Zobrazuji všech 12 výsledků

English Tea Shop Adventní kalendář Puzzle bílé BIO 25 pyramidek

SKU: vivantis-z63570
279.00 
Bílý adventní kalendář Puzzle obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Adventní kalendář je vhodný pro všechny věkové kategorie. Bílý adventní kalendář Puzzle od značky English Tea Shop obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Adventní kalendář je vhodný pro všechny věkové kategorie. Díky zobrazeným číslům se snadno orientujete a můžete jej poté použít jako lehké puzzle. Nechte se hýčkat nebo obdarujte své blízké tímto úžasným adventním kalendářem. Kalendář obsahuje celkem 25 druhů čajů, který máte na každý den adventu. Každý den vás čeká potěšení díky skvělému šálku čaje a chvilky jen pro sebe.

English Tea Shop Adventní kalendář Vánoční noc – Kniha 25 pyramidek

SKU: vivantis-z60561
279.00 
Adventní kalendář Vánoční noc - Kniha obsahuje 25 BIO čajů (13 příchutí) v hedvábných pyramidových sáčcích. Perníčkové pohoštění Božsky zelený Bílá snová krajina Sváteční koření Zimní zahřívač Super Anýz Tropická citronová tráva Šťastné vánoce Osvěžení po oslavách Náboj Chai-e Mátový punč Přízračné koření Mátové cukroví

English Tea Shop Červená řepa, zázvor a listy curry Super Veggie Tea 20 sáčků

SKU: vivantis-z58832
79.00 
Červená řepa, zázvor a listy curry Super Veggie Tea je bio bylinkový čaj s červenou řepou, mrkví, zázvorem, listy curry a petrželí.

English Tea Shop Dárková kolekce Super dobroty 12 pyramidek BIO

SKU: vivantis-z69887
164.00 
Dárková kolekce Super dobroty obsahuje: Super Ovocný čaj Citronová tráva, Citrusy & Zázvor Jablko, Šípek & Skořice

English Tea Shop Dárková kolekce Vánoční zelená BIO 12 pyramidek

SKU: vivantis-z63568
182.00 
Zelená vánoční kolekce obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Sada je vhodná jako dárek pro vaše blízké a pro milovníky čaje.

English Tea Shop Dárková sada Hvězda stříbrná BIO 6 pyramidek

SKU: vivantis-z56302
169.00 
Stříbrná hvězda od značky English Tea Shop obsahuje kvalitní čaje v bio kvalitě. Sada je vhodná jako dárek pro vaše blízké a pro milovníky čaje. Čaje jsou baleny v krásný a praktických pyramidkách a dohromady tvoří krásnou vánoční hvězdu , kterou můžete ozdobit na váš vánoční stromeček .

English Tea Shop Dárková sada Vánoční figurky na stromeček BIO 10 pyramidek

SKU: vivantis-z60464
179.00 
10 pyramidek, 5 příchutí, bio . 5 vánočních figurek/5 příchutí k zavěšení na stromek, bio.