Zobrazuji všech 8 výsledků

Corega Čistící tablety na zubní náhrady Bio Tabs 30 ks

SKU: vivantis-kCOR001
92.00 
Bio Tabs čistící tablety na zubní náhrady pomáhají díky svému antibakteriálnímu a dezinfekčnímu účinku předcházet podráždění způsobenému zubním plakem a tvorbě zubního kamene. Ničí bakterie způsobující zápach, odstraňují z náhrady skvrny a čistí je bez poškrábání.

Corega Čisticí tablety na zubní náhrady Pro Cleanser Orthodontics 30 ks

SKU: vivantis-kCOR007
122.00 
Čistící tablety Corega Pro Cleanser Orthodontics poskytují účinné a jemné čištění většiny typů ortodontických pomůcek. Pomáhají odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení. Ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach z úst.

Corega Čisticí tablety na zubní náhrady Whitening 30 ks

SKU: vivantis-kCOR002
91.00 
Čisticí tablety Whitening pomáhají čistit zubní náhradu šetrnějším způsobem než běžná zubní pasta. Navíc ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst a pomáhají odstranit plak a odolné skvrny. Při doporučeném používání pomáhají zachovávat původní barvu vaší zubní náhrady.

Corega Extra silný fixační krém Original 40 g

SKU: vivantis-kCOR003
108.00 
Extra silný fixační krém Corega Original zabezpečí upevnění vaší zubní náhrady ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Pomáhá upevnit zubní náhradu až na 12 hodin. Brání pronikání jídla pod náhradu.

Corega Fixační krém Max Control 40 g

SKU: vivantis-kCOR006
113.00 
Fixační krém Max Control slouží pro pevné přichycení zubní náhrady na celý den. Zvyšuje stabilitu zubní náhrady a je bez příchutě. Brání pronikání jídla pod náhradu a díky speciální špičce nanesete správné množství krému. Redukuje tření a negativní vliv tlaku, a chrání tak sliznici před poškozením a také zvyšuje vaše pohodlí a pocit jistoty.

Corega Fixační krém Ochrana dásní 40 g

SKU: vivantis-kCOR005
90.00 
Fixační krém Ochrana dásní poskytuje celodenní upevnění vaší zubní náhrady ve všech směrech a zároveň snižuje tření a zabraňuje tak dráždění dásní. Pomáhá zabraňovat pronikání jídla pod náhradu, a tím předchází dráždění dásní.

Corega Fixační krém Original extra silný XL 70 g

SKU: vivantis-kCOR008
168.00 
Fixační krém Original extra silný, dokáže dokonale, spolehlivě a stabilně upevnit zubní protézu. Nabízí tak maximální komfort a pocit jistoty a to až po dobu 12 hodin. Složení s jemnou mátovou chutí a bez zinku, ve výhodném větším balení.

Corega Svěží extra silný fixační krém 40 g

SKU: vivantis-kCOR004
103.00 
Svěží extra silný fixační krém je určen pro bezstarostné používání vaší zubní náhrady. Upevní vaši zubní náhradu ve všech směrech: vpředu, vzadu, v horní i dolní části a po celé délce dásní, takže můžete být bez starostí po celý den. Krém se svěží příchutí přináší výjimečnou dávku svěžesti, navíc brání pronikání jídla pod náhradu.