Zobrazen 1. – 12. z 36 výsledků

Arcocere Čistič vosku a parafínu Pomerančová esence (Depilation Wax Solvent) 300 ml

SKU: vivantis-kARC040
315.00 
Pomerančová esence, která čistí vosk a parafín, který zbyl na povrchu kosmetických nádob, ohřívačů, špachtlí a jiných povrchů.

Arcocere Čisticí gel po epilaci Argan (After-Wax Oil) 50 ml

SKU: vivantis-kARC033
105.00 
Vysoce kvalitní čisticí olej Argan po depilaci od italské značky Arcocere důkladně odstraní zbylý vosk. Pečující a přírodní prvky obsažené v gelu zanechají pokožku osvěženou, zabrání vysoušení a poskytne protizánětlivé účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkem. Navíc příjemně voní.

Arcocere Čisticí olej po epilaci Argan (After-Wax Cleansing Oil) 150 ml

SKU: vivantis-kARC041
121.00 
Vysoce kvalitní čisticí olej Argan po depilaci od italské značky Arcocere důkladně odstraní zbylý vosk. Pečující a přírodní prvky obsažené v gelu zanechají pokožku osvěženou, zabrání vysoušení a poskytne protizánětlivé účinky. Jemná, hladká, hydratovaná pokožka bude výsledkem. Navíc příjemně voní.

Arcocere Depilační tělový krém (Hair-Removing Body Cream) 150 ml

SKU: vivantis-kARC019
145.00 
Krém se smyslnou vůní bílého pižma jednoduše odstraňuje nežádnoucí chloupky. Snadno se používá, působí rychle a odstraňuje chlupy bez podráždění pokožky. Díky svému speciálnímu složení se jednoduše opláchne teplou vodou a nezmění pH pokožky, takže pokožka zůstane měkká, hladká a sametová.

Arcocere Depilační tělový krém pro muže (Hair-Removing Body Cream) 150 ml

SKU: vivantis-kARC020
155.00 
Krém pro muže se smyslnou vůní bílého pižma jednoduše odstraňuje nežádnoucí chloupky. Snadno se používá, působí rychle a odstraňuje chlupy bez podráždění pokožky. Díky svému speciálnímu složení se jednoduše opláchne teplou vodou a nezmění pH pokožky, takže pokožka zůstane měkká, hladká a sametová.

Arcocere Epilační pásky Accessories 100 ks

SKU: vivantis-kARC038
149.00 
Epilační papírky zajistí snadný průběh epilace chloupků i s kořínky.

Arcocere Epilační pásky Accessories 24 ks

SKU: vivantis-kARC039
38.00 
Epilační pásky zajistí snadný průběh epilace chloupků i s kořínky.

Arcocere Epilační vosk na obličej Professional Wax Face Natural Honey (Roll-On Cartidge) 100 ml

SKU: vivantis-kARC009
59.00 
Epilační vosk na tvář Natural Honey od italské značky Arcocere je šetrný k pleti a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Je velmi šetrný a zanechá pokožku obličeje zbavenou chloupků na dlouhou dobu.

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Aloe Vera Bio (Roll-On Cartidge) 100 ml

SKU: vivantis-kARC014
35.00 
Epilační vosk Aloe Vera od italské značky Arcocere je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Právě díky obsahu aloe vera je vhodný i pro citlivou pokožku. Je velmi šetrný, žměkčuje a zanechá pokožku sametovou a zbavenou chloupků na dlouhou dobu.

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Argan Bio (Roll-On Cartidge) 100 ml

SKU: vivantis-kARC010
30.00 
Epilační vosk Argan od italské značky Arcocere s bio lískovým olejem a s příjemnou texturou je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Je velmi šetrný a zanechá pokožku zbavenou chloupků na dlouhou dobu.

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Azulene Zinc Titanium (Roll-On Cartidge) 100 ml

SKU: vivantis-kARC007
36.00 
Epilační vosk Zinc Titanium Azulene od italské značky Arcocere s krémovou texturou je šetrný k pokožce a poskytne jí rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky. Je velmi šetrný a zanechá pokožku zbavenou chloupků na dlouhou dobu.

Arcocere Epilační vosk Professional Wax Hyaluronic Acid (Roll-On Cartidge) 100 ml

SKU: vivantis-kARC001
38.00 
Epilační vosk od italské značky Arcocere je šetrný k pokožce, díky obsahu kyseliny hyaluronové a fylosilikátu horečnatého dodá vaší pokožce rychlou a účinnou depilaci chloupků i s kořínky.