Zobrazuji všech 6 výsledků

Ecover Odstraňovač skvrn 200 ml

SKU: vivantis-z934
124.00 
Odstraňovač skvrn je perfektní pro čištění límečků, manžet a dalších částí oblečení, výborně čistí skvrny od trávy, bláta, vajíček, moči, tuku, krve, zmrzliny apod. spolu s efektivním ručním kartáčkem, který balení obsahuje. Možné použít na barevné i bílé prádlo, není vhodný na prádlo choulostivé (vlnu, hedvábí aj.).

Ecover Přípravek na mytí nádobí Citron 0,5 l

SKU: vivantis-z59363-05
62.00 
Ekologický přípravek na mytí nádobí s vůní citronu. Ušetříte s ním životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce.

Ecover Prostředek na nádobí s aloe a citrónem 950 ml

SKU: vivantis-z54479
91.00 
Prostředek na nádobí s Aloe vera a citrónem účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Používá se v malých dávkách, na jedno mytí nádobí je potřeba pouze dávky odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover Tekuté mýdlo s levandulí a aloe 250 ml

SKU: vivantis-z1105-250
138.00 
Tekuté mýdlo s levandulí a aloe je určeno pro šetrné mytí rukou a citlivou pokožku, kterou jemně omývá a zvlhčuje. Obsahuje čistě rostlinné a minerální složky, má neutrální pH a příjemné levandulové aroma.

Ecover WC čistič Borovice 750 ml

SKU: vivantis-z59362
83.00 
Ekologický WC čistič Ecover. Budete mít čistou a provoněnou toaletu a zároveň ušetříte životní prostředí. Přírodní vůně borovice osvěží vaší koupelnu.

Ecover WC čistič Borovice 750 ml

SKU: vivantis-z59362
78.00 
WC čistič Borovice - to je přírodní vůně borovice, která osvěží vaší koupelnu a zároveň uchová sanitární zařízení v té nejlepší kondici. Jeho složení je čistě přírodní a přátelské k endokrinnímu systému těch, kdo jej používají ale také k životnímu prostředí. I tak si ale hravě poradí s usazeninami i vodním kamenem. Všechny výrobky firmy ECOVER jsou zároveň veganské a biologicky rozložitelné. Filosofií firmy je vyrábět co nejefektivnější čistící prostředky s ohledem na životní prostředí.