Zobrazen 1. – 12. z 59 výsledků

Energy Artrin 50 ml

SKU: vivantis-z158
351.00 
Bioinformační širokospektrální regenerační krém Artrin s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájská ovlivňuje především dráhu sleziny, tří zářičů, žaludku, dráhu početí, tenkého a tlustého střeva, šlachosvalové dráhy jater, močového měchýře a ledvin. Ovlivňuje problémy, které se pojí k nedostatečné funkci těchto drah.

Energy Artrin XXL 250 ml

SKU: vivantis-z2336
1,458.00 
Bioinformační širokospektrální regenerační krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájská ovlivňuje především dráhu sleziny, tří zářičů, žaludku, dráhu početí, tenkého a tlustého střeva, šlachosvalové dráhy jater, močového měchýře a ledvin. Ovlivňuje problémy, které se pojí k nedostatečné funkci těchto drah.

Energy Audiron 30 ml

SKU: vivantis-z163
374.00 
Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy v uchu.

Energy Balneol 100 ml

SKU: vivantis-z52621
438.00 
Bioinformační aromatická koupel Balneol s vysokým obsahem huminových látek a vybranou směsí éterických olejů harmonizuje především dráhy močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, tlustého a tenkého střeva.

Energy Balsamio (zubní pasta) 100 ml

SKU: vivantis-z4978
162.00 
Zubní pasta Balsamio obsahuje výtažek z bylin, termální vodu z Podhájské s minerály a dalšími přírodními složkami.

Energy Biotermal 350 g

SKU: vivantis-z747
299.00 
Bioinformační koupelová sůl Biotermal z termální vody vřídla Podhájská obsahuje účinné látky podpořené bioinformacemi, které výrazně posilují celkový regenerační efekt. Koupel se solí Biotermal prospívá kondici i kráse a přispívá k rovnováze duše a těla. Sůl působí relaxačním a zklidňujícím účinkem, pomáhá tišit svalovou únavu, čistí a revitalizuje pokožku, zároveň z ní odstraňuje nečistoty, nadbytečnou mastnotu a škodlivé látky.

Energy Bylinný koncentrát Relaxin 30 ml

SKU: vivantis-z52404
498.00 
Bylinný koncentrát Relaxin je unikátní kombinací magnólie a kudzu , která je často také nazývána produktem vyrovnanosti a štěstí .

Energy Celitin 90 tob.

SKU: vivantis-z56566
349.00 
Celitin je přírodní doplněk stravy pro posílení mentálního výkonu, udržení duševní pohody, zlepšení periferního prokrvení, pomáhá upravit metabolismus tuků. Obsahuje silnou trojkombinaci lecitinu, extraktu z Ginkgo biloby a Gotu kola . Příznivě ovlivňuje především mozkovou činnost, zvyšuje mentální výkon a udržuje dušení pohodu . Pečuje o kardiovaskulární systém a cévní soustavu.

Energy Cistus complex 30 ml

SKU: vivantis-z61887
588.00 
Cistus complex obsahuej Cistus incanus i ladanifer, které patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou. Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem.

Energy Cytosan Inovum 90 kapslí

SKU: vivantis-z2549
997.00 
Cytosan Inovum je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek s obsahem směsi huminových látek, silymarinu, kyseliny jantarové a zeleného jílu. Cytosan Inovum harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny a dráhu řídící. Má výrazný vliv na detoxikaci trávicího traktu a zásobení organismu minerály a stopovými prvky.

Energy Cytosan šampon 200 ml

SKU: vivantis-z4439
273.00 
Terapeutický šampon Cytosan s obsahem huminových látek je určený k aplikaci při kožních problémech ve vlasové pokožce . Pokud vás trápí lupy, ekzémy, lupénka nebo jiné dermatitidy, které nelze zvládnout použitím šamponů z pentagramové řady, můžete vyzkoušet nový šampon Cytosan .