Zobrazen 1. – 12. z 29 výsledků

Better You B-Complete orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69195
349.00 
B-Complete orální sprej s příchutí broskví, švestek a malin je odborně vytvořená směs všech 8 vitamínů B, včetně vitamínu B12 pro podporu přirozeného energetického metabolismu.

Better You Boost12 orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69187
349.00 
Boost12 orální sprej je doplněk stravy s vitaminem B12 ve formě spreje s příchutí meruňky. Obsahuje sladidlo.

Better You Kurkuma orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69193
499.00 
Kurkuma orální sprej s pomerančovou příchutí. Jedinečný proces molekulárního zapouzdření, který zajišťuje, že esenciální kurkuminoidy jsou účinně absorbovány přes měkkou tkáň úst a vstupují do bohatého žilního systému níže. První doplněk kurkumy ve formě perorálního spreje na světě. 1 300 mg ekvivalentního kořene kurkumy na denní porci. Tekuté složení pro lepší vstřebávání kurkumy. Efektivní a pohodlné vstřebávání kurkumy.

Better You Magnesium Joint tělový sprej 100 ml

SKU: vivantis-z69204
399.00 
Magnesium Joint tělový sprej je formulován tak, aby vám pomohl zůstat pružný. Doplněk hořčíku obohacený o glukosamin pro přímou aplikaci na svaly a klouby s chladivým účinkem mentolu a eukalyptového oleje . Podpora normální funkce kloubů. Zmírňuje ztuhlost svalů a napomáhá k lepší flexibilitě kloubů. Lehká a příjemná vůně. Vegan certifikace, bez derivátů palmového oleje.

Better You Magnesium Muscle tělový sprej 100 ml

SKU: vivantis-z69203
399.00 
Magnesium Muscle tělový sprej je účinný doplněk hořčíku vyvinutý pro zklidnění těžce pracujících svalů. Obsahuje přírodní směs chloridu hořečnatého, energizujícího citronového oleje, arniky a kapie, které jemně zahřejí a urychlí dobu zotavení. Podporuje optimální výkon během tréninku. Napomáhá regeneraci svalů po tréninku. Přirozená vůně citrónového oleje.

Better You Magnesium Sensitive tělový sprej 100 ml

SKU: vivantis-z69205
399.00 
Magnesium Sensitive tělový sprej je dermatologicky testován, aby doplnil hladinu hořčíku a zároveň byl jemný k citlivé pokožce. Jednoduchá a vědecky ověřená metoda doplňování hořčíku . Podporuje přirozenou regeneraci svalů. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje a napomáhá vstřebávání vápníku. Možné používat i během těhotenství.

Better You Magnesium tělové máslo 180 ml

SKU: vivantis-z69209
299.00 
Magnesium tělové máslo obsahuje dokonalou rovnováhu chloridu hořečnatého a složek šetrných k pokožce. Zanechává pokožku krásně vláčnou . Dermatologicky testováno a certifikováno pro atopickou pokožku. Ideální pro suchou pokožku včetně ekzémů a pokožky náchylnou k lupénce. Obal vyroben ze 100 % recyklovatelného materiálu. Vhodné pro vegetariány.

Better You Magnesium tělové mléko Bone 180 ml

SKU: vivantis-z69211
299.00 
Magnesium tělové mléko Bone podporuje zdraví kostí kombinací hořčíku a vápníku . Formulováno v optimálním poměru 1:1 a smícháno s hydratačním mlékem pro vytvoření jedinečného způsobu, jak doplnit tyto dvě základní živiny. Dermatologický testováno. Neobsahuje parabeny, syntetické vůně a barviva.

Better You Magnesium tělové mléko Sleep pro děti 135 ml

SKU: vivantis-z69210
249.00 
Magnesium tělové mléko Sleep pro děti je navržené tak, aby podporoval klidný noční spánek vašich nejmenších. Odborně namíchaná směs hořčíku a esenciálních olejů, které pomáhají uvolnit tělo připravené ke spánku . Pro děti od 1 roku. Přirozeně podporuje spánek dětí. Rychle se vstřebává do pokožky a pomáhá připravit tělo na spánek. Dermatologicky testováno a vhodné i pro citlivou pokožku. Levandule a heřmánek pomáhají zpomalit smyslovou činnost a zklidnit mysl.

Better You Magnesium tělový gel 150 ml

SKU: vivantis-z69208
399.00 
Magnéziový tělový gel je vytvořen pro přímou aplikaci na klouby a svaly pro podporu relaxace. Pouhá lžička gelu dodá 500 mg chloridu hořečnatého. Cílená aplikace na klouby a svaly podporuje normální funkci svalů. Je ideální pro použití během nebo po cvičení.

Better You Magnesium tělový olej ve spreji 100 ml

SKU: vivantis-z69197
399.00 
Magnesium tělový olej ve spreji je nejsilnější a nejčistší doplněk hořčíku. Poskytuje dokonalý způsob, jak doplnit hladinu hořčíku. Jednoduchá a vědecky ověřená metoda doplňování hořčíku. Vmasírování do pokožky navozuje pocit uvolnění a připravuje tělo na spánek.

Better You Magnéziové tělové mléko 180 ml

SKU: vivantis-z69201
299.00 
Magnéziové tělové mléko s chloridem hořečnatým, bambuckým máslem, kokosovým olejem a vitamínem E vytváří unikátní terapeutické tělové mléko. Používejte každý den na celé tělo , abyste zlepšili pružnost pokožky a podpořili její celkové zdraví. Zanechává pokožku hydratovanou a zvláčněnou.