Zobrazuji všech 5 výsledků

Capillan Vlasový šampon (Hair Shampoo) 200 ml

SKU: vivantis-kCAP004
134.00 
Šampon šetrně myje vlasy a nedráždí pokožku. Snadno se vtírá do vlasů a oplachuje vodou. Díky svému složení příznivě působí na vlasovou pokožku, omezuje vypadávání vlasů a tvorbu přebytečného mazu. Udržuje nezávadnou a žádoucí mikroflóru na pokožce, čímž omezuje svědění vlasové pokožky a výskyt lupů. Určen k pravidelnému a častému mytí vlasů.

CARUN Lístky konopí 40 g

SKU: vivantis-z61125
148.00 
Konopné lístky - Cannabis Sativa. Jsou pěstovány naším farmářem v podhůří Krkonoš. RAW kvalita.

Clinical Clinical Hair-Care for MEN tob.60 – kúra na 2. měsíce

SKU: vivantis-z60996
499.00 
CLINICAL HAIR-CARE FOR MEN 60 tobolek Dvouměsíční kúra. Je určen osobám se zvýšeným vypadáváním vlasů z neznámých příčin. Pomáhá: obnovovat hustotu řídnoucích vlasů podporovat růst vlasů zabraňovat vypadávání vlasů omezovat šedivění udržet stávající vlasový porost

Parusan Šampon pro řídké a vypadávající vlasy Stimulátor 200 ml

SKU: vivantis-kPRS002
298.00 
Parusan Stimulátor je stimulační šampon pro ženy, které trpí vypadáváním vlasů z důvodu menopauzy, hormonálních poruch, stresu, užívání hormonální antikoncepce, těhotenství či problémů se štítnou žlázou. Vyživuje spodní část vlasů až do vlasové cibulky a díky složení z mnoha cenných látek výrazně také napomáhá rychlejšímu růstu nových vlasů. Vhodný pro každodenní použití.

Revalid Šampon proti stárnutí vlasů Anti-Aging Shampoo 200 ml

SKU: vivantis-kREA002
321.00 
Tento šampon je určen proti stárnutí vlasů. Chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, zpomaluje proces šedivění vlasů, zvyšuje objem a hustotu, chrání vlasy a pokožku hlavy před UVB zářením, chrání barvu vlasů.