Zobrazen 1. – 12. z 32 výsledků

Ahava Čisticí mýdlo s bahnem z Mrtvého moře (Purifying Mud Soap) 100 g

SKU: vivantis-kAH014
190.00 
Čisticí mýdlo s bahnem z Mrtvého moře hloubkově čistí, hydratuje a vyživuje mastnou, začervenalou a podrážděnou pokožku. Má antibakteriální účinky, detoxikuje pokožku a poskytuje ji okamžitou úlevu. Mýdlo je vhodné na pokožku postiženou psoriázou, akné a různými druhy ekzémů.

Ahava Čisticí pleťové tonikum 3 v 1 (All in One Toning Cleanser) 250 ml

SKU: vivantis-kAH001
566.00 
Jemné čisticí a tonizační mléko určené pro odlíčení obličeje a očí. Důkladně odstraňuje make-up a veškeré nečistoty, čistí póry, tonizuje a navrací pleti přirozené pH. Dynamická směs minerálů z Mrtvého moře, vitamíny a antioxidanty bohaté řasy Dunaliella, výtažky rostlin, datle a zklidňující Aloe Vera zanechávají pleť rozjasněnou, tonizovanou, vyrovnanou a svěží.

Ahava Dámský minerální kuličkový deodorant Magnesium Rich (Deodorant) 50 ml

SKU: vivantis-kAH018
330.00 
Inovativní deodorant šetrný k pokožce vytvořený s vědecky ověřenou a patentovanou technologií CareMag D na bázi hořčíku z Mrtvého moře, s jeho výjimečnými účinky pro péči o pokožku. Vaše podpaží udržuje suché a bez zápachu po dobu několika hodin. Neobsahuje hliník, alkohol ani triclosan.

Ahava Hydratační denní krém pro normální až suchou pleť Time to Hydrate (Essential Day Moisturizer) 15 ml

SKU: vivantis-kAH024
101.00 
Denní hydratační pleťový krém je obohacen patentovanou složkou Osmoter™, exkluzivní směsí minerálů z Mrtvého moře. Naplňuje pleť trvalou hydratací a chrání ji proti škodlivým vlivům životního prostředí. Krém obsahuje vitamín E, zklidňující Aloe Vera a další přírodní složky, které navracejí pleti rovnováhu a dávají ji mladistvý vzhled. Krém je vhodný pro normální až suchou pleť. Krém je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku.

Ahava Hydratační denní krém pro normální až suchou pleť Time to Hydrate (Essential Day Moisturizer) 50 ml

SKU: vivantis-kAH004
785.00 
Denní hydratační pleťový krém je obohacen patentovanou složkou Osmoter™, exkluzivní směsí minerálů z Mrtvého moře. Naplňuje pleť trvalou hydratací a chrání ji proti škodlivým vlivům životního prostředí. Krém obsahuje vitamín E, zklidňující Aloe Vera a další přírodní složky, které navracejí pleti rovnováhu a dávají ji mladistvý vzhled. Krém je vhodný pro normální až suchou pleť. Krém je alergologicky testován a schválen pro citlivou pokožku.

Ahava Hydratační denní krém pro smíšenou pleť (Essential Day Moisturizer) 50 ml

SKU: vivantis-kAH005
785.00 
Ultra lehký, rychle se vstřebávající krém s gelovou texturou bez oleje dodává pleti svěžest a dlouhotrvající hydrataci. Zanechává pokožku hladkou a jemnou. Krém obsahuje patentovanou složku Osmoter™, exkluzivní směs minerálů z Mrtvého moře, zklidňující Aloe Vera a další přírodní složky. Krém je vhodný pro smíšenou až mastnou pleť.

Ahava Intenzivní bahenní krém na nohy Leave-On Deadsea Mud (Dermud Intensive Foot Cream) 100 ml

SKU: vivantis-kAH1020
389.00 
Zklidňující krém na nohy poskytne suché pokožce vašich nohou skutečnou úlevu. Ideální pro suchou a citlivou pokožku Pro kompletní vyživující péči o vaše tělo doplňte krém na nohy intenzivním krémem na ruce či tělovým krémem ze stejné řady.

Ahava Intenzivní celotělový krém Clineral X-ZEM (Head-to-Toe Cream) 200ml

SKU: vivantis-kAH039
392.00 
Intenzivní celotělový krém vhodný na ekzém je obohacený o minerály a bahno z Mrtvého moře. Krém dodává pokožce hloubkovou hydrataci, výživu a obnovuje její přirozený reliéf. Zmírňuje svědění, tlumí její začervenání a zamezuje praskání pokožky. Zanechává pokožku vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou.

Ahava Intenzivní hydratační krém Clineral PS0 (Joint Skin Cream) 75 ml

SKU: vivantis-kAH035
376.00 
Intenzivní hydratační krém vhodný na psoriázu (lupénku) je obohacený o minerály a bahno z Mrtvého moře, uklidňuje podrážděnou, citlivou, šupinatou pokožku, hloubkově ji hydratuje a obnovuje její přirozený reliéf. Zmírňuje svědění, minimalizuje začervenání pokožky a zamezuje jejímu praskání. Zanechává pokožku vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou.

Ahava Intenzivní krém na nohy Clineral D-MEDIC (Foot Cream) 125 ml

SKU: vivantis-kAH041
317.00 
Intenzivní krém na nohy vhodný na diabetickou nohu je obohacený o minerály a bahno z Mrtvého moře a aktivní ingredience, které dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, výživu, zklidňují ji a obnovují její přirozený reliéf. Krém poskytuje okamžitou úlevu suché, podrážděné a citlivé pokožce. Zanechává ji vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou.

Ahava Intenzivní krém na obličej Clineral SEBO (Facial Balm Cream) 50 ml

SKU: vivantis-kAH038
239.00 
Intenzivní krém na obličej vhodný na seboroickou dermatitidu, je obohacený o minerály a bahno z Mrtvého moře a aktivní ingredience, které dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, výživu, zklidňují ji a obnovují její přirozený reliéf. Krém zklidňuje svědění, minimalizuje začervenání a zamezuje praskání pokožky. Zanechává ji vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou.

Ahava Intenzivní krém na ruce Clineral X-ZEM (Hand Cream) 125 ml

SKU: vivantis-kAH040
300.00 
Intenzivní krém na ruce vhodný na ekzém je obohacený o minerály a bahno z Mrtvého moře a aktivní ingredience, které dodávají pokožce hloubkovou hydrataci, výživu, zklidňují ji a obnovují její přirozený reliéf. Krém zklidňuje svědění, minimalizuje začervenání a zamezuje praskání pokožky. Zanechává ji vláčnou, jemnou a dobře hydratovanou.