Zobrazen 1. – 12. z 436 výsledků

Allnature Jedlá soda 1 000 g

SKU: vivantis-z63206
45.00 
Jedlá soda je všestranný pomocník, který lze využít během úklidu domácnosti i při každodenní hygieně . Působí zásaditě, může pomoci při překyselení žaludku a pálení žáhy. Odstraňuje pigmenty a usazeniny na zubech. Čistí usazené nečistoty a mastnotu, na praní prádla.

Altevita Aromaterapeutická svíčka Spiritual 70 g

SKU: vivantis-z67357
199.00 
Aromaterapeutické svíčky ALTEVITA jsou vyrobeny z čistých 100% esenciálních olejů a přírodního sójového vosku. Jsou vyrobeny ručně s ohledem na aromaterapeutické účinky přidaných esenciálních olejů, bez přidaných barviv a dalších příměsí. Svíčky přinášejí požitek po celou dobu hoření, které trvá až 10 – 14 hodin. Jsou zabaleny v recyklovatelných dózičkách. Každá svíčka je růčně nalévaná v malých dávkách. Svíčka Spiritual navodí meditační atmosféru.

Attitude Aviváž Nature+ s vůní lučních květin 1000 ml (40 pracích dávek)

SKU: vivantis-z61429
142.00 
Aviváž ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou planetu. .Aviváž obsahuje jen hypoalergenní složky . Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Obsahuje výtažky ze zeleného čaje , který je známý svými antibakteriálními a antioxidačními účinky. Je vysoce koncentrovaná. Balení vystačí na 40 pracích dávek , což je více, než je u balení této velikosti standardní. Velmi dobře funguje i při nízkých teplotách . Lze použít na přírodní i syntetické materiály . Je vhodná jak pro bílé , tak pro barevné prádlo . S výjimečnou svěží vůní lučních květin .Vyrobena z vysoce účinných rostlinných přísad. Ekologická . Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

Attitude Čistič na koupelny Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z61421
119.00 
Čistič na koupelny ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří celou vaší koupelnu.Přírodní a velmi účinný čistící prostředek, který byl speciálně vyvinut pro použití na umyvadla, vany, kohoutky, sprchový kout a jeho dveře, toaletu apod . Účinně odstraní mýdlové a vápenaté nečistoty a mastnoty a zanechá svěží vůni citronové kůry .Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Čistící prostředek na dětské povrchy/hračky bez vůně s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z64311
151.00 
Čistič na hračky ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vašich dětí i celou planetu.Čistící prostředek speciálně určený pro čištění dětských hraček a jiných dětských povrchů . Lze využívat jako univerzální čistící prostředek pro celou domácnost . Vhodný na všechny typy povrchů. Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Odstraňovač skvrn Nature+ s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml

SKU: vivantis-z65048
151.00 
Přírodní přípravek na skvrny ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad.

Attitude Prací gel pro děti Nature+ bez vůně – náhradní kanystr 2 l

SKU: vivantis-z65988
518.00 
Prací gel pro děti bez vůně - náhradní kanystr - snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí.

Attitude Prací gel pro děti Nature+ s vůní hruškové šťávy 1050 ml (35 pracích dávek)

SKU: vivantis-z61412
294.00 
Prací gel ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy. Bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu.Věděli jste, že většina pracích gelů obsahuje enzymy, které snadno vytáhnou špínu z vašeho oblečení? Bohužel tyto enzymy také mohou dráždit citlivou pokožku vašich dětí. Tento prací prostředek ATTITUDE je z přírodních zdrojů, neobsahuje enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače a byl vyvinut speciálně pro praní prádla našich nejmenších. S úžasnou přírodní vůní hruškové šťávy . Tato vůně je decentní, uklidňující a potěší celou rodinu. Prací gel obsahuje jen hypoalergenní složky.

Attitude Prací gel pro děti Nature+ s vůní Sweet Lullaby 1050 ml

SKU: vivantis-z61413
283.00 
Prací gel ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy ; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu.Věděli jste, že většina pracích gelů obsahuje enzymy, které snadno vytáhnou špínu z vašeho oblečení? Bohužel tyto enzymy také mohou dráždit citlivou pokožku vašich dětí. Tento prací prostředek ATTITUDE je z přírodních zdrojů , neobsahuje enzymy, fosfáty ani optické rozjasňovače a byl vyvinut speciálně pro praní prádla našich nejmenších. S velmi příjemnou přírodní vůní Sweet Lullaby . Tato vůně je dětsky jemná, uklidňující a potěší celou rodinu. . Prací gel obsahuje jen hypoalergenní složky.

Attitude Prostředek na mytí nádobí Nature+ pro děti bez vůně 700 ml

SKU: vivantis-z61417
104.00 
Prostředek na nádobí ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled zdraví vaší rodiny i celou planetu . Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad , které díky své čistící a osvěžující síle rozzáří vaše nádobí.Velmi účinný přírodní přípravek na mytí nádobí, který byl vyvinut speciálně pro čištění dětských lahviček od mléka, dudlíků , hrníčků s pítkem, součástí na odsávačku mléka apod. Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny . Je bez vůně. Přípravek na nádobí obsahuje jen hypoalergenní složky .

Attitude Prostředek na mytí nádobí Nature+ s vůní citronové kůry – náhradní kanystr 2 l

SKU: vivantis-z65990
275.00 
Prostředek na mytí nádobí ATTITUDE s vůní citronové kůry - náhradní kanystr - snažíte se omezit používání plastů? Pak je tento náhradní kanystr právě pro vás. Snížíte ekologickou stopu a přitom nemusíte ubírat na svém pohodlí.

Attitude Tablety do myčky bez fosfátů 70 ks

SKU: vivantis-z69244
445.00 
Tablety do myčky bez fosfátů jsou přírodní, zdraví šetrnou a přitom účinnou volbou, jak umýt špinavé nádobí v myčce. Výhodné ekonomické balení, které vystačí na 70 mycích cyklů .