Zobrazen 1. – 12. z 881 výsledků

A.Vogel Echinaceové kapky – 100 ml (A.Vogel)

SKU: vivantis-z61848
383.00 
Echinaceové kapky švýcarské kvality. Jsou vyrobené z čerstvé, kvetoucí bylinky a kořene Echinacea purpurea - Třapatky nachové. Echinacea purpurea napomáhá normální funkci dýchacího systému .

A.Vogel Santasapina – sirup z čerstvého smrku – na kašel 200 ml

SKU: vivantis-z61849
383.00 
Santasapina – sirup z čerstvého smrku. Šťáva a extrakt z čerstvých smrkových výhonků (Picea abies) bez alkoholu podporují normální funkci dýchacího systému. Používá se při lechtání v krku nebo při kašli. Čerstvá poupata smrku, která jsou při výrobě tohoto sirupu využívána mají zklidňující účinek.

Abfarmis Mořský kolagen + vitamín C + vitamín B3, 30 kapslí

SKU: vivantis-z64353
172.00 
Kolagen tvoří velkou část proteinů v našem těle a stará se například o pružnost a vitalitu pokožky. Zahraniční studie zabývající se obsahem kolagenu hovoří o tom, že již po 25 roce života začíná jeho hladina klesat. Abfarmis představuje skvěle vstřebatelnou formu kolagenu pro boj proti vráskám, společně s důležitými vitamíny C a B3 – Niacinem . Jedná se o čistě přírodní, mořský kolagen, získávaný ze studenovodních ryb, který je organismu biologicky dostupnější. Tělo s ním tak může pracovat, jako kdyby si jej vyrobilo samo a cílí jej na nejproblémovější místa!

ACM Doplněk stravy pro ochranu před oxidativním stresem Vitix 30 tablet

SKU: vivantis-kACM002
448.00 
Tablety Vitix vám poskytnou potřebnou dávku vitamínů a minerálu, které mají antioxidační účinek. Stres, znečištěné ovzduší či nezdravý životní styl působí negativně na naše tělo a tyto tablety napomůžou ke zdravému tělu. Neutralizují volné kyslíkové radikály a chrání tak buňky našeho těla před poškozením vlivem oxidačního stresu.

ACM Doplněk stravy pro podporu kvality vlasů a nehtů Novophane 60 kapslí

SKU: vivantis-kACM021
411.00 
Vitamíny podporující kvalitu vlasů i nehtů. Vitamíny a minerály obsahují komplex aminokyselin a zinek, které pomáhají udržet dobrý stav nehtů. Biotin zase napomáhá ke zdravým vlasům. Tablety jsou vyrobeny z rostlinné želatiny.

ActivLab ActivLab Kudzu 60 kapslí

SKU: vivantis-z59850
302.00 
ActivLab Kudzu je doplněk stravy obsahující extrakt z kořene Kudzu (Pueraria Montana), který je doporučován zejména v obdobích spojených s omezováním konzumace alkoholu a kouření.

ActivLab Vitamín C 1500 mg 20 ks šumivých tablet

SKU: vivantis-z69983
70.00 
Šumivé tablety s citrónovou příchutí je doplněk stravy s unikátním obsahem vitamínu C 1500 mg určený k doplnění stravy o vitamín C.

Adiel Čaj Ludmily Mojžíšové 15 x 2,5 g

SKU: vivantis-z60068
100.00 
Čaj Ludmily Mojžíšové je bylinná směs sestavená dle receptury známé fyzioterapeutky zabývající se ženskou neplodností. Jedná se o směs vysoce kvalitních, na hrubo sekaných bylin, které byly navrženy pro zvýšení schopnosti ženy počít dítě . Byliny působí na pohlavní orgány, na pohlavní hormony a i celkovou vitalitu těla.

Adiel Detoxikační náplasti BioMagick 14 ks

SKU: vivantis-z3364
175.00 
Detoxikační náplasti jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorpci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento detoxikační proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém. Následkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo.

Adiel FertilCare s kyselinou listovou 30 tobolek

SKU: vivantis-z60069
307.00 
FertilCare s kyselinou listovou jsou vitamíny, minerály a aminokyseliny s vědecky prokázaným účinkem, které přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte na počátku těhotenství. Vitamíny FertilCare byly vyvinuty speciálně pro ženy, které se snaží otěhotnět. Obsahují důležité živiny, které podporují ženskou plodnost, pomáhají připravit vaše tělo na plánované těhotenství a během těhotenství pak přispívají k normálnímu buněčnému dělení a vývoji neurální trubice dítěte.

Adiel FertilON forte PLUS vitamíny pro muže 60 kapslí

SKU: vivantis-z60067
407.00 
Doplněk stravy FertilON forte plus je určený mužům a napomáhá zvýšení kvality spermií, zlepšení potence a mužské plodnosti. Kombinace vitamínů pozitivně ovlivňuje počet spermií a jejich pohyblivost, zvyšuje sexuální libido mužů, zároveň také posiluje psychiku a vitalitu.

Adiel FertilONA forte PLUS vitamíny pro ženy 60 kapslí

SKU: vivantis-z60066
407.00 
Doplněk stravy FertilONA forte plus je určený ženám. Vyvážená kombinace vitamínů, minerálů a aminokyselin pozitivně ovlivňuje plodnost ženy a připravuje tělo na plánované těhotenství . Podporuje pravidelnou ovulaci, zvyšují libido a pomáhají přirozenému početí. Komplexní výživa pro ženu v podobě důležitých vitamínů, minerálů a aminokyselin.