Zobrazuji všech 7 výsledků

Biomed Ústní voda pro snížení citlivosti zubů Sensitive 500 ml

SKU: vivantis-kSPL017
118.00 
Ústní voda pro snížení citlivosti zubů Sensitive je přírodní protizánětlivá ústní voda na citlivé zuby s výtažky ze psyllia, břízy, hroznového vína a dubovou kůrou proti zubnímu kazu, posiluje dásně, má protizánětlivé a hemostatické účinky. Výtažek z ananasu odstraňuje plak. Je z 98% přírodní. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

Biomed Ústní voda pro zdravé dásně Well Gum 500 ml

SKU: vivantis-kSPL019
112.00 
Ústní voda pro zdravé dásně Well Gum je přírodní antibakteriální a regenerační ústní voda s výtažky ze šalvěje, psyllia, listů břízy, ananasu, eukalyptu, anýzu, cedru, hřebíčku a rozmarýnu. Má antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé účinky a je z 98% přírodní. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

Biomed Vánoční Biomed Charcoal zubní pasta 100 g & Well Gum ústní voda 250 ml s kartáčkem

SKU: vivantis-kSPL058
168.00 
Sada obsahuje: Ústní voda pro zdravé dásně Well Gum 250 ml Přírodní zubní pasta CHARCOAL 100 g Zubní kartáček BIOMED BLACK s uhlíkovými vlákny Medium

Biomed Zubní pasta posilující zubní sklovinu Calcimax 100 g

SKU: vivantis-kSPL042
85.00 
Z 97 % přírodní remineralizační zubní pasta s BIO certifikací s výtažky z mořských řas a antibakteriálním bílým jílem pro obnovu a skloviny a ochranou před kazem. Mátovo-mateřídoušková příchuť.

Biomed Zubní pasta pro šetrné bělení zubů Superwhite 100 g

SKU: vivantis-kSPL015
85.00 
Zubní pasta pro šetrné bělení zubů Superwhite je z 99% přírodní zubní pasta, která zklidňuje dásně a remineralizuje zubní sklovinu. Odstraňuje plak a šetrně leští sklovinu a navíc pomáhá zklidňovat dásně. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

Biomed Zubní pasta s přírodním černým uhlím 100 g

SKU: vivantis-kSPL012
79.00 
Zubní pasta s přírodním černým uhlím pro celou rodinu pro efektivní čištění a posílení zubní skloviny. Z 99% přírodní zubní pasta šetrně čistí zuby a odstraňuje plak, navíc posiluje zubní sklovinu. Perfektní vyčištění zubů již za pár chvil s dlouhotrvajícím účinkem. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.

Biomed Zubní pasta s přírodním extraktem z hroznových jader Sensitive 100 g

SKU: vivantis-kSPL014
85.00 
Zubní pasta s přírodním extraktem z hroznových jader Sensitive je z 99% přírodní zubní pasta pro citlivé zuby posilující zubní sklovinu. Pasta snižuje citlivost zubů a zklidňuje dásně. Vyberte si z dalších produktů péče o zubní dutinu.