Zobrazuji všech 11 výsledků

Clearspring Genmai Miso pasta z hnědé rýže (nepasterizovaná) BIO 150 g

SKU: vivantis-z66115
121.00 
Tato miso pasta s plnou chutí, v japonštině Genmai Miso, poskytuje maximální výživu. Protože se vyrábí z celých sójových bobů a hnědé rýže, má velmi výživný nutriční profil. Na optimální zralost misa mají vliv oblast a klima, ve kterém se miso vyrábí, i dovednosti a zkušenosti odborníka zodpovědného za fermentaci.

Clearspring Hedvábné tofu BIO 300 g

SKU: vivantis-z66114
85.00 
Hedvábně jemné bio tofu značky Clearspring je nízkotučné a má vysoký obsah bílkovin. Je vyrobeno v Japonsku ze sójových bobů, s použitím vody z hory Fuji a je určeno k přímé konzumaci, případně ho můžete použít místo vajec, mléčných výrobků nebo masa do kořeněných, slaných i sladkých pokrmů. Vlastnosti: Vhodné pro vegany Bohatý zdroj bílkovin Bez glutamanu sodného Nízkotučné Bohatý zdroj hořčíku

Clearspring Japonská sójová omáčka Shoyu BIO 150 ml

SKU: vivantis-z66111
87.00 
Vynikající kvalitní japonská sójová omáčka vyrobená podle tradičního receptu s použitím celých sójových bobů a dva roky zrající v sudech z cedrového dřeva. Pro zvýraznění chuti dalších potravin stačí pár kapek tohoto pikantního koření s výraznou chutí. Přidejte pár minut před koncem vaření, abyste zachovali jeho zvláštní chuť.

Clearspring Japonská sójová omáčka Shoyu BIO 500 ml

SKU: vivantis-z66112
190.00 
Vynikající kvalitní japonská sójová omáčka vyrobená podle tradičního receptu s použitím celých sójových bobů a dva roky zrající v sudech z cedrového dřeva. Pro zvýraznění chuti dalších potravin stačí pár kapek tohoto pikantního koření s výraznou chutí. Přidejte pár minut před koncem vaření, abyste zachovali jeho zvláštní chuť.

Clearspring Japonské krekry z hnědé rýže s bílým sezamem a tamari BIO 40 g

SKU: vivantis-z66120
87.00 
Tyto lehké a křupavé bezlepkové japonské krekry jsou upečeny k dokonalosti. Vynikající způsob, jak si vychutnat bio celozrnnou hnědou rýži, sezamová semínka bohatá na minerály a přirozeně uzrálou tamari .

Clearspring Japonské krekry z hnědé rýže s černým sezamem a tamari BIO 40 g

SKU: vivantis-z66119
87.00 
Tyto lehké a křupavé bezlepkové japonské krekry jsou upečeny k dokonalosti. Vynikající způsob, jak si vychutnat bio celozrnnou hnědou rýži, sezamová semínka bohatá na minerály a přirozeně uzrálou tamari. Již druhá generace tradičních výrobců této autentické zdravé svačinky používá k její výrobě ty nejkvalitnější ingredience , tradiční recepty a léty prověřené procesy.

Clearspring Miso sladké bílé BIO 250 g

SKU: vivantis-z66110
193.00 
Miso je fermentovaná japonská tradiční potravina a koření, které se po mnoho let těší oblibě pro svou bohatou chuť a výživovou hodnotu.

Clearspring Seaveg Crispies – Křupky z mořské řasy Nori s chilli BIO 4 g

SKU: vivantis-z66116
38.00 
Křupavá opražená mořská řasa Nori ochucená přírodní mořskou solí a chilli. Je výborná jako samostatná pochoutka, jako součást suši nebo jako přísada do salátů. Vlastnosti: K okamžité konzumaci Bez lepku Bez glutamanu sodného Bohatý zdroj vlákniny Vhodné na cesty

Clearspring Seaveg Crispies – Křupky z mořské řasy Nori solené BIO 4 g

SKU: vivantis-z66117
37.00 
Křupavá opražená mořská řasa Nori ochucená přírodní mořskou solí. Je výborná jako samostatná pochoutka, jako součást suši nebo jako přísada do salátů. Vlastnosti: K okamžité konzumaci Bez lepku Bez glutamanu sodného Bohatý zdroj vlákniny Vhodné na cesty

Clearspring Teriyaki omáčka, bio – Clearspring 150 ml

SKU: vivantis-z66113
139.00 
Tato oceňovaná Teriyaki omáčka sladké a současně pikantní chuti je ideální do pečených, grilovaných, restovaných pokrmů a marinád. Je vyrobená podle tradičního japonského receptu s rýžovým sirupem.

Clearspring Umami pasta se zázvorem BIO 150 g

SKU: vivantis-z66121
180.00 
Umami pasta se zázvorem je japonský koncept páté chuti, v japonštině znamená slovo umami “chutný, delikátní” .Tato všestranná a neuvěřitelně chutná přísada se tradičně vyrábí přidáním “koji” kultury k rýži, která se nechá fermentovat a potom se přidá sójová omáčka a čerstvý zázvor. Vlastnosti: 100% bio složení Vhodné pro vegany Bez tuku Bez glutamanu sodného Bez cukru