Zobrazen 1. – 12. z 26 výsledků

Angry Beards Balzám na vousy Carl Smooth (Beard Balm) 50 ml

SKU: vivantis-kANG007
389.00 
Balzám na vousy s máslovo-mandlovou vůní poskytuje vousům potřebnou výživu a hydrataci. Má jemnou texturu a snadno se vstřebává. Regeneruje vousy i pokožku a chrání vousy proti působení slunečních paprsků a negativním okolním vlivům.

Angry Beards Balzám na vousy Steve the CEO (Beard Balm) 46 g

SKU: vivantis-kANG008
389.00 
Tvrdší balzám Steve the CEO poskytne vousům potřebnou výživu, hydrataci a zároveň i lehký styling, který se hodí obzvlášť u delších vousů. Regeneruje vousy i pokožku, dodává lesk a chrání vousy proti působení slunečních paprsků a negativním okolním vlivům.

Angry Beards Balzám na vousy Steve the CEO (Beard Balm) 50 ml

SKU: vivantis-kANG008
389.00 
Tvrdší balzám Steve the CEO poskytne vousům potřebnou výživu, hydrataci a zároveň i lehký styling, který se hodí obzvlášť u delších vousů. Regeneruje vousy i pokožku, dodává lesk a chrání vousy proti působení slunečních paprsků a negativním okolním vlivům.

Angry Beards Balzám po holení Jack Saloon (After Shave Balm) 150 ml

SKU: vivantis-kANG035
329.00 
Balzám po holení s vůní Jack Saloon hydratuje, vyživuje a zklidňuje pokožku, která je podrážděná holením. Poskytuje příjemné osvěžení pokožky a nenechá ji mastnou nebo lepivou. Má regenerační účinky a chrání pokožku před teplotními šoky.

Angry Beards Břitva Garrigue (Shavette)

SKU: vivantis-kANG013
519.00 
Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen místo pevného ostří využijete jednorázové žiletky. Tím odpadá nutnost starat se o ostrost čepele a stále zůstává rituální zážitek, hladké oholení a přesné kontury. Břitva s aerodynamickou rukojetí z voděodolného pakkawoodu a minimalistickým designem pro snadné a přesné oholení.

Angry Beards Břitva Žižka (Shavette)

SKU: vivantis-kANG014
619.00 
Shavetta je jako klasická břitva na holení, jen místo pevného ostří využijete jednorázové žiletky. Tím odpadá nutnost starat se o ostrost čepele a stále zůstává rituální zážitek, hladké oholení a přesné kontury. Břitva s aerodynamickou rukojetí z poctivé kombinace železa a dřeva a tradičním designem pro snadné a přesné oholení.

Angry Beards Dárková sada péče o vousy Saloon

SKU: vivantis-kANG022
1,399.00 
Sada obsahuje: Šampon na vousy Rubit Realgood (Beard Shampoo) 250 ml Olej na vousy Jack Saloon (Beard Oil) 30 ml Balzám na vousy Carl Smooth (Beard Balm) 50 ml Vosk na vousy Beardich B. (Beard Wax) 30 ml

Angry Beards Dárková sada péče o vousy Traveller

SKU: vivantis-kANG023
1,399.00 
Sada obsahuje: Šampon na vousy Rubit Realgood (Beard Shampoo) 250 ml Olej na vousy Christopher the Traveller (Beard Oil) 30 ml Balzám na vousy Steve the CEO (Beard Balm) 50 ml Vosk na vousy Beardich B. (Beard Wax) 30 ml

Angry Beards Dřevěný hřeben na vousy Woody (Beard Comb)

SKU: vivantis-kANG012
249.00 
Oboustranný hřeben ze santalového dřeva, které je vhodné pro jeho antibakteriální a antistatické účinky. Na jedné straně jsou široké zuby pro prvotní rozčesání, na druhé jemnější pro finální styling. Pokud je to aspoň trochu možné, rozčesávejte vousy vždy po aplikaci olejíčku, balzámu nebo po vyšamponování, ať si je nepolámete.

Angry Beards Gel na holení Jack Saloon (Transparent Shaving Gel) 250 ml

SKU: vivantis-kANG034
309.00 
Transparentní a nepěnivý gel na holení s vůní Jack Saloon zajišťuje hladké oholení bez zbytečného podráždění. Díky obsahu panthenolu hojí a zklidňuje podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Zároveň je protizánětlivý a hloubkově hydratuje.

Angry Beards Hřeben na vousy Dual Comb

SKU: vivantis-kANG044
199.00 
Dual Comb je osazený praktickým dvojzubím, díky kterému nejprve vousy rozčešete od větších cuchanců a poté je doladíte do perfekna druhou stranou. Stejně jako na vousy funguje hřeben i na vlasy. Dlouhou životnost zajišťuje výroba z odolného karbonu. Další výhodou je jeho antistatická úprava. KLÍČOVÉ VLASTNOSTI. Všestranný hřeben na vousy i vlasy Kvalitní karbonová konstrukce Matná antistatická úprava Osázen praktickým dvojzubím Hrdě vyrobeno v Česku

Angry Beards Matující jíl na vlasy Lee Man Go (Matt Clay) 120 g

SKU: vivantis-kANG025
359.00 
Jíl je ideální přípravek pro každodenní používání, jeho výhodou je znovu zpracovatelnost, účes tak můžete během dne upravovat a měnit. Vytvoří přirozený matný vzhled a přitom dodává vlasům i vlasové pokožce výživu.