Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Beter Cestovní manikúra (Mini Travel Kit Manicure Set) 1 ks

SKU: vivantis-kBET012
560.00 
Barva manikúry je dodávána dle náhodného výběru. Malá 4 dílná manikúra osloví nejen kvalitními nástroji, ale zejména elegantním cestovním pouzdrem s praktickým zavíráním. Manikúra obsahuje: nůžky na nehty, kleštičky na nehty, pinzeta, pilník.

Beter Hřeben na vlasy do sprchy (Styling Comb) 1 ks

SKU: vivantis-kBET009
115.00 
Barva je dodávána dle náhodného výběru. Hřeben se širokými zuby na mokré vlasy je ideální pro nanášení kondicionéru nebo masky na vlasy. Praktický zahnutá rukojeť slouží k zavěšení ve sprše.

Beter Kartáč na vlasy malý (Detangling Brushes Elipsi S) 1 ks

SKU: vivantis-kBET010
223.00 
Barva je dodávána dle náhodného výběru. Lehký kartáč na vlasy vám pomůže rychle a jemně rozčesat dlouhé a velmi dlouhé vlasy. Díky otevřené konstrukci urychluje i jejich vysoušení. Můžete ho použít na suché i mokré vlasy. Při rozčesávání vlasů dochází i ke stimulaci jejich růstu a tím se zamezuje jejich vypadávání.

Beter Kartáč na vlasy velký (Detangling Brushes Elipsi XL) 1 ks

SKU: vivantis-kBET008
256.00 
Barva je dodávána dle náhodného výběru. Lehký kartáč na vlasy vám pomůže rychle a jemně rozčesat dlouhé a velmi dlouhé vlasy. Díky otevřené konstrukci urychluje i jejich vysoušení. Můžete ho použít na suché i mokré vlasy. Při rozčesávání vlasů dochází i ke stimulaci jejich růstu a tím se zamezuje jejich vypadávání.

Beter Kleštičky na nehty se zásobníkem (Chromeplated Manicure Nail Clipper with Catcher) 1 ks

SKU: vivantis-kBET005
75.00 
Barva kleštiček je dodávána dle náhodného výběru. Kleštičky na nehty z kvalitní oceli s chromovanou povrchovou úpravou. Poskytují snadné a pohodlné zkracování nehtů. Zakřivené ostří kleštiček umožňuje následovat přirozený tvar nehtu. Součástí je hygienický zásobník na nehty.

Beter Nůžky na nehty (Chromeplated Manicure Scissors)

SKU: vivantis-kBET004
280.00 
Nůžky jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli, která zaručuje trvanlivost ostří. Jejich optimální rozměry zaručují pohodlnou manipulaci a možnost úpravy nehtů z různých úhlů.

Beter Oboustranná pinzeta (Duply Double-tip Tweezers Fine & Slanted Tip) 1 ks

SKU: vivantis-kBET001
139.00 
Barva pinzety je dodávána dle náhodného výběru. S profesionální pinzetou 2v1 s dvojím různým zakončením vám neunikne ani chloupek. Na jedné straně pinzety je tradiční šikmá špička, která umožňuje rychlé a přesné odstraňování chloupků. Na druhé straně pinzety zúžená špička, která je perfektní pro vytrhávání odolných nebo zarostlých chloupků.

Beter Odstraňovač chloupků (Facial Hair Remover) 1 ks

SKU: vivantis-kBET006
158.00 
Barva je dodávána dle náhodného výběru. Zbavte se nechtěných chloupků na obličeji rychle a pohodlně, ať už jde o horní ret, bradu či tváře. Spirálka z nerezové oceli zachycuje i ty nejjemnější chloupky a vytrhává je i s kořínky.

Beter Pilník na nehty (Fibreglass Nail File 120/180 Grit)

SKU: vivantis-kBET014
65.00 
Oboustranný pilník s hrubostí 120/180 určený pro tvrdší nehty. Nepostradatelný pomocník při úpravě nehtů. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí. Můžete použít na přírodní i umělé nehty.

Beter Pilník na nehty (Fibreglass Nail File 180/220 Grit) 1 ks

SKU: vivantis-kBET013
80.00 
Motiv pilníku je dodáván dle náhodného výběru. Oboustranný pilník s hrubostí 180/220 k snadné úpravě a zkracování vašich nehtů. Nehty piluje v každém směru, nezpůsobuje jejich třepení a lámání.

Beter Pinzeta s rovnou špičkou (Ü Tweezers Magnetic Straight-tip Tweezers) 1 ks

SKU: vivantis-kBET002
167.00 
Barva pinzety je dodávána dle náhodného výběru. Inovovaná pinzeta s rovnou špičkou a magnetickým systémem, který vám umožní dokonalé uchopení chloupku bez nutnosti silně svírat pinzetu mezi prsty. Magnetky odlehčují tlak potřebný k sevření pinzety a zajistí snadné uchopení chloupku bez větší námahy.

Beter Pinzeta se šikmou špičkou (Ü Tweezers Magnetic Slanted-tip Tweezers) 1 ks

SKU: vivantis-kBET003
167.00 
Barva pinzety je dodávána dle náhodného výběru. Inovovaná pinzeta se šikmou špičkou a magnetickým systémem, který vám umožní dokonalé uchopení chloupku bez nutnosti silně svírat pinzetu mezi prsty. Magnetky odlehčují tlak potřebný k sevření pinzety a zajistí snadné uchopení chloupku bez větší námahy.