Zobrazen 1. – 12. z 22 výsledků

Beurer Elektrostimulační přístroj pro léčbu bolesti či stimulaci svalů EM70

SKU: vivantis-z69724
1,899.00 
Elektrostimulační přístroj pro léčbu bolesti či stimulaci svalů EM70 stimuluje svaly, pomáhá při léčbě bolestí nebo zajistí příjemnou relaxaci či masáž. Prostřednictvím stimulace TENS/EMS poskytuje cílenou regeneraci a úlevu . Ergonomický tvar a samolepicí elektrody se perfektně přizpůsobí a přilnou k pokožce v jakékoliv části těla. Vybrat si můžete z 19 programů, které snadno nastavíte pomocí dálkového ovladače. Výdrž zabezpečí 250mAh baterie. K dispozici je i aplikace Beurer PainAway. Přístroj je kompatibilní s OS Android a iOS.

Beurer Masáž přístroj na nohy FM90

SKU: vivantis-z69725
3,999.00 
Masáž přístroj na nohy FM90 zajistí příjemnou Shiatsu masáž, prováděnou tlakem vzduchu a zároveň masáž reflexních zón . Přístroj má také příjemnou funkci ohřevu, kterou lze zvolit i samostatně. Odnímatelný kryt usnadňuje čištění přístroje. Přístroj je ideální do velikosti nohou 46.

Beurer Masážní balónek s vibracemi MG10

SKU: vivantis-z69730
499.00 
Masážní balónek s vibracemi MG10 účinná regenerace a aktivace napjaté skupiny svalů prostřednictvím vibrací a ergonomického tvaru. Jeho kompaktní velikost umožňuje perfektní dosažení požadovaných bodů pro masáž a díky ní je i mimořádně praktický především na cestách. Použít jej můžete ve stoje, vleže i vsedě a vybrat si můžete z 2 úrovní intenzity.

Beurer Masážní pás pro shiatsu masáž MG148

SKU: vivantis-z69737
1,999.00 
Masážní pás pro shiatsu masáž MG148 je pás pro variabilní masáž různých částí těla. Přístroj se ovládá pomocí ovladače a jednoduché aplikace, disponuje funkcí automatického vypnutí, osvětlení a vyhřívání. Hlavy se otáčejí ve dvou směrech. Možnost použití i pro ramena a krk nebo jiná těžko přístupná místa. Výkon 12 Wattů.

Beurer Masážní pistole MG180

SKU: vivantis-z69742
4,529.00 
Masážní pistole MG180 pro aktivaci a regeneraci svalů za pomoci cílené masáže. Šest různých masážních hlavic spolu se čtyřmi úrovněmi intenzity masíží poskytují silnou a zároveň relaxační svalovou masáž nohou, lýtek, ramen, paží nebo různých oblastí zad. Zabudovaná lithium-iontová baterie umožňuje provoz po dobu až 3 hodin.

Beurer Masážní pistole MG99

SKU: vivantis-z69741
1,989.00 
Masážní pistole MG99 je praktický pomocník pro masáž hlubokých tkání v pohodlí domova i na cestách. Přístroj má 4 masážní nástavce a intenzitu masáže lze nastavit prostřednictvím 5 stupňů. Vybaven je lithium-iontovou baterií s dobou provozu až 5 h. Napájení probíhá přes síťový kabel.

Beurer Masážní polštářek Shiatsu MG135

SKU: vivantis-z69736
1,789.00 
Masážní polštářek Shiatsu MG135 byl vyvinut podle vzoru Shiatsu masáže. Vychutnat si tak můžete relaxační všestrannou masáž na zádech, krku, ramenech nebo nohou a to v pohodlí vašeho domova . Univerzální tvar polštáře umožní polštář povléknout vlastním potahem. Se Shiatsu polštářem se budete cítit odpočatí a zrelaxovaní kdykoliv si vzpomenete.

Beurer Masážní přístroj na nohy FM90

SKU: vivantis-z69725
3,690.00 
Masáž přístroj na nohy FM90 zajistí příjemnou Shiatsu masáž, prováděnou tlakem vzduchu a zároveň masáž reflexních zón . Přístroj má také příjemnou funkci ohřevu, kterou lze zvolit i samostatně. Odnímatelný kryt usnadňuje čištění přístroje. Přístroj je ideální do velikosti nohou 46.

Beurer Masážní vibrační válec MG35

SKU: vivantis-z69732
1,699.00 
Masážní vibrační válec MG35 je vibrační masážní válec pro účinnou bodovou masáž, která pomáhá přecházet napětí ve svalech a urychluje regeneraci svalů. Ergonomický tvar, umožnující hloubkovou regeneraci. Použítí je možné ve stoje, vleže i vsedě a na výběr máte ze 3 úrovní intenzity. Váleček disponuje lithium-iontovou baterií s nabíjením přes USB kabel.

Beurer Poklepový masážní přístroj MG55

SKU: vivantis-z69733
1,349.00 
Poklepový masážní přístroj MG55 je přístroj pro úlevu od bolesti zad, ztuhlých svalů nebo pro relaxační poklepovou masáž v pohodlí domova. Součástí výrobku jsou 3 vyměnitelné nástavce. Intenzitu masáže si můžeze sami plynule regulovat. Protiskluzová rukojeť, 3 nástavce, plynulá regulace intenzity masáže. Uklidňující nebo relaxační masáž.

Beurer Poklepový masážní přístroj s odnímatelným držadlem MG70

SKU: vivantis-z69734
1,699.00 
Poklepový masážní přístroj s odnímatelným držadlem MG70 přístroj pro účinnou masáž celého těla s odnímatelnou rukojetí umožňuje pohodlnou masáž s hlavicí na snadno přístupných místech a s rukojetí na hůře přístupných místech . Výkonné a rytmické pohyby hlavice poskytují hloubkovou masáž, která důkladně promasíruje i hlubší vrstvy svalů a napomáhá k dokonalé relaxaci.

Beurer Přístroj pro infračervenou vibrační masáž MG21

SKU: vivantis-z69731
799.00 
Přístroj pro infračervenou vibrační masáž MG21 je ruční masážní přístroj pro příjemnou masáž v pohodlí domova. Masáž je vhodná především při léčbě natažených svalů, bolesti svalů nebo při únavě. Přístroj disponuje infračerveným zářením, které posiluje účinek masáže a prohřívá pokožku nejen na povrchu ale i zevnitř a podporuje tak její prokrvení, tímto způsobem jsou pak zahřáté i hlubší vrstvy tkáně a svalstva . Součástí balení jsou tři vyměnitelné nástavce pro různé druhy masáží. Vybrat si můžete ze třech stupní intenzity masáže. Ergonomický design zaručuje snadnou manipulaci a vysoce komfortní využití.