Zobrazen 1. – 12. z 57 výsledků

BaByliss PRO Cestovní krepovací styler BabyCrimp BAB2151E

SKU: vivantis-kBL020
627.00 
Malý krepovací styler BabyCrimp je díky svým rozměrům ideální na cesty. I mimo domov si můžete dopřát účes jako od profesionála!

BaByliss PRO Cestovní mini fén Bambino BAB5510E

SKU: vivantis-kBL039
736.00 
Tak malý a tak mocný! Cestovní fén Bambino měří pouze 18 cm, ale vaše vlasy vysuší stejně spolehlivě jako daleko větší fény. A už jste slyšeli o revolučním patentovaném vlasovém clipu Linziclip? Linziclip je zcela nově vyvinutý, ozubený a plně patentovaný vlasový skřipec, který vás uchvátí stejně tak, jako uchvátil celý svět! Linziclip , stačí sepnout a jít!

BaByliss PRO Extra dlouhá profesionální kulma na vlasy s titanovým povrchem 32 mm Titanium Diamond

SKU: vivantis-kBL111
1,547.00 
Vlasová kulma o průměru 32 mm s povrchem z titanu s obsahem diamantového prášku zajistí profesionální úpravu vlasů během okamžiku.

BaByliss PRO Extra dlouhá profesionální titano-diamantová kulma – průměr 10mm, Advanced Curl 2470TDE

SKU: vivantis-kBL131
1,365.00 
Inovativní kombinace titanu s diamantovým práškem zaručuje vysoce odolný povrch vůči vysoké teplotě, rovnoměrné zahřátí, vysokou odolnost proti oděru. Velmi flexibiliní a individuální přizpůsobivost kulmy - 30 možností tepelného nastavení. Systém regulace teploty umožňuje skvělé výsledky bez ohledu na typ vlasů. S teplotou od 135 ° C pro nejjemnější vlasy až po maximální teplotu 220 ° C zaručuje dlouhodobé výsledky pro ženy s velmi hustými vlasy. Kontrolka bliká, dokud není dosaženo naprogramované teploty. Vestavěný kovový stojan. Automatické vypnutí po 72 minutách, tato funkce poskytuje přístroji delší životnost.

BaByliss PRO Fén na vlasy lesklý SL Ionic BAB5586GE

SKU: vivantis-kBL067
1,441.00 
Profesionální fén je velmi lehký, tichý a snadno použitelný. Tento fén má turmalínové topné spirály a disponuje ionizací. Keramicko turmalinový povrch zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty a udržuje ji na stejné úrovni. Navíc je vybaven generátorem, který vyvíjí negativní ionty. Vlasy jsou nabity kladně, což je ještě zesíleno během sušení. Vytváří statickou elektřinu, která tlačí na vlasové šupiny, a ty se od sebe navzájem vzdalují. Povrch vlasů se tím stává hrubým a jeho vzhled je matný. Záporné ionty vyvíjené tímto fénem neutralizují kladný náboj a odstraní z vlasů veškerou statickou elektřinu. Vlasové kutikuly jsou dokonale uzavřeny, proto jsou vlasy pružné, lesklé a snadno se upravují.

BaByliss PRO Horkovzdušný kartáč 32 mm BAB2676TTE

SKU: vivantis-kBL066
983.00 
Horkovzdušný kartáč s nesrovnatelnou životností a skvělým přísunem tepla s dokonalou tepelnou stabilitou pro optimální výsledek.

BaByliss PRO Ionizační rotační horkovzdušný styler Rotaning 800W BAB2770E

SKU: vivantis-kBL075
1,707.00 
Rotační kartáč s keramickou technologií a přírodními kančími štětinami, ideální pro každodenní styling!

BaByliss PRO Konturovací zastřihávací strojek na vlasy FX44E (Palm Pro Tramliner)

SKU: vivantis-kBL008
510.00 
Konturovací strojek na vlasy je speciálně navržen pro tvarování kotlet a jiné drobné úpravy účesu, jako je například vytváření grafických motivů.

BaByliss PRO Kulma na vlasy s titanovým povrchem 25 mm Titanium Diamond

SKU: vivantis-kBL110
1,374.00 
Vlasová kulma o průměru 25 mm s povrchem z titanu s obsahem diamantového prášku zajistí profesionální úpravu vlasů během okamžiku.

BaByliss PRO Odstraňovač ušních a nosních chloupků FX7020

SKU: vivantis-kBL034
466.00 
Rozlučte se s nevzhlednými chloupky v nose a uších! Snadno se používá, bezpečnější než nůžky.

BaByliss PRO Profesionální fén Caruso HQ 2400W Ionic

SKU: vivantis-kBL145
2,299.00 
Profesionální fén Caruso se vyznačuje výkonným AC motorem s dlouhou životností, šetří váš čas rychlým sušením pomocí skvělého výkonu proudění vzduchu 172km/h. Excelentní tlak 1366Pa a perfektní kontrola teploty poskytují vysokou efektivitu, optimální sušení a dlouhotrvající perfektní styling s větší odolnosti proti vlhkosti. Je vhodný pro všechny typy vlasů, i ty nejhrubší. Vysoce výkonný AC motor vyrobený v Itálií Tento motor byl navržen pro intenzivní profesionální použití a nabízí skvělý profesionální výkon. Vysokovýkonné topné těleso optimalizuje teplo, které proudí s rovnoměrnou teplotou. Výkon topného tělesa výrazně snižuje čas sušení. 100% profesionální rukojeť, odolný kabel CARUSO-HQ je opatřen rukojetí, která optimalizuje celkovou rovnováhu fénu. Perfektně se hodí do salónů. Ergonomická rukojeť napomáhá uvolnit napětí ve svalech v předloktí a předchází nemocem z povolání. Rukojeť je dokonale tvarovaná podél osy těžiště, což zajišťuje vyvážené držení. Ergonomický dyzajn padne do ruky a zajistí bezpečné uchopení mezi palcem a ukazováčkem. Tato rukojeť byla navržena pro intenzivní použití. S novou rukojetí přichází i nový kabel, který je odolnější a vydrží až 200000 ohnutí bez poškození. Standardní norma pro profesionální fény je 10000 ohnutí. Péče o vlasy CARUSO-HQ disponuje generátorem iontů, které působí do hloubky vlasů a eliminují statickou elektřinu na povrchu vlasů. Iontová technologie zanechává vlasy jemné, lesklé a bez krepatění. Snadněji se rozčesávají a tvarují.

BaByliss PRO Profesionální fén na vlasy 4rtists STEEL FX

SKU: vivantis-kBL135
3,007.00 
Tento fén byl především vyvinutý pro Barber salony, je ideální pro sušení vlasů a vousů. Ergonomický tvar fénu usnadňuje manipulaci při práci. Motor EDM Technology 5.0, dlouhá životnost až 10 000 hodin, ionizační funkce, ergonomický design, závěsné očko, 2 rychlosti/3 teploty, tlačítko studeného vzduchu, odnímatelný zadní filtr, balení obsahuje vzduchovou trysku, sáček pro uložení fénu a lešticí hadřík. Napětí: 230 - 240 V. Rychlost vzduchu: 180 km/h. Průtok vzduchu: 93 m3/h. Délka kabelu: 2,7 m. Hmotnost: 540 g. Vyrobeno v Itálii.