Zobrazuji všechny 4 výsledky

Diadermine Denní krém pro vyplnění vrásek Lift+ Super Filler 50 ml

SKU: vivantis-kDIA007
439.00 
Denní krém pro vyplnění vrásek Lift+ Super Filler je výbornou alternativou k injekcím hyaluronu. Podloženo 6letým výzkumem, 16 klinickými testy na 477 spotřebitelích. Denní krém Lift + Super Filler je pokročilé alternativní řešení proti stárnutí pleti. S věkem se produkce kolagenu v pokožce snižuje, struktura pokožky se zhoršuje a přírodní zásoba kyseliny hyaluronové klesá. To vede ke ztrátě pružnosti, známkám únavy a vráskám. Hedvábný, bohatý a pečující krém proniká vaší pokožkou a zanechává ji hebkou a pevnější. Pro věk 30-50 let. Výsledky: vrásky jsou vyplněné zevnitř, pleť je plnější, pokožka je zpevněná a hladší, obrysy obličeje jsou viditelnější. Další produkty značky Diadermine naleznete zde:

Diadermine Noční krém pro vyplnění vrásek Lift+ Super Filler 50 ml

SKU: vivantis-kDIA008
362.00 
Noční krém pro vyplnění vrásek Lift+ Super Filler je výbornou alternativou k injekcím hyaluronu. Podloženo 6letým výzkumem, 16 klinickými testy na 477 spotřebitelích. Noční krém Lift + Super Filler je pokročilé alternativní řešení proti stárnutí pleti. S věkem se produkce kolagenu v pokožce snižuje, struktura pokožky se zhoršuje a přírodní zásoba kyseliny hyaluronové klesá. To vede ke ztrátě pružnosti, známkám únavy a vráskám. Hedvábný, bohatý a pečující krém proniká vaší pokožkou a zanechává ji hebkou a pevnější. Pro věk 30-50 let. Výsledky: vrásky jsou vyplněné zevnitř, pleť je plnější, pokožka má po každé noci hluboce zregenerovaný vzhled, vyjasněná a mladistvě vypadající pleť. Další produkty značky Diadermine naleznete zde:

Diadermine Zpevňující kapsle s okamžitým efektem Lift+ 7 ks

SKU: vivantis-kDIA004
96.00 
Zpevňující kapsle s okamžitým efektem Lift+ jsou kapsle obohacené o Skinplex technologii s okamžitým efektem poskytují ochranu proti vráskám, zvlhčují a zjemňují pokožku. Uchovávejte v suchu, chladu a mimo dosah přímého slunečního záření.

Diadermine Zpevňující kapsle s okamžitým účinkem Lift+ Super Filler 7 ks

SKU: vivantis-kDIA010
129.00 
Koncentrovaný komplex aktivuje produkci kolagenu a chrání kyselinu hyaluronovou v pokožce před odbouráváním, viditelné výsledky proti vráskám již po 30 minutách. Díky vyplňujícímu komplexu a aktivnímu hyaluronu poskytují kapsle pokročilou péči o vrásky na obličeji a krku. Další produkty značky Diadermine naleznete zde: