Zobrazuji všech 5 výsledků

Australian Bodycare Australian Bodycare Femigel 5×5 ml

SKU: vivantis-z58448
239.00 
Australian Bodycare Femigel s olejem Tea Tree pro udržení intimního komfortu vnějších ženských pohlavních orgánů, které trpí suchostí, svěděním, podrážděním nebo nežádoucím zápachem. Gel lze používat také jako lubrikant. Doporučujeme jej použít před a po návštěvě veřejných bazénů.

Femifit Colpo-Cleaner Laktóz šumivé tablety 20 ks

SKU: vivantis-z65243
379.00 
Colpo-Cleaner Laktóz jsou Léčivé šumivé tablety pro vaginální výplachy. Vytváří zdravé vaginální pH, ve kterém se patogeny nedokáží rozmnožit. Obsahují přírodní a jednoduché látky. Neobsahují alergeny. Bez vedlejších účinků.

Femifit Intim Mycí pěnové mýdlo 250 ml

SKU: vivantis-z65242
159.00 
Femifit Intim Mycí pěnové mýdlo je, příjemně vonící, pro hygienu a ochranu intimních partií. Obsahuje lyofilizované oslí mléko, které brání bujení patogenních mikroorganismů. Pro každodenní zevní použití, vhodné také pro muže.

Fytofontana Gyntima Probiotica vaginální čípky Forte 10 ks

SKU: vivantis-z2856
232.00 
Vaginální čípky Probiotica Forte se doporučují používat dlouhodobě jako součást pravidelné péče o zdravé prostředí pochvy . Vytvářejí totiž živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují tak jejich optimální rozmnožovaní. Tyto přirozeně mléčné kultury chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Zvlášť účinné je používání čípků v období menopauzy a laktace .

Simply You Intim Comfort Anti-intertrigo komplex balzám 10 ks vlhčených ubrousků

SKU: vivantis-z52135
170.00 
Intim Comfort vlhčené ubrousky jsou určeny k péči o intimní části těla dospělých zejména v místech vlhké kožní zapářky, jako je oblast vnitřní strany stehen a genitálií, pod prsy či v záhybech kůže.