Zobrazuji všech 10 výsledků

Annabis Arthrocann Collagen Omega 3-6 Forte kloubní výživa 60 tablet

SKU: vivantis-z5027
305.00 
Arthrocann Collagen Forte je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo. Obsahuje hydrolyzované kolageny typu I a II , které patří mezi základní stavební součásti kloubní chrupavky a vitamín C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Finclub Fin Bi-iomare caps 100 kapslí

SKU: vivantis-z83
630.00 
Doplněk stravy Fin Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater , který je zdrojem látek jako jsou alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou ( DHA ) a kyselinu eikosapentaenovou ( EPA ). Žraločí olej je obohacen o vitamín E .

Natur farm Lněný olej 0,25 l

SKU: vivantis-z60686
69.00 
Lněný olej je bohatý na Omega 3 esenciální mastné kyseliny. Tělem je lépe absorbován, pokud se spojí s proteiny v podobě tvarohu, jogurtu, ořechů či sýru. Spojení oleje s proteiny umožní, aby se tuk rozpustil ve vodě a tak se dostal i do těch nejmenších kapilár, kde může rozpouštět usazeniny a nashromážděný nevhodný tuk, čímž čistí žíly a tepny , t o mimo jiné posiluje srdce. Pokud tedy budete užívat lněný olej samostatně přímo ze lžíce, jeho vstřebatelnost tím výrazně snižujete.

Natur farm Makový olej 0,25 l

SKU: vivantis-z60687
99.00 
Makový olej je dokonalým výtažkem z máku setého. Získává se, za studena, lisováním makových semen. Makový olej obsahuje vysoké množství omega 6 mastný kyselin a také vysoké množství vápníku, pro dokonalé zdraví člověka. Užívat by ho měli pravidelně ženy v menopauze, lidé s vysokým cholesterolem, lidé trpící Osteoporózou, s lámavými vlasy, nehty nebo se suchou pokožkou. Díky úpravě stravy a celkového životního rytmu Vám může pozitivně makový olej změnit tělo zvenčí i zevnitř.

Nef de Santé Omega 3 60 kapslí

SKU: vivantis-z54615
129.00 
Omega 3 obsahuje rybí olej, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitamínů A a D .

Nef de Santé Omega 3 90 kapslí

SKU: vivantis-z54614
163.00 
Omega 3 obsahuje rybí olej, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA a vitamínů A a D .

Nef de Santé Omega 3 česnek 90 kapslí

SKU: vivantis-z54616
208.00 
Omega 3 česnek obsahuje rybí olej , který je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA . Česnek přispívá k normální antioxidační kapacitě organismu, odolnosti vůči stresu a normální funkci jater a srdce .

Rapeto Pangamin bifi&omega3 200 tbl. dóza

SKU: vivantis-z43516
99.00 
Přípravek Pangamin Bifi + Omega 3 představuje vyváženou kombinaci pivovarských kvasnic , mikrobiálních kultur – probiotik a rozpustné vlákniny inulin a omega 3 nenasycené mastné kyseliny.

Reflex Nutrition Omega 3 Reflex Nutrition 90 kapslí

SKU: vivantis-z69357
249.00 
Doplněk stravy Omega 3 je čistý rybí olej, který je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin , s vysokým obsahem EPA (eikosapentaenová kyselina ) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které mají příznivý vliv na normální funkci celého organismu. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je tak přijímat především v potravě. Reflex Nutrition používá postupy, které zaručí, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselin je zkontrolována na všechny kontaminující látky a je tedy bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.

Reflex Nutrition REF Nexgen® PRO 90 kapslí NEW + Omega 3 Refkex Nutrition 90 kapslí

SKU: vivantis-zBN0069
499.00 
Balíček obsajuje: 1 x REF Nexgen® PRO 90 kapslí NEW 1 x Omega 3 Reflex Nutrition 90 kapslí REF Nexgen® PRO 90 kapslí NEW je vhodný pro každého, kdo chce podpořit imunitu, zdraví a celkovou vitalitu. Obsahuje vitamíny a minerální látky, probiotické bakterie. Přispívá ke správné funkci imunity, nervového systému, psychiky a svalů, má vliv na metabolismus a snížení únavy i vyčerpání, přispívá ke zdraví kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Doplněk stravy Omega 3 je čistý rybí olej, který je bohatým zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin , s vysokým obsahem EPA (eikosapentaenová kyselina ) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které mají příznivý vliv na normální funkci celého organismu. Naše tělo si je neumí vyrobit samo a musí je tak přijímat především v potravě. Reflex Nutrition používá postupy, které zaručí, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselin je zkontrolována na všechny kontaminující látky a je tedy bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně) DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně) V naší nabídce naleznete také další produkty vhodné pro podporu imunitního systému.