Zobrazuji všech 5 výsledků

Brilliantcoco Bambusové pouzdro na zubní kartáček

SKU: vivantis-kBRI005
146.00 
Bambusové pouzdro na zubní kartáček s propracovaným designem je ideální na cestování. Je lehké, nezabírá mnoho místa a vejde se do každého batohu či kabelky. Váš zubní kartáček bude hygienicky uložen v praktickém a biologicky odbouratelném a kompostovatelném pouzdru.

Brilliantcoco Bambusový kartáček na jazyk

SKU: vivantis-kBRI004
98.00 
Kartáček na jazyk Brilliantcoco je vyroben z přírodního moso bambusu a štětinky jsou BPA Free. Odstraňuje toxiny a bakterie z jazyka a eliminuje zápach z úst. Zlepšuje chuť a jemně stimuluje vnitřní orgány. Podporuje celkové zdraví ústní dutiny a trávicího ústrojí a navíc jeho výroba neškodí přírodě a přírodnímu prostředí.

Brilliantcoco Bambusový zubní kartáček 1 ks

SKU: vivantis-kBRI003
98.00 
Zubní kartáček Brilliantcoco je vyroben z přírodního moso bambusu a je hustý a měkký. Štětinky jsou BPA Free. Držadlo kartáčku je 100% rozložitelné.

Brilliantcoco Čisticí ústní olej 2 týdenní kúra 14 x 10 ml

SKU: vivantis-kBRI001
390.00 
Vyzkoušejte nový koncept čištění zubů. Proplachování úst kokosovým olejem se řadí k nejstarším elixírům života, protože zajišťuje detoxikaci a zdraví organismu na více úrovních. Brilliantcoco olej je 100% přírodní kokosový olej s výtažkem z máty.

Brilliantcoco Dárkový set péče o zuby

SKU: vivantis-kBRI006
779.00 
Sada obsahuje: Zubní pasta ve skle Zero Waste (Natural Toothpaste) 120 ml Čisticí ústní olej 2 týdenní kúra 14 x 10 ml Bambusový zubní kartáček