Zobrazen 1. – 12. z 90 výsledků

Curaprox Antibakteriální a regenerační ústní gel PerioPlus+ Focus (Periodontal Gel) 10 ml

SKU: vivantis-kCX144
97.00 
Gel Perio Plus+ Focus pro intenzivní péči o specifické oblasti dutiny ústní. Snadno se aplikuje. Zabraňuje hromadění bakteriálního plaku, čímž se snižuje riziko zánětu a infekce. Vzhledem k obsahu kyseliny hyaluronové podporuje také účinnou regeneraci tkáně po stomatologických výkonech.

Curaprox Antibakteriální dentální páska s Chlorhexidinem DF 820 35 m

SKU: vivantis-kCX001
129.00 
Antibakteriální mezizubní páska dokonale vyčistí i velmi těsné mezizubní prostory. Pro kompletní zubní péči doporučujeme další produkty.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Candy Lover 60 ml

SKU: vivantis-kCX134
179.00 
Zubní pasta s příchutí vodního melounu poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Challenger 60 ml

SKU: vivantis-kCX135
179.00 
Zubní pasta s příchutí gin a tonik poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Daydreamer 60 ml

SKU: vivantis-kCX130
179.00 
Zubní pasta s příchutí ostružiny a lékořice poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Explorer 60 ml

SKU: vivantis-kCX132
179.00 
Zubní pasta s příchutí jablka a aloe poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Pure Happiness 60 ml

SKU: vivantis-kCX133
179.00 
Zubní pasta s příchutí broskve a meruňky poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělicí zubní pasta Be You Single Rising Star 60 ml

SKU: vivantis-kCX131
179.00 
Zubní pasta s příchutí grapefruitu a bergamotu poskytuje jemné a přírodní enzymatické bělení, chrání před zubním kazem a remineralizuje zubní sklovinu. Obsahuje speciální mentolové perličky, ze kterých se svěžest uvolňuje ještě desítky minut po čištění zubů.

Curaprox Bělící zubní pasta s aktivním uhlím Black Is White (Tough Whitening Tooth Paste) 90 ml

SKU: vivantis-kCX012
478.00 
Zubní pasta obsahuje aktivní uhlí, které absorbuje látky, které způsobují zabarvení zubů.

Curaprox Černý set péče o zuby Black is White

SKU: vivantis-kCX136
502.00 
Sada obsahuje: Černá bělicí zubní pasta Black Is White 90 ml Velmi jemný zubní kartáček 5460 Ultra Soft

Curaprox Dárková sada dentální péče pro děti bez obsahu fluoridu Jahoda

SKU: vivantis-kCX145
277.00 
Výběr motivu bude náhodný. Sada obsahuje: Dětská zubní pasta od 2 let bez obsahu fluoridu Jahoda 60 ml Velmi jemný zubní kartáček pro děti Kids Ultra Soft 2 ks Placka s motivem bakterie

Curaprox Dárková sada dentální péče pro děti od 6-ti let s obsahem fluoridu Vodní meloun

SKU: vivantis-kCX147
277.00 
Výběr motivu bude náhodný. Sada obsahuje: Dětská zubní pasta od 6-ti let s obsahem fluoridu Vodní meloun 60 ml Velmi jemný zubní kartáček pro děti Kids Ultra Soft 2 ks Placka s motivem bakterie