Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

Advance nutraceutics Prostalex 60 kapslí

SKU: vivantis-z8311
330.00 
Prostalex obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek , které přispívají k normální funkci prostaty, močového měchýře a močových cest .

Allnature Prostata bylinný extrakt 60 pastilek

SKU: vivantis-z59743
129.00 
Bylinná směs – Prostata je směs zinku a bylinných extraktů. Pomáhá zlepšit funkčnost prostaty a posiluje celkovou imunitu. Kopřiva má pozitivní účinky a snižuje četnost močení v noci.

Biomedica Prosgin forte 60 tob.

SKU: vivantis-z57054
239.00 
Prosgin forte obsahuje unikátní kombinaci pěti extraktů z rostlin , které přispívají k normální funkci prostaty a močových cest .

Cemio RED3 90 kapslí NOVINKA

SKU: vivantis-z65134
549.00 
Cemio RED3 je originální švýcarský přípravek nové generace pro podporu zdraví prostaty, posílení potence a vitality . S 2× větším množstvím slivoně africké pro ještě intenzivnější péči o mužské zdraví.

Doporučená kombinace produktů Na Mužské pohlavní orgány – Eregma Max Power + Maca

SKU: vivantis-zDK0033
778.00 
Podpořte normální činnost mužských pohlavních orgánů ! Vyzkoušejte kombinaci přírodních produktů doporučených lékařem! Dávkování a délka užívání produktů je velmi individuální a závisí na mnoha faktorech. Dávkování je navíc během kúry potřeba upravovat. Pro nejlepší účinek proto doporučujeme konzultaci s naším odborným týmem v lékařské poradně . V základním balíčku naleznete: 1x Eregma MAX power 100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA , 1x Maca 100 tob. .

Energy Renol 30 ml

SKU: vivantis-z154
498.00 
Renol je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Renol ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční větev dráhy žlučníku, a tím i problémy, které souvisejí s nedostatečnou funkcí jmenovaných orgánů.

Finclub Fin Prostis 50 ml

SKU: vivantis-z94
499.00 
Doplněk stravy Fin Prostis obsahuje výtažek sušeného zralého plodu z americké trpasličí palmy ( Serenoa repens ) a zlatobýlu obecného , které přispívají k normální funkci močového ústrojí a udržují normální funkci prostaty .

For long life Prostatool 120 tobolek

SKU: vivantis-z63295
1,290.00 
Látky obsažené v PROSTATOOL můžou pomoci při rekonstrukci prostaty a posílení močového systému, zejména močové trubice.

Liftea Dýně a lichořeřišnice 30 tobolek

SKU: vivantis-z63075
199.00 
Dýně a lichořeřišnice - Kombinace extraktu ze semen štýrské dýně, lichořeřišnice. Dýně má příznivý vliv na správnou funkci močových cest a prostaty.

MedPharma Prostata formula 60 tbl. + 7 tbl. ZDARMA

SKU: vivantis-z56114
219.00 
Produkt Prostata formula obsahuje zejména látky rostlinného původu, vitamín E, selen a zinek. Kopřiva dvoudomá, saw palmetto a Pygeum africanum přispívají k normální funkci močového ústrojí. Selen přispívá k normální spermatogenezi , zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci .

MycoMedica MycoProsten 90 kapslí

SKU: vivantis-z60648
489.00 
MycoProsten je určen mužům na podporu správného fungování prostaty . Využívá pozitivních účinků vitální houby Maitake, kopřivy dvoudomé, serenoi plazivé, zinku, selenu a vitamínu E. Napomáhá přirozené obranyschopnosti, ochraně buněk před oxidativním stresem, normálnímu fungování močové soustavy a přispívá k udržení odpovídající hladiny testosteronu v krvi.

OnaPharm Fytoprost duo 90 tobolek

SKU: vivantis-z60713
334.00 
Fytoprost duo je doplněk stravy určený pro muže po padesátce. Je vytvořený kombinací dvou přírodních látek: extraktem ze Saw palmetto neboli palmy sabalové a poctivé dávky resveratrolu. Dávka resveratrolu v jedné tabletě přibližně odpovídá 8 lahvím francouzského červeného vína. Sabalová palma příznivě ovlivňuje normální funkce reprodukčního systému. Podporuje normální fungování močové soustavy při potížích se zvětšenou prostatou.