Zobrazen 1. – 12. z 42 výsledků

Allnature Bazalka drcená BIO 15 g

SKU: vivantis-z57880
25.00 
Bazalka drcená BIO má charakteristickou chuť a vůni , která neodmyslitelně patří k italské kuchyni . Uplatníte ji tedy zejména při přípravě těstovin, pizzy nebo salátů. Skvěle se hodí k rajčatům nebo mozzarelle.

Allnature Himalájská sůl černá 500 g

SKU: vivantis-z52717
40.00 
Himalájská sůl černá je speciální druh vulkanické nerafinované soli s velmi specifickou a výrazně siřičitou vůní , která připomíná vejce.

Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 250 g

SKU: vivantis-z57952
20.00 
Himálajská hrubá růžová sůl se objevuje nejen v růžové, ale i v načervenalé, bílé a transparentní variantě, což je dáno tím, že je 250 milionů let stará a obsahuje 88 látek (84 minerálů) v různém poměru. Těžba probíhá především v Pákistánu a pro konzumaci se vybírá pouze cca 10 % nejkvalitnější soli. Všechny látky jsou v soli obsaženy v tak malých částečkách, že je lidské tělo mimořádně dobře absorbuje při konzumací i během koupele. Jedlá sůl, NaCl 98 %.

Allnature Hřebíček celý BIO 20 g

SKU: vivantis-z57882
35.00 
Hřebíček celý BIO má výraznou nasládle ostrou chuť . Nejčastěji se využívá při přípravě sladkých jídel a horkých nápojů jako svařené víno nebo punč. Své uplatnění najde také při pečení masa či dochucení omáček .

Allnature Kari koření BIO 35 g

SKU: vivantis-z57883
50.00 
Kari koření BIO je tradiční orientální směs koření, která nalezne uplatnění především v indické a thajské kuchyni . Díky své nasládle kořeněné chuti a výrazně žluté barvě ji využijete pro dochucení dušených pokrmů z masa, smetanových omáček a polévek. Krásnou barvu a chuť dodá také rýži nebo luštěninám.

Allnature Kmín celý BIO 30 g

SKU: vivantis-z57884
30.00 
Kmín celý BIO patří mezi nejstarší koření u nás i ve světě. Roste planě na pastvinách i lukách po celé Evropě, přední Asii a severní Americe. Má aromatickou chuť a používá se na dochucování polévek, ryb nebo zelí, při pečení, k masu i do brambor.

Allnature Kmín mletý BIO 30 g

SKU: vivantis-z57885
29.00 
Kmín mletý BIO patří mezi nejstarší koření u nás i ve světě. Roste planě na pastvinách i lukách po celé Evropě, přední Asii a severní Americe. Má aromatickou chuť a používá se na dochucování polévek, ryb nebo zelí, při pečení, k masu i do brambor.

Allnature Oregáno drcené BIO 10 g

SKU: vivantis-z57881
29.00 
Oregáno drcené BIO , neboli dobromysl, je bylinka s lehce nahořklou chutí a příjemně kořeněnou vůní . Jako koření se používají drhnuté listy, které se výborně hodí do středomořské, asijské, italské a mexické kuchyně . Skvělou chuť dodají pizze, těstovinám, salátům, rajčatovým omáčkám, telecímu masu i plodům moře.

Allnature Pepř černý celý BIO 30 g

SKU: vivantis-z57886
40.00 
Pepř černý celý BIO patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření . Sušené bobule jsou plodem Pepřovníku černého (Piper nigrum), který se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má velmi výraznou, až pálivou chuť . Používá se především k dochucení pokrmů v teplé i studené kuchyni.

Allnature Pepř černý mletý BIO 30 g

SKU: vivantis-z57887
49.00 
Pepř černý mletý BIO patří mezi celosvětově nejrozšířenější koření . Sušené bobule jsou plodem Pepřovníku černého (Piper nigrum), který se pěstuje v mnoha tropických oblastech. Pepř má velmi výraznou, až pálivou chuť . Používá se především k dochucení pokrmů v teplé i studené kuchyni.

Allnature Rozmarýn řezaný BIO 20 g

SKU: vivantis-z57888
29.00 
Rozmarýn řezaný BIO má osvěžující a velmi aromatickou, ostrou a nahořklou chuť s nádechem pryskyřice . Výborně se hodí k telecímu, jehněčímu a skopovému masu. Skvělou chuť dodá také salátům, sýrovým pokrmům a těstovinám.

Allnature Skořice mletá Cassia BIO 30 g

SKU: vivantis-z57889
29.00 
Skořice mletá Cassia BIO je sušená kůra tropického stromu skořicovníku (Cinnamomum verum). Toto lehce nasládlé a lahodně voňavé koření se používá nejen k přípravě svařeného vína a do sladkého pečiva , ale také se výborně hodí pro speciality asijské a arabské kuchyně .