Zobrazuji všechny 3 výsledky

By Kilian Good Girl Gone Bad – EDP 50 ml

SKU: vivantis-pKIL00950
4,999.00 
Tato elegantní květinová parfémovaná voda reprezentuje druh přitažlivosti, který Kilian miluje nejvíce: smyslnou a bez zábran. Svěžest jasmínových lístků a meruňkovou sladkost vonokvětky umocňuje medový žár sálající z májové růže. Nekontrolovatelný příval narkotické smyslnosti indické tuberózy a dekadentnosti egyptského jasmínu podtrhuje v základu vůně cedru a ambry.

By Kilian In Gold – EDP 50 ml

SKU: vivantis-pKIL01150
5,499.00 
Tato extravagantní květinová vůně je inspirovaná světoznámým Klimtovým portrétem vídeňské patronky umění Adele Bloch-Bauer z roku 1907. Vůně Woman in Gold přitahuje pozornost svou oslnivou komplexností a okouzlující elegancí stejně jako Klimtův obraz. Úvodu dominuje vůně toho nejkvalitnějšího bergamotového oleje, která postupně přechází do smyslného srdce plného růžových okvětních lístků. Krásu krémové vanilky v základu umocňuje dřevo Akigala, exkluzivní molekula pačuli s dřevitě kořeněnou vůní.

By Kilian Straight To Heaven – EDP 50 ml

SKU: vivantis-pKIL00350
3,999.00 
Smyslná vůně Straight To Heaven v sobě skrývá silné tóny rumu umocněné muškátovým oříškem a vůní sušeného ovoce. Pačuli v lahodné kombinaci s vanilkou a cedrem dodá vůni jiskru a sexeapel. Rukou parfumérky Sidonie Lancesseur byla vytvořena tato vůně pro muže, kteří mají v oblibě dřevité tóny s příměsí koření. Byla uvedena na trh v roce 2007.