Zobrazen 1. – 12. z 85 výsledků

Allnature Arašídy pražené nesolené loupané 100 g

SKU: vivantis-z57985
23.00 
Arašídy pražené nesolené loupané mají vysokou energetickou hodnotu a jsou tedy výborným zdrojem energie. Buráky mají velký podíl vitamínů, tuků a díky vitamínu B3 působí proti zarudnutí či popraskání pokožky a svalové ochablosti. Jsou jedinečným zdrojem zinku, vápníku, hořčíku, fosforu, železa, mědi a i manganu. Působí protizánětlivě, detoxikačně, podporují mozek, imunitu a napomáhá udržovat hladinu cukru v krvi.

Allnature Arašídy tříbarevné 100 g

SKU: vivantis-z70100
42.00 
Arašídy tříbarevné s příchutí hořké čokolády, jogurtu a karamelu výborné jen tak na mlsání nebo jako rychlá svačinka.

Allnature Arašídy wasabi – crackery 100 g

SKU: vivantis-z70097
35.00 
Arašíd má vysokou energetickou hodnotu, je tedy výborným zdrojem energie. Své místo našel i v kosmetickém průmyslu, kde se používá jako arašídový olej nebo se přidává také do mastí. Buráky mají velký podíl vitamínů, tuků a také kalorií. Dále obsahují zinek, vápník, hořčík, fosfor, železo, měď ba i mangan. Vyzkoušejte spojení křupavých arašídů s wasabi, které jim dodává lehce pálivou příchuť.

Allnature Aronie černý jeřáb BIO 100 g

SKU: vivantis-z60800
74.00 
Plody Aronie neboli černý jeřáb jsou důležitým zdrojem vitamínů, minerálů, flavonoidů, pektinů nebo beta-karotenu. Dále obsahují vitamín B9, C a E, minerály jako vápník, železo, hořčík, zinek a sodík. Má pozitivní vliv na organismus, pomáhá regulovat krevní tlak a pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém. Rovněž snižuje riziko arteriosklerózy a žaludečních problémů, zlepšuje obranyschopnost organismu, posiluje paměť a podporuje činnost trávicí soustavy.

Allnature Brusinka sušená mrazem celá 10 g

SKU: vivantis-z56720
38.00 
Brusinka sušená mrazem obsahuje díky šetrné formě zpracování velké množství živin, vitamínů, minerálů a dalších cenných látek. Na rozdíl od běžně sušeného ovoce prochází lyofilizované ovoce procesem prudkého zmrazení a následného pomalého sušení ve vakuu. Výsledkem je ovoce, které je zbavené 95 % vody a případně i alkoholu nebo kyseliny octové. Takto zpracované ovoce zachovává svou jedinečnou sladkou chuť, aniž by muselo být jakkoliv přislazované. Velkou výhodou mrazem sušené brusinky je mimo jiné její dlouhá trvanlivost, přirozená vůně i stálost barvy . Lyofilizované ovoce lze používat stejně jako čerstvé nebo klasicky sušené ovoce. Představuje nejen skvělou svačinku, ale své uplatnění má i v kuchyni při přípravě dezertů, kaší či smoothies.

Allnature Datle vypeckované 500 g

SKU: vivantis-z66038
58.00 
Vypeckované datle jsou zdravým a velmi chutným ovocem. Jsou důležitým přírodním zdrojem vitamínů A a B a minerálů jako draslík, železo, měď a chlor. Datle jsou rovněž skvělým pomocníkem pro rychlé doplnění energie . Obsahují větší množství aminokyseliny tryptofanu.

Allnature Goji Kustovnice čínská 100 g

SKU: vivantis-z56633
54.00 
Goji jsou sušené plody kustovnice čínské bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhů aminokyselin. Pravidelná konzumace těchto plodů má pozitivní vliv na zdraví. Goji plody se dají konzumovat samotné, přidávat do jogurtů, smoothies či cereálií . Lze z něj připravit i čaj nebo je přidat do koláče.

Allnature Goji v hořké čokoládě 100 g

SKU: vivantis-z55856
64.00 
Lahodná kombinace plodů kustovnice čínské (goji) a hořké čokolády s 67% obsahem kakaa.

Allnature Jádra ořechů směs (mandle, lískače, kešu, para) 100 g

SKU: vivantis-z57986
54.00 
Směs jader ořechů je ideálním příjmem většiny dobrých látek napříč všemy ořechy. Užijete je v kuchyni a hodí se skvěle i jako přísada do jogurtů, müsli směsí, pečiva a mnoha dalších pokrmů.

Allnature Kakaový prášek BIO RAW 100 g

SKU: vivantis-z56724
74.00 
Kakaový prášek v BIO kvalitě je jemný prášek s nízkou hořkostí a plnou kořeněnou chutí a je získáván ze semen kakaovníku Criollo. Díky nejšetrnějšímu způsobu zpracování je v něm zachováno maximálním množství pro tělo důležitých látek, jako je například draslík, železo, hořčík nebo zinek . Raw kakaový prášek je navíc vhodný i pro přípravu raw dezertů nebo nepečeného cukroví . Využití má stejně jako běžné kakao . Výborný je pro výrobu čokolády nebo poctivé domácí zmrzliny.

Allnature Kešu jádra 100 g

SKU: vivantis-z55843-100
45.00 
Kešu ořechy dodávají organismu řadu vitamínů (A, B či E), minerálních látek, nenasycených mastných kyselin i bílkovin . Představují také významný přírodní zdroj hořčíku .

Allnature Kešu jádra 1000 g

SKU: vivantis-z55843-1000
328.00 
Kešu ořechy dodávají organismu řadu vitamínů (A, B či E), minerálních látek, nenasycených mastných kyselin i bílkovin . Představují také významný přírodní zdroj hořčíku .