Zobrazen 1. – 12. z 47 výsledků

Kaapa Health Chaga Mushroom Tincture BIO 30 ml

SKU: vivantis-z62629
619.00 
Chaga Mushroom Tincture - Extrakt z volně rostoucí divoké funkční houby Chaga z finského Laponska.

Kaapa Health Chaga Mushroom Tincture BIO 50 ml

SKU: vivantis-z62624
919.00 
Chaga Mushroom Tincture BIO je extrakt z volně rostoucí divoké funkční houby Chaga z finského Laponska.

Kaapa Health Maitake Mushroom Tincture 50 ml

SKU: vivantis-z62627
849.00 
Maitake se pěstuje na venkovní farmě v Karjalohja ve Finsku.

Kaapa Health Reishi Mushroom Tincture 50 ml

SKU: vivantis-z62625
919.00 
Reishi se pěstuje na venkovní farmě v Karjalohja ve Finsku.

Kaapa Health Shiitake Mushroom Tincture BIO 50 ml

SKU: vivantis-z62626
849.00 
Shiitake se pěstuje na venkovní farmě v Karjalohja ve Finsku.

MRL Cordyceps sinensis 90 tablet

SKU: vivantis-z62011
819.00 
Cordyceps Sinensis je doplněk stravy ve formě tablet ze sušené houbové biomasy. Účinky Cordycepsu jsou podobné účinkům ženšenu .

MRL MRL Chaga, 90 tablet

SKU: vivantis-z65012
870.00 
Doplněk stravy Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy.

MRL MRL, Cordyceps Sinensis, biomasa 250 g

SKU: vivantis-z65017
2,750.00 
Doplněk stravy Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy. Pěstební materiál pro Cordyceps-MRL pochází z vysokých nadmořských výšek Nepálu, kde parazituje většinou na housenkách jednoho typu můr. Pěstební materiál pro Cordyceps-MRL pochází z vysokých nadmořských výšek Nepálu, kde parazituje většinou na housenkách jednoho typu můr.

MRL MRL, Maitake, 90 tablet

SKU: vivantis-z65014
635.00 
Doplněk stravy Biomasa má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí. Přípravek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami či plísněmi, a že nejsou přítomny pesticidy. Maitake-MRL – trsnatec lupenitý je jedlá houba, která paraziticky roste u báze kmenů dubů, kde vytváří mohutné trsy, složené z velkého počtu větví a větviček, které při pohledu shora tvoří soustředné kruhy. V japonštině se jmenuje maitake, “tančící houba”. Někteří říkají, že se tak jmenuje proto, že ve starověku její nálezce vždy radostí tančil, protože se její hmotnost vyvažovala stříbrem. Podle jiných názorů se tak jmenuje, protože plodnice k sobě velmi těsně přiléhají a překrývají jedna druhou a připomínají tak roj motýlů v divokém tanci. Domovinou maitake je severovýchodní Japonsko a Severní Amerika.

MRL Triton – Cordyceps + Reishi + Shiitake 90 tablet

SKU: vivantis-z62013
650.00 
Doplněk stravy Triton představuje vyváženou kombinací tří hub ve stejném poměru: Housenice čínské (Cordyceps sinensis, tochukaso, dongchongxiacao) Lesklokorky lesklé (Ganoderma lucidum, reishi, lingzhi) Houževnatce jedlého (Lentinula edodes, shiitake – šitake, xianggu)

MycoMedica Auricularia 90 kapslí

SKU: vivantis-z67469
689.00 
Auricularia (ucho Jidášovo, bolcovitka chlupatá) je v čínské medicíně ceněná pro široké spektrum účinků na lidský organismus. Je bohatá na minerály, vitamíny i polysacharidy a kromě dalšího je zdrojem antioxidačního melaninu. Auricularia se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je organická směs z pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec. Pro výrobu našich extraktů používáme plodnice .

MycoMedica Coprinus 90 kapslí

SKU: vivantis-z67470
689.00 
Coprinus (hnojník obecný) obsahuje vyvážený komplex vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Najdeme v něm také všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje. Coprinus se pěstuje na organickém substrátu. Základem tohoto substrátu je směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec. Pro výrobu našich extraktů používáme plodnice .