Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Body Wraps s.r.o. Anti-Cellulite masážní olej s arganovým olejem, skořicí, kávou a vitamínem E 200 ml

SKU: vivantis-z69653
249.00 
Anti-Cellulite masážní olej je obohacen o vitamíny a bylinné extrakty, které byly vybrány a kombinovány tak, aby poskytovaly co nejlepší výsledky při zlepšování mikrocirkulace v pokožce a podkoží a díky tomu je tak účinný v boji proti celulitidě.

Body Wraps s.r.o. BW Aloe Vera 1l

SKU: vivantis-z61181
499.00 
Aloe Vera je doplněk stravy, který zmírňuje kyselost žaludku ,blahodárně působí na trávicí soustavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu.

Body Wraps s.r.o. BW Anticelulite oil – skořicový olej 200 ml

SKU: vivantis-z61167
199.00 
BW Anticelulite oil - skořicový olej je jedinečný prohřívající olej proti celulitidě. Tento profesionální produkt proti tvorbě celulitidy prohřeje problémové partie v místě vzniku celulitidy, tím se urychlí látková výměna a tím dojde k odstranění celulitidy. Úbytek celulitidy viditelně prokázán po měsíci používání v kombinaci s automasáží, či cvičením.

Body Wraps s.r.o. BW Anticelulite SET

SKU: vivantis-z61174
489.00 
BW Anticelulite SET: Masážní roller a olej proti celulitidě

Body Wraps s.r.o. BW Pills NervEnergy&Sport 30 tablet

SKU: vivantis-z61179
99.00 
BW Pills NervEnergy&Sport obsahuje Hořčík, který podporuje normální činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu , přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání . Je ideální pomocník jak vyzrát na únavu!

Body Wraps s.r.o. BW Tea Detox – Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku 20 sáčků

SKU: vivantis-z61164
99.00 
BW Tea Detox - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku obsahuje: Smetanká lékařská: podporuje funkci trávicího traktu, pomáhá udržovat normální fyziologickou kyselost v žaludku. Kopřiva: podporuje přirozené purifikační funkce, usnadňuje odstraňování toxinů z těla. Heřmánek: zklidňuje trávicí systém, pomáhá při nadýmání. Zázvor: podporuje trávení, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, příznivě ovlivňuje žaludeční funkci v časném těhotenství. Ostropestřec: pomáhá udržovat játra v normálním stavu, přispívá k jejich ochraně. Podporuje detoxikační funkci jater, trávení a pročišťování organismu. Lopuch a řebříček: působí blahodárně na trávicí trakt, řebříček pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Body Wraps s.r.o. BW Tea Lymphatic- Bylinný čaj pro odvodnění 20 sáčků

SKU: vivantis-z61161
99.00 
Bylinný čajeBW Tea Lymphatic čaj na odvodnění (Odvodnění organismu) je bylinný čaj s nově sestavenou recepturou pro podporu lymfatického systému a odvádění vody z těla tedy Odvodnění organismu.

Body Wraps s.r.o. BW Tea Slim – Bylinný čaj pro štíhlou linii 20 sáčků

SKU: vivantis-z61160
99.00 
Originální bylinný čaj BW Tea Slim čaj na hubnutí na podporu degradace tuků v těle a na udržování tělesné hmotnosti. Pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost. Má povzbuzující účinky, dodává energii, pomáhá při únavě, stresu , psychické i fyzické vyčerpanosti.

Body Wraps s.r.o. Masážní pistole s online kurzem a certifikátem

SKU: vivantis-z65596
2,990.00 
Masážní pistole Dr.nek je ideální pro sportovce i lidi se sedavým životním stylem. Zmírňuje svalové napětí a ztuhlost . Regeneruje svaly po sportovním výkonu. Zvyšuje rozsah pohybu a zlepšuje průtok krve. Pomáhá při regeneraci jizev, zvyšuje tok lymfy (zmírnění otoků v oblasti končetin). Masážní pistole Dr.nek má 30 úrovní rychlostí masáže, kdy při nejvyšším stupni vykoná hlavice až 3 300 kmitů za minutu.

Body Wraps s.r.o. Pills Fat Killer 30 tablet

SKU: vivantis-z68862
309.00 
Pills Fat Killer je tradiční a osvědčený přípravek s inovovanou recepturou obsahuje kombinaci L-karnitinu zeleného čaje a chromu pro podporu metabolismu. L-karnitin je přirozenou součástí energetického metabolismu, zelený čaj podporuje oxidaci tuků.

Body Wraps s.r.o. Pills Slim 60 tablet

SKU: vivantis-z63459
379.00 
BW Pills Slim je určen pro podporu prokrvení tkání a pro snižování tělesné hmotnosti.

Body Wraps s.r.o. Set detoxikace organismu – měsíční kúra

SKU: vivantis-z61185
558.00 
Set detoxikace organismu obsahuje: BW Tea Detox - Bylinný čaj pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku 20 sáčků BW Pills Chlorela a Spirulina BW Aloe Vera 0,5l