Zobrazen 1. – 12. z 32 výsledků

Alpro Barista kokosový nápoj 1 l

SKU: vivantis-z67852
79.00 
Z kokosového nápoje připravíte perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Kokos a káva jsou senzační kombinace! Do nápoje je přidáno trochu sójových bobů, aby šlo vše perfektně našlehat a připravit kávový nápoj jako od profíka. Nápoj je také výborný s horkou čokoládou... použijte stejně jako klasické mléko.

Alpro Barista mandlový nápoj 500 ml

SKU: vivantis-z65365
59.00 
Barista mandlový nápoj - Objevte v sobě baristu a připravte si perfektní latté art nebo pěnu na capuccino z našeho mandlového nápoje! Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Alpro Barista sójový nápoj 1 l

SKU: vivantis-z67850
65.00 
Ze sójového nápoje BARISTA, připravíte perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Základní rostlinná varianta nápoje, který nezradí. Jemné tóny vanilky dělají Alpro sójový nápoj BARISTA perfektním pro kombinaci s různými druhy kávy. Jednoduše našleháte a vypijete. Skvělá chuť a bohatá, krémová textura, která funguje horká i ledová – použijte stejně jako klasické mléko.

Alpro BIO kokosový nápoj 1 l

SKU: vivantis-z64141
69.00 
Alpro BIO kokosový nápoj je rostlinná alternativa, která je dobrá v mnoha ohledech. Odměň se chutí tropického slunce, kterou skrývá kokosový nápoj Alpro . Užij si plnou chuť prázdnin v Karibiku bez přidaných cukrů, jen s přirozenou sladkostí obsaženou v kokosu. Tak chutná bezstarostnost. DOBŘE DĚLÁŠ!

Alpro BIO mandlový nápoj 1 l

SKU: vivantis-z64140
66.00 
Alpro BIO mandlový nápoj z lehce opražených mandlí ze Středozemí a z vody. Proč si nevychutnat přírodní chuť mandlí a zapomenout na umělé příchutě? Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro High Protein sójový nápoj 1 l

SKU: vivantis-z64142
74.00 
Rostlinný sójový nápoj Alpro High Protein je stvořený pro všechny sportovce. Ve 100 g se ukrývá 5 g bílkovin a 0,9 g vlákniny a je tak ideální jej konzumovat po tréninku či sportovním výkonu . Obsahuje rovněž vitamíny B2 a D2, naproti tomu je zcela bez laktózy.

Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí 1 l

SKU: vivantis-z64143
69.00 
Alpro High Protein sójový nápoj s čokoládovou příchutí. Potřebuješ doplnit bílkoviny? Chceš si vylepšit své smoothie nebo si vychutnat tento rostlinný nápoj jen tak? Dobře děláš!

Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí čokolády 250 ml

SKU: vivantis-z65835
32.00 
Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí čokolády. Potřebujete doplnit bílkoviny? Hledáte chutnou variantu rostlinného proteinu? Seznamte se s Alpro HIGH PROTEIN sójovým nápojem s příchutí čokolády. Díky výběru tohoto produktu plného kvalitních rostlinných proteinů, děláte něco pro sebe i pro planetu. Být laskavý k planetě znamená užívat si skvělou chuť.

Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy 250 ml

SKU: vivantis-z65834
32.00 
Alpro High Protein sójový nápoj s příchutí karamelu a kávy. Potřebujete doplnit bílkoviny? Hledáte chutnou variantu rostlinného proteinu? Seznamte se s Alpro HIGH PROTEIN sójovým nápojem s příchutí karamelu a kávy. Díky výběru tohoto produktu plného kvalitních rostlinných proteinů, děláte něco pro sebe i pro planetu. Být laskavý k planetě znamená užívat si skvělou chuť.

Alpro Kokosový nápoj neslazený 1 l

SKU: vivantis-z67848
79.00 
Nic by ti nemělo stát v cestě pokud jde o pořádný kokos! Proto je dobré vědět, že když jde o Alpro kokosový nápoj neslazený, tak v cestě vašemu štěstí žádné další cukry navíc nestojí! Můžeš si užívat naplno skvělou osvěžující chuť s kapkou kokosové vody. Navíc je zcela rostlinný, takže planeta si může oddychnout. Super, ne? Nápoj si vychutnej zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak.

Alpro Kokosový nápoj s mandlemi 1 l

SKU: vivantis-z61519
69.00 
Alpro kokosový nápoj s mandlemi, se kterým zažijete tropické dobrodružství. Křehký kokos ve spojení s praženými mandlemi je vstupenkou na vás soukromý ostrov. Nápoj má nízkou kalorickou hodnotu a obsahuje velké množství vápníku a vitamínů . Bez lepku a palmového oleje. Pro tu nejlepší chuť podávejte vychlazené.

Alpro Kokosový nápoj s rýží 1 l

SKU: vivantis-z61518
79.00 
Alpro kokosový nápoj s rýží zvolit rostlinnou alternativu je dobré v mnoha ohledech. Odměň se chutí tropického slunce, kterou skrývá kokosový nápoj Alpro. Užij si plnou chuť prázdnin v Karibiku jen s přirozenou sladkostí obsaženou v kokosu. Tak chutná bezstarostnost. Nápoj si vychutnej zcela bez výčitek jako alternativu mléka - v cereáliích, ve smoothie nebo prostě jen tak.