Zobrazuji všech 7 výsledků

Allnature Kroužky jogurtové 80 g

SKU: vivantis-z60790
26.00 
Cereální bezlepkové kroužky s jogurtovou příchutí si oblíbí děti i dospělí. Kuličky výborně chutnají a dodají potřebnou energii. V jejich složení najdete mimo jiné kukuřici, která je bohatá na vitamin B.

Allnature Kroužky karamelové 80 g

SKU: vivantis-z57971
26.00 
Cereální karamelové kroužky s pufovaným laskavcem na povrchu se skvěle hodí jako sladká a křupavá svačinka pro děti i dospělé.

Allnature Kuličky čokoládové 80 g

SKU: vivantis-z57970
26.00 
Cereální čokoládové kuličky pro děti i dospělé. Výborně ochutnají a dodají energii.

Allnature Sloni jablko-skořice 80 g

SKU: vivantis-z57972
26.00 
Křupky z rýžové a amarantové mouky ve tvaru slona mají příchuť jablka a skořice. Skvěle se hodí jako svačinka na cesty nebo jen tak na chuť.

Allnature Směs Svačinka Sport 60 g

SKU: vivantis-z57974
31.00 
Svačinka Sport vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje směs nutričně bohatých plodů a ořechů. Tato směs by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku. Pomocí Svačinky Sport můžete organismu dodat potřebnou energii a zahnat hlad, chuť na sladké i únavu, kdykoliv to budete potřebovat.

Allnature Směs Svačinka Student 60 g

SKU: vivantis-z57976
32.00 
Svačinka Student vám dodá energii a důležité živiny vždy, když to budete potřebovat. Praktické balení do kapsy obsahuje mandle, lískové ořechy, ananas a rozinky. Tato směs by neměla chybět v žádném zdravém jídelníčku. Pomocí Svačinky Student můžete organismu dodat potřebnou energii a zahnat hlad, chuť na sladké i únavu, kdykoliv to budete potřebovat.

LABETA A.S. Drobený dort bez lepku 410 g

SKU: vivantis-z62900
53.00 
Lámete si hlavu nad tím, co si dát dobrého ke kávičce? Poradíme - sáhněte po lehkém drobeném dortu namíchaném z přirozeně bezlepkové mouky. Ať už musíte dodržovat bezlepkovou dietu nebo ne, drobený dort rozplývající se na jazyku si zamilujete.