Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Air Wick Aroma vaporizér strojek a náplň Šťastné chvilky 20 ml

SKU: vivantis-kAI059
345.00 
Automatický difuzér s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte svou mysl putovat do šťastných okamžiků s povznášející vůní ananasu, broskve a divoké máty.

Air Wick Aroma vaporizér strojek a náplň Svůdná vůně růže 20 ml

SKU: vivantis-kAI060
350.00 
Automatický difuzér s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte se okouzlit jemnou a svůdnou vůní růžového oleje, nejen pro navození romantické atmosféry, ale i pro pocit stylového a elegantního domova.

Air Wick Bytový sprej Botanica Karibský vetiver a santalové dřevo 237 ml

SKU: vivantis-kAI082
91.00 
Bytový sprej Botanica naplní vaši místnost vůní karibského vetiveru a santalového dřeva. Ať už si chcete dopřát relax a odpočinek či provonět váš byt před návštěvou, je tento sprejový osvěžovač ideální volbou. Éterický olej v této vůni pochází z ostrova Haiti, kde pomáhá zemědělcům, kteří sklízí tuto vzácnou složku, vybudovat své místní komunity.

Air Wick Bytový sprej Botanica Svěží ananas a tuniský rozmarýn 237 ml

SKU: vivantis-kAI080
83.00 
Bytový sprej Botanica naplní vaši místnost vůní svěžího ananasa a tuniského rozmarýnu. Ať už si chcete dopřát relax a odpočinek či provonět váš byt před návštěvou, je tento sprejový osvěžovač ideální volbou. Esenciální olej z rozmarýnu v této vůni je zodpovědně získáván z tuniských polí zalitých sluncem.

Air Wick Elektrický difuzér a náplň Botanica Exotická růže a africká pelargónie 19 ml

SKU: vivantis-kAI084
148.00 
Elektrický difuzér Air Wick vám vydrží až 100 dní při používání na nejnižší úrovni intenzity vůně. Díky ojedinělým vůním nabízených značkou Air Wick rázem vytvoří ve vašem domově pohodu. Řada Botanica je inspirována přírodou a jejími různorodými vůněmi. Potěšte své smysly touto svěží a exotickou vůní pelargonie, ve směsi s jemnou růží. Esenciální olej z pelargónie je zodpovědně získáván z Afriky, kde jsou rostliny ručně sbírány, aby se zachovala jejich čerstvá vůně.

Air Wick Elektrický difuzér a náplň Botanica Svěží ananas a tuniský rozmarýn 19 ml

SKU: vivantis-kAI083
137.00 
Elektrický difuzér Air Wick vám vydrží až 100 dní při používání na nejnižší úrovni intenzity vůně. Díky ojedinělým vůním nabízených značkou Air Wick rázem vytvoří ve vašem domově pohodu. Řada Botanica je inspirována přírodou a jejími různorodými vůněmi. Užijte si osvěžující a svěží vůni šťavnatého ananasu ve směsi s bylinkovým rozmarýnem. Esenciální olej z rozmarýnu v této vůni je zodpovědně získáván z tuniských polí zalitých sluncem.

Air Wick Náplň do aroma vaporizéru Hřejivá vůně skořice a jablka 20 ml

SKU: vivantis-kAI062
154.00 
Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nádherná zimní vůně evokující teplo hořícího krbu a rodinné pohody. Zasněte se na chvíli a vychutnejte si okamžiky radosti se svými nejbližšími připomínkou vůně, typické pro naše dětství a čas Vánoc.

Air Wick Náplň do aroma vaporizéru Šťastné chvilky 20 ml

SKU: vivantis-kAI061
154.00 
Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte svou mysl putovat do šťastných okamžiků s povznášející vůní ananasu, broskve a divoké máty.

Air Wick Náplň do aroma vaporizéru Svůdná vůně růže 20 ml

SKU: vivantis-kAI064
154.00 
Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Nechte se okouzlit jemnou a svůdnou vůní růžového oleje, nejen pro navození romantické atmosféry, ale i pro pocit stylového a elegantního domova.

Air Wick Náplň do aroma vaporizéru Uklidňující vůně cukrového melounu a okurky 20 ml

SKU: vivantis-kAI063
154.00 
Náplň do automatického difuzéru s nepřetržitým uvolňováním, který přemění esenciální oleje na jemnou vonnou mlhu, která krásně provoní vaši domácnost. Vychutnejte si sladké tóny melounu v kombinaci se svěží vůní chladivé okurky. Ideální pro relaxaci po dlouhém dni nebo navození příjemné atmosféry pro ranní vstávání.

Air Wick Náplň do elektrického difuzéru Botanica Exotická růže a africká pelargónie 19 ml

SKU: vivantis-kAI086
119.00 
Náhradní náplň do elektrické difuzéru Air Wick Botanica, která vám vydrží 100 dní při používání na nejnižší úrovni intenzity vůně. Řada Botanica je inspirována přírodou a jejími různorodými vůněmi. Potěšte své smysly touto svěží a exotickou vůní pelargonie, ve směsi s jemnou růží. Esenciální olej z pelargónie je zodpovědně získáván z Afriky, kde jsou rostliny ručně sbírány, aby se zachovala jejich čerstvá vůně.

Air Wick Náplň do elektrického difuzéru Botanica Svěží ananas a tuniský rozmarýn 19 ml

SKU: vivantis-kAI085
112.00 
Náhradní náplň do elektrické difuzéru Air Wick Botanica, která vám vydrží 100 dní při používání na nejnižší úrovni intenzity vůně. Řada Botanica je inspirována přírodou a jejími různorodými vůněmi. Užijte si osvěžující a svěží vůni šťavnatého ananasu ve směsi s bylinkovým rozmarýnem. Esenciální olej z rozmarýnu v této vůni je zodpovědně získáván z tuniských polí zalitých sluncem.