Zobrazen 1. – 12. z 152 výsledků

Allnature Kozí kolostrum 30 cps.

SKU: vivantis-z70536
307.00 
Kozí kolostrum je také známo pod pojmem mlezivo, které představuje tekutinu, k jejíž produkci dochází několik dní po porodu kozího mláděte. Už za dávných dob se říkávalo, že má kozí mléko velmi pozitivní vliv na naše zdraví . Kolostrum obsahuje řadu biologicky aktivních látek, kterými jsou imunoglobuliny, laktoferin, vitamíny, minerály, stopové prvky či aminokyseliny.

Allnature Vitamínový balíček

SKU: vivantis-z70628
426.00 
Vitamínový balíček obsahuje: Hořčík + D3 30 tablet - hořčík s vitaminem D přispívají k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk . Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Křemelina - příchuť pomeranč 100 g - využijte přírodní křemelinu v podobě prášku pro podporu struktury vlasů, nehtů i pokožky . Připravte si nápoj s obsahem organického křemíku s pomerančovou příchutí. Bude chutnat i veganům. Křemelina je pro organismus přírodním a snadno vstřebatelným zdrojem organického křemíku a důležitých stopových prvků s pozitivním vlivem na krásu a pevnost vlasů, nehtů a pokožky. Sypký prášek se snadno používá. Stačí jej přidat do vody a připravit si lahodný nápoj s pomerančovou příchutí . Pochutnají si i vegani. Lichořeřišnice bylinný extrakt 60 kapslí - lichořeřišnice působí jako přírodní antibiotikum. Je močopudná a velmi účinná . Je výborná na posílení vlasů, napomáhá jejich růstu. Je to bylinka vhodná pro očistu organismu a zbavení se všeho, co tělu škodí. Vitamín C, který tento bylinný extrakt obsahuje, zesiluje léčivé vlastnosti a ještě více posiluje imunitu, hlavně v chladnějších dnech. Omega 3 30 tobolek- Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dekosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Olej je získávaný z ryb žijících ve studených arktických vodách. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku, společně s EPA přispívají i k udržení normální činnosti srdce , přičemž příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Paměť 30 tobolek - přípravek obsahuje extrakt z listů ginkgo biloby a Koenzym Q10. Ginkgo biloba podporuje správnou činnost mozku, periferní oběhový systém a duševní rovnováhu. Koenzym Q10 je nezbytná látka přítomná ve všech buňkách lidského organismu. Jeho produkce v těle klesá s věkem, proto je vhodné jej doplňovat.

Ancient Minerals Hořčíkový sprej 200 ml

SKU: vivantis-z56274
580.00 
Hořčíkový sprej slouží k doplnění hořčíku v těle .

Astina SuperMag B6 chelát 30 tablet

SKU: vivantis-z60529
158.00 
SuperMag B6 chelát je vysoce vstřebatelná forma hořčíku složená z kationtu hořčíku a dvou aniontů aminokyseliny glycinu. Tím vzniká neutrální komplex (chelát), jenž se snadno vstřebává a v těle se pak hořčík uvolňuje postupně. Tato forma hořčíku se vyznačuje výbornou střevní tolerancí. Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Australian Remedy Squalene 1000 200 kapslí

SKU: vivantis-z55336
1,697.00 
Squalene 1 000 obsahuje 1 000 mg čisté účinné látky squalin - extraktu ze žraločích jater. Squalin je pro organismus velice potřebný, je zdrojem buněčné energie a je základem či součástí mnoha důležitých látek a metabolických procesů v těle.

Barny´s HypnoX Kids 120 ml

SKU: vivantis-z66854
178.00 
Dětský HypnoX® obsahuje unikátní patentem chráněnou ingredienci Lactium® – hydrolyzát mléčného proteinu.

Better You Boost12 orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69187
279.00 
Boost12 orální sprej je doplněk stravy s vitaminem B12 ve formě spreje s příchutí meruňky. Obsahuje sladidlo.

Better You Železo10 orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69183
343.00 
Železo10 ve formě spreje s příchutí pečeného jablka s cukrem a sladidlem.

Better You Železo5 orální sprej 25 ml

SKU: vivantis-z69184
239.00 
Železo5 s příchutí pečeného jablka s cukrem a sladidlem.

Betula pendula KOMBI kolostrum 60 tobolek

SKU: vivantis-z68572
990.00 
KOMBI kolostrum obsahuje dva typy kvalitních prvních mlék: 30 procent kozího a 70 procent kravského. V každé tobolce tedy kombinuje premiové kozí mlezivo s kravským. Obsahuje řadu bioaktivních účinných látek. Zlatá střední cesta, která kombinuje unikátnost kozího a dostupnost kravského mleziva. Díky obsahu kozího mleziva získává i kombi kolostrum podíl unikátních látek, které v kravském mlezivu nenajdeme.

Betula pendula Kozí kolostrum dětské (balení 120 tobolek)

SKU: vivantis-z59001
1,590.00 
Dětské kozí kolostrum Betula je přírodní doplněk stravy určený pro děti. Je ideálním doplňkem stravy pro imunitu dětí, které se pohybují v kolektivech škol a školek.

Biomedica Aloe Vera 500 ml

SKU: vivantis-z57074
161.00 
Aloe Vera Biomedica je přírodní 99,5 % šťáva s malými kousky gelovité dužiny pravé Aloe Barbadensis Miller, která přispívá k přirozené obranyschopnosti a k udržení normálního stavu pokožky .