Zobrazen 1. – 12. z 18 výsledků

DS Laboratories Aktivátor a stimulace růstu řas Spectral Lash (Eyelash Stimulator) 2,4 ml

SKU: vivantis-kDSL010
1,459.00 
Spectral Lash je lokální péče určená k léčbě nedostatků v délce, kvalitě a hustotě řas. Obsahuje velké množství účinných látek, které zahušťují a stimulují růst řas. Jedná se o revoluční sérum, které nedráždí oči a dodává silné a krásné řasy.

DS Laboratories Dárková sada pro poškozené vlasy Nia Fix (Restructuring System) 150 ml

SKU: vivantis-kDSL018
839.00 
Nia Fix je dvoustupňový restrukturalizační systém, který se používá na silně poškozené vlasy a po službách zesvětlení, barvení nebo bělení. Tento systém zvyšuje a prodlužuje účinky profesionálních ošetření. Posiluje vlasy a snižuje jejich lámavost. Dárková sada obsahuje: Vlasová pěna pro poškozené vlasy Nia Fix (Bond Creater Foam) 50 ml Maska pro poškozené vlasy Nia Fix (Energizer Hair Mask) 100 ml

DS Laboratories Dvousložkové sérum proti vypadávání vlasů Spectral.Dnc-S (Redensifying Hair Therapy) 60 ml

SKU: vivantis-kDSL007
1,051.00 
Dvousložkové sérum posiluje vlasy a omezuje jejich vypadávání. Je zvláště účinné u lidí s lehkou až středně těžkou ztrátou vlasů. Nedráždí pokožku hlavy a nezanechávat mastné a lepkavé zbytky.

DS Laboratories Gel proti celulitidě Oligo.Dx (Anti-Cellulitide Gel) 150 ml

SKU: vivantis-kDSL019
868.00 
Gel na redukci celulitidy pomáhá při léčbě celulitidy a lokalizovaného tuku, usnadňuje rozpuštění tuku, zlepšuje mikrocirkulaci a eliminuje hromadění přebytečné tekutiny ve tkáni. Rychle se vstřebává a má příjemnou vůni. Po použití bude vaše pokožka hladší, pevnější a zdravější.

DS Laboratories Kondicionér na podporu růstu vlasů Revita (High-Performance Hair Stimulating Conditioner) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL002
660.00 
Kondicionér Revita obsahuje účinné složky, které stimulují pokožku hlavy a účinně podporují růst vlasů. Receptura zvyšuje tloušťku vlasových kořínků a umocňuje tak efekt hustých vlasů. Je vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zastavit padání vlasů a podpořit jejich růst.

DS Laboratories Kondicionér na poškozené vlasy Nia (Restructuring Conditioner) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL017
485.00 
Kondicionér Nia poskytuje intenzivní hydrataci, snižuje lámavost vlasů a jeho jedinečná formulace pomáhá opravit roztřepené konečky. Pomáhá zachovat vaši přirozenou barvu a zanechává vlasy hebké, lesklé, snadněji upravitelné a zdravěji vypadající.

DS Laboratories Kondicionér pro citlivou pokožku hlavy Radia (Purifying Conditioner) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL015
576.00 
Kondicionér Radia odstraňuje chemické usazeniny a detoxikuje vlasy, zatímco je zvláčňuje, hydratuje a chrání. Vhodný zejména na citlivou pokožku hlavy. Je ideální pro kudrnaté vlasy, protože zvlhčuje a usnadňuje rozčesávání. Zanechává vlasy svěží a lesklé.

DS Laboratories Kondicionér proti lupům Dandrene (Anti-Dandruff Conditioner) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL013
576.00 
Exfoliační kondicionér Dandrene účinně pečuje o vlasovou pokožku a zbavuje ji lupů a přebytečného mazu. Odstraňuje šupiny a odumřelou pokožku a poskytuje okamžitou úlevu. Dodává hydrataci a zmírňuje zarudnutí a svědění. Jeho exkluzivní složení omezuje a předchází zánětu s využitím přírodních složek.

DS Laboratories Liftingový gel na krk Vexum.Sl (Neck Contour Treatment) 50 ml

SKU: vivantis-kDSL020
1,250.00 
Ošetření proti stárnutí, speciálně navržené tak, aby uspokojilo jedinečné potřeby oblasti krku a dekoltu. Obnovuje pocit pevnosti a redukuje výskyt vrásek. Snižuje vzhled dvojité brady a obnovuje konturu horní části krku.

DS Laboratories Šampon na poškozené vlasy Nia (Restructuring Shampoo) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL016
576.00 
Šampon Nia jemně, ale účinně čistí vlasy, odstraňuje přebytečný maz a nečistoty a zároveň pomáhá posílit povrch vlasů. Poskytuje intenzivní hydrataci, snižuje lámavost vlasů a jeho jedinečná formulace pomáhá opravit roztřepené konečky. Zanechává vlasy hebké, snadněji upravitelné a zdravěji vypadající.

DS Laboratories Šampon pro citlivou pokožku hlavy Radia (Purifying Shampoo) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL014
576.00 
Čisticí šampon Radia odstraňuje chemické usazeniny a detoxikuje vlasy, zatímco je zvláčňuje, hydratuje a chrání. Tento jemný šampon lze používat každý den, zejména na citlivou pokožku hlavy. Je ideální pro kudrnaté vlasy, protože zvlhčuje a usnadňuje rozčesávání. Zanechává vlasy svěží a lesklé.

DS Laboratories Šampon pro podporu růstu vlasů Revita (High-Performance Hair Stimulating Shampoo) 205 ml

SKU: vivantis-kDSL001
660.00 
Šampon pro růst vlasů pro ty, které trápí vypadávání vlasů. Obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů dihydrotestosteronu (DHT), ketokonazol a kofein pro stimulaci růstu vlasů. Podporuje zdravé i poškozené vlasové folikuly, podporuje stimulaci pokožky hlavy. Bojuje proti účinkům stárnutí a zlepšuje hustotu, tloušťku a vzhled vlasů.