Zobrazen 1. – 12. z 18 výsledků

Doporučená kombinace produktů Cat´s Claw + Nachové lapacho PM (Pau d´Arco)

SKU: vivantis-zDK0018
1,183.00 
Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) 150 tob. , 3x Nachové Lapacho PM (Pau d´Arco) 60 kapslí .

Doporučená kombinace produktů Cat´s Claw + Regevit

SKU: vivantis-zDK0025
916.00 
Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) 150 tob. , 1x Regevit 200 kapslí .

Doporučená kombinace produktů Cordyceps Premium + LKVB6 + Wild Yam Premium

SKU: vivantis-zDK0050
1,047.00 
Vyzkoušejte kombinaci přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Cordyceps Premium 90 kapslí , 1x LKVB6 90 tbl. , 1x Wild Yam Premium 90 kapslí .

Doporučená kombinace produktů Maqui Pure + LKVB6

SKU: vivantis-zDK0036
698.00 
Vyzkoušejte kombinaci přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Maqui Pure 90 kapslí , 1x LKVB6 90 tbl. .

Doporučená kombinace produktů Maqui Pure + Regevit + Wild Yam

SKU: vivantis-zDK0045
893.00 
Vyzkoušejte kombinaci přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Maqui Pure 90 kapslí , 1x Regevit 200 tbl. , 1x Wild Yam Premium 90 kapslí .

Doporučená kombinace produktů Na Alkoholismus – Kudzu + Ostropestřecový olej (kaše)

SKU: vivantis-zDK0056
716.00 
Zbavte se závislosti na alkoholu pomocí přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Kudzu 60 kapslí , 1x Ostropestřecový olej (kaše) KH 100 ml .

Doporučená kombinace produktů Na Detoxikaci – Cat´s Claw + Yucca

SKU: vivantis-zDK0014
710.00 
Detoxikujte organismus , podpořte normální činnost kloubů pomocí přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Yucca Premium 60 kapslí , 1x Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) 150 tob. .

Doporučená kombinace produktů Na Hlavu – Migrenvital elixír + Regevit

SKU: vivantis-zDK0059
529.00 
Pro oblast hlavy přírodní cestou! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: Regevit 200 kapslí , PM Migrenvital elixír 60 tbl. .

Doporučená kombinace produktů Na Imunitu – Cordyceps Premium + Regevit + Peralgin

SKU: vivantis-zDK0057
1,428.00 
Posilte imunitní systém ! Vyzkoušejte produkty doporučené lékařem a zbavte se alergie jednou provždy! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Cordyceps Premium 90 kapslí , 1x Regevit 200 kapslí , 1x Peralgin 120 kapslí .

Doporučená kombinace produktů Na Játra – Cordyceps Premium + Ostropestřecový olej (kaše)

SKU: vivantis-zDK0028
814.00 
Podpořte normální činnost jater ! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Cordyceps Premium 90 kapslí , 1x Ostropestřecový olej (kaše) KH 100 ml .

Doporučená kombinace produktů Na Játra – Regevit + Ostropestřecový olej (kaše)

SKU: vivantis-zDK0063
760.00 
Podpořte normální funkci jater díky přírodním produktům! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: Regevit 200 kapslí , Ostropestřecový olej (kaše) KH 100 ml .

Doporučená kombinace produktů Na Kosti – Wild Yam + pH Minerals

SKU: vivantis-zDK0048
573.00 
Posilte své kosti pomocí přírodních produktů! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x pH Minerals na odkyselení organismu 320 g , 1x Wild Yam Premium 90 kapslí .