také při zhoršených možnostech mechanického čištění zubů (po extrakcích zubů, operacích nebo při nošení fixních rovnátek). Nevyvolává slinění a spolknutí gelu, je nedráždivý.

Enzymel Suchý gel pastilky Parodont 60 ks

SKU: vivantis-kEN004
209.00 
Suchý gel ve formě mukoadhezivních pastilek obsahuje proteolytické enzymy bromelain, trypsin a chymotrypsin. Jedná se o přípravek pro doplnění hygieny dutiny ústní při zánětlivých stavech nebo po stomatologických výkonech. Proteolytické enzymy zvyšují obranyschopnost na sliznicích a dásních dutiny ústní a podporují jejich hojení, redukují krvácení a otok, omezují růst bakterií a zubní plak.