Zobrazen 1. – 12. z 111 výsledků

Allnature Jedlá soda 1 000 g

SKU: vivantis-z63206
46.00 
Jedlá soda je všestranný pomocník, který lze využít během úklidu domácnosti i při každodenní hygieně . Působí zásaditě, může pomoci při překyselení žaludku a pálení žáhy. Odstraňuje pigmenty a usazeniny na zubech. Čistí usazené nečistoty a mastnotu, na praní prádla.

Attitude Čistič na koupelny Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z61421
125.00 
Čistič na koupelny ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celou vaší koupelnu.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek, který byl speciálně vyvinut pro použití na umyvadla, vany, kohoutky, sprchový kout a jeho dveře, toaletu apod . Účinně odstraní mýdlové a vápenaté nečistoty a mastnoty a zanechá svěží vůni citronové kůry .Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Čistič na kuchyně Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z61422
135.00 
Čistíci prostředek na kuchyně ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celou vaši kuchyni.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek na veškeré kuchyňské povrchy. Účinně odstraní mastnot u a zanechá svěží citrusovou vůní . Se svěží vůní citronové kůry. Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Čistič na podlahy a dřevo Nature+ s vůní citronové kůry 1040 ml

SKU: vivantis-z61423
124.00 
Čistič na podlahy a dřevo ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad, které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celý váš dům.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek, který rozzáří všechny druhy podlah , dokonce i ty z tvrdého dřeva . Přitom nezanechá žádné stopy na podlaze , pouze svěží citrusovou vůni.Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Čistič na sklo a zrcadla Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z61420
124.00 
Čistič na sklo ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celý váš dům.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek na skla, zrcadla a jiné skleněné a leské povrchy . Se svěží vůní citronové kůry .Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Čistící prostředek na dětské povrchy/hračky bez vůně s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z64311
155.00 
Čistič na hračky ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vašich dětí i celou planetu.Čistící prostředek speciálně určený pro čištění dětských hraček a jiných dětských povrchů . Lze využívat jako univerzální čistící prostředek pro celou domácnost . Vhodný na všechny typy povrchů. Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Prostředek na mytí nádobí Nature+ pro děti bez vůně 700 ml

SKU: vivantis-z61417
108.00 
Prostředek na nádobí ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled zdraví vaší rodiny i celou planetu . Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří vaše nádobí.Velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků , hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny . Je bez vůně. Přípravek na nádobí obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Prostředek na mytí nádobí Nature+ s vůní citronové kůry – náhradní kanystr 2 l

SKU: vivantis-z65990
275.00 
Prostředek na mytí nádobí ATTITUDE s vůní citronové kůry - náhradní kanystr - snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí.

Attitude Prostředek na mytí nádobí Nature+ s vůní citronové kůry 700 ml

SKU: vivantis-z61424
107.00 
Prostředek na nádobí ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad, které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří vaše nádobí . Skvěle funguje na nádobí celé rodiny , dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny . Se svěží vůní citronové kůry . Přípravek na nádobí obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Tablety do myčky bez fosfátů 70 ks

SKU: vivantis-z69244
445.00 
Tablety do myčky bez fosfátů jsou přírodní, zdraví šetrnou a přitom účinnou volbou, jak umýt špinavé nádobí v myčce. Výhodné ekonomické balení, které vystačí na 70 mycích cyklů .

Attitude Tablety do myčky bez fosfátů Nature+ (26 dávek)

SKU: vivantis-z61425
214.00 
Tablety do myčky ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vaše zdraví i celou planetu. Tablety ATTITUDE neobsahují fosfáty . Jsou přírodní, zdraví šetrnou a přitom účinnou volbou, jak umýt špinavé nádobí v myčce. Obsahuje 26 tablet . Tableta je obalená tenkou fólií, kterou není třeba před použitím odstraňovat. Při aplikaci tablety do myčky tak nedochází ke kontaktu s pokožkou. Stejně jako u ostatních produktů značky ATTITUDE se i u tablet do myčky můžete 100% spolehnout, že obsahují jen látky šetrné k našemu zdraví . Vyrobené z přírodních zdrojů, hypoalergenní a ekologické . Obsahují více než 95 % biologicky rozložitelných složek. Nádobí z myčky nyní bude skutečně čisté!

Attitude Univerzální čistič Nature+ s vůní citronové kůry – náhradní kanystr 2 l

SKU: vivantis-z65989
275.00 
Univerzální čistič ATTITUDE s vůní citronové kůry - náhradní kanystr . snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí.