Zobrazuji všech 8 výsledků

Adiel Babystart Ferilsafe PLUS lubrikační gel MULTIPACK

SKU: vivantis-z60076
660.00 
Lubrikační gel FertilSafe PLUS™ Multipack – kompletní balení. Jedná se o speciálně vytvořený lubrikační gel, který je vhodný pro všechny páry, které se snaží otěhotnět. Jedinečná receptura napodobí přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka. Pomáhá tak zvýšit pravděpodobnost počet í, díky hydratačním vlastnostem a vyváženému pH také zvyšuje komfort během pohlavního styku.

Adiel Babystart Fertilsafe PLUS lubrikační gel 75 ml

SKU: vivantis-z60077
589.00 
Babystart Fertilsafe PLUS lubrikační gel má jedinečnou recepturu, která napodobuje přirozené prostředí, kterým spermie putují k oplodnění vajíčka . Gel pomáhá zvýšit možnosti početí, má hydratační vlastnosti a zvyšuje komfort během pohlavního styku. Lubrikační gel britské výroby je klinicky testovaný, má vyvážené pH a neobsahuje parabeny.

Adiel Conceive Plus – lubrikační gel pro podporu početí s aplikátorem 8 x 4 g

SKU: vivantis-z3028
616.00 
Gel Conceive Plus byl speciálně vyvinut pro páry, které se snaží o početí. Gel má pozitivní vliv na spermie, zvyšuje jejich pohyblivost a životnost. Je neškodný pro spermie a vývoj plodu. Obsahuje ionty vápníku a hořčíku a díky nim přirozeně podporuje plodnost. Používají ho úspěšně ženy na celém světě.

Adiel Conceive plus gel pro podporu početí 75 ml

SKU: vivantis-z60074
688.00 
Conceive plus gel pro podporu početí je lubrikační gel, na který mnoho novopečených maminek nedá dopustit. Vaginální lubrikační gel obsahuje speciálně vyvinutý gel s vápníkem, hořčíkem a vyváženým pH, který napomáhá spermiím k delší životnosti a k rychlejšímu pohybu k vajíčku.

Aniball Anigel – Lubrikační gel na cvičení 100 ml

SKU: vivantis-z68825-100
149.00 
Anigel - Lubrikační gel na cvičení s Aniballem.

Aniball Anigel – Lubrikační gel na cvičení 500 ml

SKU: vivantis-z68825-500
299.00 
Anigel - Lubrikační gel na cvičení s Aniballem.

Doer Medical® Doer Medical Silk 30 ml

SKU: vivantis-z1264
141.00 
Doer Medical Silk je silikonový, hedvábně jemný lubrikant , speciálně určený pro jemnou a citlivou pokožku ženy. Jeho účinek trvá velmi dlouho a nikdy nezasychá. Speciální složení vylučuje lepivost či jakékoliv drhnutí.

Fytofontana Fytofontana Gyntima lubrikační gel 50 ml

SKU: vivantis-z58670
97.00 
Fytofontána GYNTIMA lubrikační gel je speciálně vyvinutý ke zvlhčení vaginální sliznice. Účinné látky pomáhají odstranit fyziologické problémy plynoucí z nedostatečné lubrikace, zvyšují kluznost a snižují riziko výskytu drobných poranění poševní sliznice. Antimikrobiální látky snižují možné uplatnění bakteriálních a kvasinkových infekcí a panthenol zklidňuje podrážděné oblasti. Doporučujeme aplikovat pro zmírnění nepříjemných pocitů při sexuálním styku nebo k podpoře lubrikace kondomu. Gel je též vhodný k snadnějšímu zavádění hygienických tampónů nebo čípků. Dále ho lze používat v období menopauzy, kdy může docházet k nedostatečnému zvlhčení vagíny.