Zobrazen 1. – 12. z 41 výsledků

Alavis Alavis MAXIMA C-Max immune 4 30 kapslí

SKU: vivantis-z63018
186.00 
Komplex vitaminů a minerálů v organické bioaktivní formě pro podporu imunity. Vitamin C, vitamin D, zinek a selen přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin C, zinek a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k normální syntéze DNA a normální plodnosti a reprodukci. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 200 mg denně navíc k doporučenému dennímu přívodu vitaminu C.

Bears with Benefits Vitamíny pro podporu imunity bez cukru One Bear a Day 90 ks

SKU: vivantis-z68798
780.00 
Gumoví medvídci s vitamíny pro podporu imunity. Denní dávka potřebných vitaminů v jediném chutném medvídku. Obsahuje vitaminy A, B6, B12, C, D a E doplněné o kyselinu listovou a niacin. Multivitaminový komplex dodává organismu ty nejdůležitější látky pro dobrou obranyschopnost. Receptura obsahuje také důležitý vitamin D, který je znám také jako sluneční vitamin, protože tělo si jej vytváří ze slunečního záření. Studie ukazují, že jeho nedostatkem trpí až 60 % Středoevropanů. Přitom hraje zásadní roli ve správném fungování imunitního systému a obranyschopnosti. Má pozitivní účinky na vlasy a pokožku. Napomáhá zlepšovat psychickou pohodu a podporuje činnost mozku. Medvídci jsou bez obsahu cukru a umělých přísad, doslazení přírodní stévií. Vhodní i pro vegany.

Better You MultiVit Daily orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69185
299.00 
MultiVit Daily je doplněk stravy s vitaminy a minerálními látkami ve formě spreje s příchutí černý rybíz a švestka se sladidlem.

Better You MultiVit Junior orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69186
299.00 
MultiVit Junior orální sprej s vitaminy a minerálními látkami ve formě spreje s příchutí maliny. Obsahuje sladidlo. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky a zraku. Vitamin D podporuje normální funkci imunitního systému, normální stav kostí, zubů a svalů. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního a nervového systému a napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání. Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí. Vitaminy B3 a B12 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, sliznic a pokožky. Vitamin B1 (thiamin) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti a činnosti srdce. Vitamin B2 (riboflavin) přispívá k udržení normálního stavu sliznic a červených krvinek.

Biomedica HCY Vitalist s pomerančovou příchutí 500 ml

SKU: vivantis-z68129
299.00 
HCY Vitalist je nápojový koncentrát s příchutí pomeranče, obsahuje vitamíny skupiny B na podporu imunitního systému. Obohaceno o extrakt z moruše bílé, vit. C, zinek a hořčík. Vhodné pro děti od 3 let.

Clinex Phytoxan sirup 100 ml

SKU: vivantis-z63877
259.00 
Phytoxan sirup je doplněk stravy s kurkumou a vitaminem C . Obsahuje oddenek kurkumy dlouhé, která přispívá k normálnímu trávení a stejně tak jako vitamin C příznivě ovlivňuje imunitní systém . Vitamin C a kurkuma pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem.

Clinical Železo Gummies 60 pektinových bonbónů + dětský respirátor ZDARMA

SKU: vivantis-z68035
149.00 
Doplněk stravy s hroznovou příchutí Vitamin B12 (Kyanokobalamin) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání , tvorbě červených krvinek. Podporuje imunitu, dělení buněk, energetický metabolismus a činnosti nervové soustavy. Vitamin C (Kyselina L-askorbová ) přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm , k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí , chrupavek, dásní, zubů a kůže. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podílí na procesu dělení buněk. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Collalloc Collalloc Nano 30 ml

SKU: vivantis-z67429
599.00 
Koncentrovaný 100% bioaktivní mořský kolagen s vitamínem C. Novou technologií jsme navázali kolagen na molekuly vody a tím dosáhli daleko lepší vstřebatelnosti a účinnosti spolu s vitamínem C. Denní dávka obsahuje 0,7 g bioaktivního mořského kolagenu a 33 mg vitamínu C.

Compliflora Compliflora Immuno complex 30 kapslí

SKU: vivantis-z65510
219.00 
Komplexní symbiotikum s vitaminem D3 1000 IU a zinkem pro každodenní podporu imunity. Vhodné při a po užívání antibiotik. Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a pro dospělé.

Dědek Kořenář Diviznová směs PK 200 ml

SKU: vivantis-z2847
781.00 
Diviznová směs preventivně pročišťuje dýchací cesty při zatížení smogem, prachem, kouřem atd.

Dr.Natural Kozí Kolostrum IgG 54% 200 mg 60 kapslí

SKU: vivantis-z69434
990.00 
Kozí Kolostrum IgG 54% obsahuje vysoce kvalitní kozí kolostrum s nejvyšším obsahem imunoglobulinů IgG (54%) v 1 kapsli.

ESI Aloe Vera čistá šťava 1 l

SKU: vivantis-z62015
299.00 
Aloe Vera: pomáhá zvyšovat imunitu pomáhá udržovat zdravé střeva a trávicí trakt pomáhá u různých kožních problémů pomáhá regulovat menstruační cyklus Přípravky z Aloe lze použít dvojím způsobem. Lokálně, na povrchové ošetření, nebo vnitřně . Důležité je, že při mnohých kožních problémech se Aloe osvědčilo nejen v lokální, ale hlavně v celkové aplikaci – což znamená, že optimální kombinací je užívání šťávy vnitřně a zároveň aplikování gelu na vnější použití. Aloe Vera příznivě působí na ženské reprodukční orgány a pomáhá regulovat menstruační cyklus. Má příznivý vliv při únavě a cukrovce. Produkty Aloe Vera ESI vlastní certifikát CERTIQUALITY. Řadu šťáv z Aloe Vera společnosti ESI ohodnotila jako 100% čistý produkt vyrobený z rostlin pěstovaných bez použití pesticidů a chemických hnojiv.