Zobrazuji všech 12 výsledků

Barnängen Dárková sada Oil Intense

SKU: vivantis-kBAR024
399.00 
Sada obsahuje: Barnängen Oil Intense sprchový krém 400 ml Barnängen Oil Intense tělový balzám 200 ml Barnängen Oil Intense krém na ruce 75 ml Inspirujte se švédskou přírodou a tradicemi. Značka Barnängen, založena v roce 1868, je známá pro svou základní ingredienci, Cold Cream, který nabízí ochranu pokožky, díky níž se budete cítit prostě skvěle. Zažijte náš Oil Intense sprchový krém. Kombinace růžového oleje z divokých rostlin, které pokrývají švédská vřesoviště, a 7 % ochranného Cold Cream v jednom složení, které hýčká vaši suchou pokožku s jemnou péčí. Dermatologicky testováno. Veganská receptura. 90 % ingrediencí přírodního původu.* *včetně vody. Zažijte náš Oil Intense Tělový Balzám, obsahující olej z divoké růže a 7% ochranného Cold Cream, který hýčká a zkrášluje velmi suchou pokožku. Dermatologicky testováno. Bez silikonů. Veganská receptura. 95% ingrediencí přírodního původu.* *včetně vody. Oil Intense krém na ruce pro všechny typy pokožky.

Barnängen Krém na ruce Oil Intense (Hand Cream) 75 ml

SKU: vivantis-kBAR023
89.00 
Barnängen krém na ruce Oil Intense inspirovaný švédskou přírodou a tradicemi rozmazlí vaši pokožku i smysly. Jemná receptura s vůní z divokých růží a 5% ochrannou ingredience Cold Cream viditelně vyživuje velmi suchou pokožku a poskytuje dlouhotrvající hydrataci i ostatním typům pokožky.

Barnängen Pečující krém na suché ruce Balans (Caring Hand Cream) 75 ml

SKU: vivantis-kBAR014
82.00 
Pečující krém na ruce Balans pečuje o pokožku suchých rukou. Tu zvláčňuje, zjemňuje a hydratuje. Nezanechává na kůži mastný film a velmi dobře a rychle se vstřebává. Neobsahuje parabeni ani silikony.

Barnängen Sprchový a koupelový gel Midsommar Glow (Shower & Bath Gel) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR006
131.00 
Sprchový a koupelový gel Midsommar Glow je inspirován severským svátkem Midsommar. Spolu s jemnými květinovými oleji a ochranným zvlhčujícím sérem zanechá vaší pokožce pocit jako v bavlnce.

Barnängen Sprchový krém Care & Detox (Shower Cream) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR019
104.00 
Sprchový krém Care & Detox s březovou vodou a 5 % ochranným Cold Creamem spojené v této receptuře, která myje a osvěžuje namáhanou a unavenou pokožku.

Barnängen Sprchový krém Caring (Shower Cream) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR001
131.00 
Sprchový krém Caring dopřeje péči normální až suché pokožce, o kterou během sprchování pečuje. Nabízí ochranu pokožky, díky níž se budete cítit prostě skvěle. Užijte si pečující sprchový krém Caring s kombinací ovesného mléka, které ve Švédsku tak milují a 5% ochranného Cold Cream v jednom složení.

Barnängen Sprchový krém Nutritive (Shower Cream) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR002
134.00 
Sprchový krém Nutritive je určen pro suchou až velmi suchou pokožku, kterou šetrně myje a přitom ji vyživuje během sprchování. Kombinace morušky, oblíbeného plodu z Laponska, a 7% ochranného Cold Cream v jednom složení přináší komfortní péči pro suchou až velmi suchou pokožku.

Barnängen Tělové mléko Caring (Body Lotion) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR007
167.00 
Tělové mléko Caring vám dodá pocit nádherně hladké pokožky. Užijte si pečující mléko Caring s kombinací ovesného mléka, které ve Švédsku tak milují a 5% ochranného Cold Cream v jednom složení.

Barnängen Tělové mléko Nutritive (Body Lotion) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR008
184.00 
Tělové mléko Nutritive je určeno pro suchou až velmi suchou pokožku, kterou intenzivně hydratuje a přitom ji vyživuje. Kombinace morušky, oblíbeného plodu z Laponska, a 7% ochranného Cold Cream v jednom složení přináší komfortní péči pro suchou až velmi suchou pokožku.

Barnängen Tělové mléko Repairing (Body Lotion) 400 ml

SKU: vivantis-kBAR018
163.00 
Severská bavlna a 10% ochranného Cold Cream spojené v této zvláště pečující a bohaté receptuře, která obnovuje a zklidňuje velmi suchou a drsnou pokožku. 95% ingrediencí přírodního původu.

Barnängen Tělový balzám All Over Rescue (Body Balm) 200 ml

SKU: vivantis-kBAR010
167.00 
Tělový balzám All Over Rescue hydratuje a hýčká vaši pokožku od hlavy až po konečky prstů. Užijte si účinek tohoto balzámu a už nikdy nebude toužit po jiném přípravku.

Barnängen Vyživující krém na velmi suché ruce Lycka (Nutritive Hand Cream) 75 ml

SKU: vivantis-kBAR013
94.00 
Vyživující krém na velmi suché ruce Lycka intenzivně pečuje o pokožku velmi suchých rukou. Tu zvláčňuje, zjemňuje a hydratuje. Nezanechává na kůži mastný film a velmi dobře a rychle se vstřebává. Neobsahuje parabeni ani silikony.