Zobrazen 1. – 12. z 29 výsledků

Ecodenta Barevná zubní pasta pro děti Cavity Fighting (Kids Toothpaste) 75 ml

SKU: vivantis-kEC040
65.00 
Zubní pasta Cavity Fighting Colour Surprise bude vaše děti bavit. Dopředu totiž neví, jakou barvu bude pasta mít, jestli žlutou, modrou nebo zelenou. Chrání zuby vašich dětí před zubním plakem a kazem. Poskytuje účinné čištění zubů a ochranu skloviny, má svěží melounovou příchuť.

Ecodenta Bělicí zubní pasta s bergamotem, citronovým olejem a Kalidentem (Whitening Toothpaste) 100 ml

SKU: vivantis-kEC022
70.00 
Bělicí zubní pasta s bergamotem, citronovým olejem a kalidentem je určena pro všechny milovníky kávy, čaje, červeného vína a pro kuřáky.

Ecodenta Bělicí zubní pasta s mátovým olejem, šalvějí a Kalidentem (Whitening Toothpaste) 100 ml

SKU: vivantis-kEC007
55.00 
Bílé zuby jsou neodmyslitelnou součástí perfektního úsměvu. Získejte je i vy pomocí bělicí zubní pasty Ecodenta! Zubní pasta pro efektivní čištění a bělení zubů nepoškozuje zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kamene. Vaše zuby díky této pastě získají bělejší odstín a váš úsměv bude dokonalý. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.

Ecodenta Černá bělící zubní pasta s pomerančovou příchutí (Black Orange Whitening Toothpaste) 100 ml

SKU: vivantis-kEC032
63.00 
Zubní pasta s obsahem černého uhlí účinně bělí zuby a zanechá pocit svěžesti. Důkladně odstraňuje zubní plak, brání vzniku zubního kazu.

Ecodenta Černá bělicí zubní pasta s uhlím a extraktem Teavigo (Black Whitening Toothpaste) 100 ml

SKU: vivantis-kEC002
71.00 
Nenechte se zmást černočernou barvou této zubní pasty! Právě ona vám totiž pomůže, pokud toužíte po bílém úsměvu bez kompromisů. Černé uhlí a extrakt ze zeleného čaje jsou od teď vašimi hlavními spojenci v péči o zuby. Obrázek je ilustrační, zubní kartáček není součástí balení. Zubní pasta černá jako uhlí. Díky unikátnímu bělícímu účinku je určena pro každého, kdo hledá inovativní a nekonvenční produkty. Zubní pasta pro dokonale bílé zuby, dlouhotrvající svěží dech a zdravou ústní dutinu. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.

Ecodenta Extra bělicí ústní voda s černým uhlím (Extra Whitening Mouthwash With Black Charcoal) 500 ml

SKU: vivantis-kEC021
104.00 
Ústní voda s obsahem dubového uhlí účinně pečuje o dutinu ústní. Chrání zuby před plakem a zubním kazem a zanechá vaše zuby zdravé a zářivě bílé. Ústní voda je vhodná pro každodenní použití.

Ecodenta Multifunkční ústní voda (Multifunctional Mouthwash) 500 ml

SKU: vivantis-kEC012
87.00 
Ústní voda se šalvějí, aloe vera a mátovým olejem zajišťuje péči o těžce přístupná místa v ústní dutině. Neobsahuje alkohol. Perfektně doplňuje zubní pasty Ecodenta. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.

Ecodenta Multifunkční zubní pasta s konopným olejem (Multifunctional Toothpaste With Hemp Oil) 75 ml

SKU: vivantis-kEC036
63.00 
Multifunkční zubní pasta s konopným olejem udržuje zdravé nejen zuby, ale i jejich sklovinu a dásně. Dásně hydratuje a zmírňuje citlivost zubů.

Ecodenta Multifunkční zubní pasta s výtažky ze 7 bylin a Kalidentem (Multifunctional Toothpaste) 100 ml

SKU: vivantis-kEC011
49.00 
Zubní pasta pro každého, kdo hledá komplexní zubní péči. Ecodenta se postará o vaše zuby, dásně i svěží dech. Multifunkční zubní pasta s pečlivě vybranými výtažky ze 7 bylin a Kalidentem® je ideální pro každodenní péči o zuby. Díky této pastě získáte na dlouhou dobu svěží dech, ochranu dásní a váš úsměv bude dokonalý. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.

Ecodenta Organická bělicí zubní pasta (Whitening Toothpaste With Papaya Extract) 75 ml

SKU: vivantis-kEC035
70.00 
Organická zubní pasta obsahuje papáju, aloe vera, xylitol (březový cukr) a peprmintový olej, které napomáhají k bělení zubů, předchází vzniku kazu a plaku.

Ecodenta Organická bělicí zubní pasta (Whitening Toothpaste With Spirulina) 75 ml

SKU: vivantis-kEC037
69.00 
Organická zubní pasta s certifikovanou formulí šetrně vybělí vaše zuby. Předchází tvorbě zubního plaku, kazu a kamene a zanechá váš dech svěží.

Ecodenta Organická černá zubní bělicí pasta Jungle Fruits (Charocal Whitening Toothpaste) 75 ml

SKU: vivantis-kEC038
71.00 
Bělicí zubní pasta zajistí důkladné vyčištění zubů. Předchází vzniku kazu a plaku. Ovocnou příchuť si zamilujete.