Zobrazuji všech 5 výsledků

Ecoffee cup „Bay of Fires“ nerezová lahev, nízka 500 ml

SKU: vivantis-z66363
449.00 
Bay of Fires nerezová lahev, nízka. Ecoffee cup vytvořili opakovaně použitelnou termoláhev na horké a studené nápoje a jídlo s elegantním designem. Použité jsou pouze ty nejkvalitnější materiály, abyste na cestách mohli zažít opravdu skvělý nápoj.

Ecoffee cup „Bay of Fires“ nerezová lahev, vysoká 500 ml

SKU: vivantis-z66361
449.00 
"Bay of Fires" nerezová lahev, vysoká. Ecoffee cup vytvořili opakovaně použitelnou termoláhev na horké a studené nápoje s elegantním designem. Použité jsou pouze ty nejkvalitnější materiály, abyste na cestách mohli zažít opravdu skvělý nápoj.

Ecoffee cup „Blackthorn“ designová lahev 500 ml

SKU: vivantis-z66360
539.00 
Nové vakuové láhve z kolekce William Morris na horké a studené nápoje jsou konečně tady. Ecoffee cup vytvořili opakovaně použitelnou láhev s nestárnoucími vizuály od William-a Morris-a , ve standardu hodném pana Morris-a. Použité jsou pouze ty nejkvalitnější materiály, abyste na cestách mohli zažít opravdu skvělý nápoj.

Ecoffee cup „Grand Cru“ nerezová lahev, nízka 500 ml

SKU: vivantis-z66364
509.00 
"Grand Cru" nerezová lahev, nízka. Ecoffee cup vytvořili opakovaně použitelnou termoláhev na horké a studené nápoje a jídlo s elegantním designem. Použité jsou pouze ty nejkvalitnější materiály, abyste na cestách mohli zažít opravdu skvělý nápoj.

Ecoffee cup „Rosoro“ nerezová lahev 500 ml

SKU: vivantis-z66362
499.00 
Rosoro nerezová lahev. Ecoffee cup vytvořili opakovaně použitelnou termoláhev na horké a studené nápoje s elegantním designem. Použité jsou pouze ty nejkvalitnější materiály, abyste na cestách mohli zažít opravdu skvělý nápoj.